Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czaro_22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Czaro_22

  1. Brett Bordelon's B5 Audi S4 | Planked on Vimeo :slina:
  2. Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł To średnio sie opłaca, lepiej wziąć tel z internetem, w pakiecie będzie taniej i zawsze coś w ramach abonamentu można wydzwonić, a później jak przeszkadza to go wyłączyć i nie będzie brzęczał. Tyle że stacjonarny w ogóle nie jest nam potrzebny. Wiec nie wiem czy jest sens zakładać stacjonarny.
  3. Ja za neta 10 MB i utrzymanie linii płacę dokładnie 91 zł
  4. Pozdrawiam kolegę, dziwne że Cię nie zauważyłem
  5. Jak lapek nie jest na gwarancji to rozkręć go i przełóż dysk do stacjonarnego kompa i spróbuj ściągnąć dane, chyba że któryś z kolegów z forum ma jeszcze jakiś pomysł
  6. Wygląda to tak jak by dysk padał
  7. Ktoś mi może powiedzieć czemu w broni RPK-74 nie mogę zamontować większego magazynka mimo iż wcześniej go odblokowałem tak samo ciężkiej lufy ? Wtf ze tak powiem....
  8. Zapewne 45L bo większa raczej nie wejdzie, tyle mam u siebie
  9. Proszę
  10. po raz kolejny oddany
  11. Szykuje się zarąbista giera ale ja poczekam aż stanieje bo za 150 zeta za sam klucz to trochę przesada a chciał bym też płytę ty trzeba liczyć 180 zeta a o edycji kolekcjonerskiej to w ogóle mogę zapomnieć
  12. kolego to mapy od gazu trzeba zmienić.... do gazowników podjedź Dzięki za info za jakiś czas podjadę i to ogarnę
  13. Mam to samo co kolega na filmikach tyle że na gazie u mnie mechanicy rozkładają ręce to nie wiedzą czemu na PB to nie występuje a nie gazie tak już od 4 lat tak mam, olałem to
  14. Widziałem to nic nadzwyczajnego
  15. Uważajcie na typa o nicku xXx_Lepricon_xXx' zasrany gnój używam AIM Bota http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/xXx_Lepricon_xXx/stats/490314028/ Czas gry 65H i taki level, poza tym na metro jak z nim grałem osiągał wyniki wręcz niemożliwe i eliminował prawie cała drużynę w parę sekund http://screenshot.xfire.com/s/123291306-4.jpg 178/16 Co najdziwniejsze było głosowanie żeby wywalić go z serwera ale też się nie dało
  16. http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Op-sHi-SB/stats/366547317/ :shock3: Totalny świr
  17. Osób było 5, i 4 auta
  18. I nawzajem
  19. Nie ma co, to ja też, jbc będę na tej ulicy co kolega pisał wyżej, na ul.Burakowskiej.
  20. A może przy Agrykolii niedaleko stadionu Legii Blisko do baru a i posiedzieć jest gdzie
  21. Ale ona jest zamknięta na trzy sztaby, z tego co wiem to parking też... Tak było w zeszłym roku to zapewne w tym też tak będzie. Ja to w ogóle bym podjechał na jakiś parking na słoneczko itp.
  22. To może i ja bym się wkręcił bo i tak nie mam co robić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.