Treść opublikowana przez mycha1236
-
Jak wypiac kostke drzwi ?
Witam wie ktoś może jak wypiąć ta kostkę w gumowym przegubie drzwi która siedzi w nadwoziu ? Zdjęcia ( wiem ze kalkulator ,ale tylko to było pod ręka )
-
szarpanie przy niskich obr. na 3,4,5 biegu po wymianie oringów, brak mocy.
To jest taki test aby sprawdzić czy winny jest Egr odłączasz wężyk i zatykasz go np śrubka ( wężyk , nie egr) tak aby nie uciekało podciśnienie następnie przejedz się i zobacz czy pomogło
-
szarpanie przy niskich obr. na 3,4,5 biegu po wymianie oringów, brak mocy.
Odłącz wężyk egr ten u góry i zatkaj go np śrubką , miałem podobnie z tym szarpaniem i brakiem mocy
-
audi-maniacy z ełku i okolic
Żyje żyje ale nic się nie dzieje
-
Wężyki podciśnienia A4 B6 AWX
Witajcie, idzie gdzieś kupić zestaw lub jakoś osobno wężyki podciśnienia do AWX-a np. ten od klapy gaszącej , gruszki turbo lub gdzieś na metry taki sam jak ori ?
-
B6 DIVISION
Witajcie , mógłby ktoś sprawdzić w etce czy licznik 8E0920930R podejdzie do 2001 ?
-
B6 DIVISION
- Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Czy do obsługi wentylacji potrzebny jest kolor fis czy w mono ( czerwonym) tez tak samo się robi ?- Kopci, czasem szarpie... CHECK ENGINE
Proszę bardzo : ---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- Co do zacinającego się Egr to główny objaw auto wogole nie idzie do 2000 obr/min- Czujnik połozenia pedału sprzęgła
Ok , dzięki wszystkim za pomoc- [B6 Awx]Mój Granatnik - Lekkie Rezanie Rns-E, 165 Km VFiz !
Panie Niemiec dzwonił chciał odkupić , na szczęście obyło się bez takich akcji , samochód nie był odpicowany jest trochę rysek przyda się korekta kilka wgniotek od drzwi i jedna większa na nadkolu . Wgnotki usunął mi zakład który się tym zajmuje także śladu po tym nie ma ---------- Post dopisany 17-06-2013 at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 16:15 ---------- W ubiegłym tygodniu wpadły 3 małe mody aktualizacja w 1 poście- [ALL B6] Wymiana sprzęgła
Jeżeli boisz się Luk-a bierz Sasch- Regeneracja włącznika świateł
Również dołączam się do prośby , link w 1 poście wygasł- Czujnik połozenia pedału sprzęgła
Czy taki sam ze Skody albo VW bedzie pasowal np. 1J0927189 ? sa identyczne a do skody sa duzo tansze- Czujnik połozenia pedału sprzęgła
Bedzie pasowal do b6 z 2002 ? ?- Czujnik położenia pedału sprzegła
Witam w którym miejscu znajduje się czujnik położenia pedału sprzęgła , będę musiał go wymienić gdyż mój jest niesprawny . Pozdrawiam- Zestaw naprawczy lakieru
Wyszło spoko do odprysków polecam wykałaczkę i "zalewać" odprysk wtedy nie będzie kropek wypukłych trzeba blisko podejść zeby zobaczyc takie male zaprawki- Czujnik połozenia pedału sprzęgła
Witam mam niesprawny czujnk położenia pedału sprzęgła , z tego co ustaliłem to nr 8E0927189 tylko nie wiem czy mam zamowic 8E0927189 czy 8E0927189B czym one w zasadzie się różnią ?- Zestaw naprawczy lakieru
Zamawialem wcześniej w sobote zamówiłem a w srode juz byl wysłany- ramiona wycieraczek... do malowania.
RAMIONA PIÓRA WYCIERACZEK AERO AUDI A4 B6 ORYG (3300428194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. kupiłem na tej aukcji kilka dni temu . Polecam- Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
To słabo się rozglądasz bo w ostatnich 2 miesiącach Wojtek_A4 miał 2 komplety na sprzedaż - ten który ja mam i miał jeszcze z pamięcią , grzana kanapą i poduchami z tylu- Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ja takowe posiadam , luknij w mój temat tam są foty : http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-awx-mysi-granatowy-sedan-276593/- Spadek mocy na 3 i 4 biegu po wymianie rozrządu
EGR jest lekko zapocony (jak zdejmowałem dolną osłonę silnika to widać było po niej że EGR jakąś setkę oliwy na nią wypuścił) ale to norma w tych silnikach z tego co zauważyłem i wyczytałem. Poza tym czytam posty na temat EGR'a i zazwyczaj ludzie piszą , że mają duszenie się, dławienie auta itp. U mnie nic takiego nie ma miejsca po prostu auto jest słabsze, podczas jazdy czuć jakby ze 100 Nm momentu obrotowego uciekło ale charakterystyka pracy na każdym biegu i przy różnych szybkościach jest podobna więc raczej nie utożsamiam powstałęgo problemu z EGR-em. W weekend będę robił logi - mam nadzieję , że rozwieją wątpliwości i wskażą przyczynę spadku mocy. Czy oprócz logów dynamicznych : 1 , 3 , 4 , 8 , 10 , 11 (jak to zasugerował kolega mycha1236 - dzięki ) zrobić jeszcze jakieś inne grupy ? Jak już będę logował to chciałbym zrobić to kompleksowo - może macie jeszcze jakieś sugestie , które grupy/parametry oprócz tych wymienionych powyżej zlogować ? Ja dzis tez pod swój zaglądałem to było tam może 20 ml wypocone oleju ale w środku ... masakra sople jak w jaskini nagaru pewnie z dobre 1,5 - 2 cm po wyczyszczeni problem z domniemanym ciągle zalanym ecu znikł... dużo pracy nie ma trzyma się na 3 śrubach i 2 trzymają ta rurkę od dołu sprawdzenie wyeliminuje 1 z podejrzanych:wink:- Wyciek dziwny..
Sposób jest bardzo szybki i bezproblemowy dzięki niemu zdiagnozowałem zawieszający się egr choć cały czas myślałem ze zalewa mi ecu... dzięki ci Marku za tego posta , bo na pewno dalej bym szukał problemu w ecu...- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Do ogłoszeń jest specjalny dział. - Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7