Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. Bardzo ładna sztuka, widać że włożyłeś dużo pracy Świetnie wyglądają te dekory
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    A gdzie ( na jakiej stronie) w necie najlepiej oglądacz meczyki? Macie jakieś sprawdzone?
  3. Możesz jezdzić na tym tylko będziesz musiał wyrównać różnice jeśli koleś miał więcej zniżek niż Ty. I chyba do końca okresu tego ubezpieczenia będziesz musiał zostać u obecnego ubezpieczyciela (tego u którego poprzedni właściciel ubezpieczył).
  4. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciekawy byłby finał Schalke-Real gdyby Schalke wygrało 1-0 a bramkę strzeliłby RAUL
  5. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No i 1-0 Sobiech otwiera wynik...
  6. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Rozbawiło mnie to ale to nie jest śmieszne Ta radość kibiców w momencie "wybuchu" Dobry fotomontaż
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No no 4-0
  8. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Inter-Shalke 2-5 80 min
  9. Kolego u mnie jest dokładnie tak samo Wydaje mi się że mamy ten sam typ alarmu chociaż ja mam inne piloty ale także jeden przycisk zamyka i otwiera drzwi i uzbraja alarm a drugi po wciśnięciu uruchamia sygnał alarmu. Troche to dziwne ale chyba "ten typ alarmu tak ma"
  10. Też to zauważyłem,przy 3 000 obrotów najbardziej słychać silnik na 3 i 4 biegu na 5 mniej mruczy
  11. Tak kolego, otwierasz maskę i pod zbiorniczkiem wyrównawczym płynu chłodniczego będzie alarm, przynajmniej u mnie tak jest, wejście na kluczyk jest zabezpieczone zaślepką
  12. Miałem to samo :gwizdanie: też dostałem piloty które nie ragowały a centralny działał z kluczyka. Piloty były podobne do Twoich. U mnie jest alarm dokładany z centralką i okazało się że pewnemu "makaranowi" podejrzewam alarm zaczął wariować i go wyłączył kluczykiem ( taki mały kluczyk który też dostałem przy zakupie). Pojechałem do elektryka, kumaty typ włączył mi alarm kluczykiem i znalazł usterke (stycznik w dzrzwiach który był uszkodzony i dawał sygnał że dzrzwi są ciągle otwarte) 10 zł wymiana no i alarm i centralny śmigają z pilotów Czasami jak bateria pada to piloty trzeba jeszcze raz zakodować, opisu szukaj na forum bo napewno jest a ja nie chce Cie wprowadzić w błąd, może to akurat to a jak nie do podjedz do jakiegoś elektryka niech zobaczy o co kaman. Jeśli jednak nie da się znalezc przyczyny i bedziesz potrzebował nowej centralki to odezwij się na priv a w dobrej cenie sprzedam Ci nówke sztuke którą kupiłem do swojego ale okazało się że nie potrzebnie bo starą dało się naprawić
  13. Co to za folia? I jaki koszt takiego cuda? Podoba mi się ten grill sam mam to w planie ale miałem malować.. Dużo roboty przy tym?
  14. Dokładnie u mnie też tak jest
  15. Jakie różnice w cenie Kolega z forum sprzedaje dokładnie takie same http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=183720.0 tylko z oponami ale masz pewne felgi a może dla klubowicza coś zejdzie z ceny
  16. springi=sprężyny
  17. Napisz jaki masz zawias 1BA, 1BE itp. takie info znajdziesz na wlepce obok koła zapasowego. Myślę, że masz 1BE czyli -20 mm skoro piszesz że jest twardo, więc popytaj na forum może ktoś przygarnie Twoją zawieche w zamian za standard 1BA Musiałbyś wymienić springi(sprężyny) i amorki
  18. Wszystko ok, no prawie wszystko bo przednie zawieszenie nie nadaje się na nasze bezdroża jeżdżę 1,5 roku i w sumie to oprócz podstawowych części eksploatacyjnych, które trzeba wymieniać to nic złego się z furaczem nie działo Oczywiście to co najbardziej uderzyło po kieszeni to zawieszenie ( wahacze + amorki ), następne też będzie audi b5 2000 r. no chyba, że z mojego staruszka zrobię sobie polifta :gwizdanie:
  19. Co to za lampy? Jak je zrobiłeś albo gdzie kupiłeś?
  20. Tutaj masz coś o tym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160948.0;highlight=wysysanie+oleju
  21. Ok na noc lepiej nie zaciągać ręcznego bo może przymarznąć, to jest oczywiste Ale np. jak jest - 15 i jedziemy w korku pod górkę i zaciągniemy ręczny na kilka sekund, może się coś stać? Wydaje mi się, że nie
  22. 11 dni, 10 godz. 26 min. Nie ma się czym chwalić ale lubię tu być
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134128.0;highlight=vt Napisz tutaj a magicy zrobią co trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.