Treść opublikowana przez Veiru
-
A4 B8 LIFT czy blotnik pasuje od przed liftu ?
Nie pasuje. Chłopaki jak wymieniają przód z przed-lifta na po-lift muszą wymienić min. lampy, zderzak, maskę, błotnik itp... Więc nie podejdzie.
-
A4 B8 LIFT czy blotnik pasuje od przed liftu ?
Nie będzie. Bez wymiany zderzaka i maski się nie obejdzie.
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowo! Nie zwalniając tempa na tył wleciały w końcu carbonowe końcówki Akrapovica z Ø100- Jakie Końcówki wydechu
U mnie tak to wygląda. Wybór padł na carbonowe końcówki Akrapovica z Ø100 mm- Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Mam deja'vu Jak tak dalej pójdzie to niedługo części od C+ zabraknie na rynku wtórnym btw. Efekt za***isty- Doświetlanie zakrętów - LED?
Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Ty naprawdę wczoraj szedłeś do garażu! To jest to! Gratulejszyn- A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Zgadzam się w 100% Tak to jest jak rozum mówi swoje, a serce zupełnie coś innego! Będę śledził temat, powodzenia życzę- A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Przepraszam, ale muszę o to zapytać! Czy finansowo nie opłaca się bardziej kupić rozbitą s5 i ją doprowadzić do porządku? Pytam z czystej ciekawości- A4 B8 2.0 FWD 》 SWAP 4.2 QUATTRO CZAJUL
Jestem w szoku... Co obejmuje taki swap? Oprócz wymiany silnika trzeba wymienić skrzynię, wydech... coś jeszcze? Trzymam kciuki za projekt!- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Rozumiem Spoko, odbiorę auto i będziem myśleć- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Działaj! Seba, a Ty lusterka i listwy folią pokrywałeś? Fajny to efekt daje? Intensywnie o tym myślę.. boję się, że jak pokryje je na czarno to będą mało widoczne, chociaż ori pakiet C+ tak ma- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Ok, to teraz powiedz jak je wyrwać od Eibacha One mają jakiś inny kod produktu, czy poprostu mają inną kategorię wagową?- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Boli mnie ten tył.. Wrzucałeś już te nowe springi od eibacha?- Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Eibach B12 Pro-Kit - to zestaw składający się ze spręzyn Eibach Pro-Kit (-35/-30 mm) i amortyzatorów Bilstein B6? Ile wam usiadł na takim setupie? Tak sobie myśle.. Jeśli mi siadł -20 i -15 (springi Eibach Pro-Kit + armor 1BE), to możę gdyby zamienić armor na Bilsteina było by porządane -35 i -30 mm?- A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
- Wymiana sprężyn tylnich Audi a4 b8 2009 avant.
Najpierw powinieneś sprawdzić jakie masz zawieszenie: 1BA (zwykłe), 1BE (sportowe) czy 1 BV (s-line). Info znajdziesz w książce serwisowej lub na wlepie Po tym dojedziesz jakich sprężyn potrzebujesz.- Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Jeśli chodzi o ''nie-sline'' i Competiton to na 100% są musisz wymienić halogeny - przerabiam to teraz u siebie Nie mam pojęcia jak sprawa się ma w s-line vs Competition- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Gratuluję wyboru pójścia w C+ Sam oddałem auto do PG Performance na wymianę zderzaka na competition + na inne pierdółki i nie mogę doczekać się efektu Co do czarnego koloru.. możesz spać spokojnie, ostatnio na wrocławskim spocie pojawił się @kubaanizer ze swoim czarnym avantem w C+ i powiem Ci... miazga! Nie pożałujesz! W czerni wygląda genialnie. Kiedyś przeglądając mobile.de natrafiłem na tą sztukę: Co dało mi potwornego kopa żeby zrobić ten pakiet Powodzenia- Spotkania na drodze
Klubowicz ustrzelony w czarnej b5 z reje: SB*** Wczoraj ok. 15:30 na DK94 w Radwanicach przed Wrocławiem Pozdro z szarej b8- Lusterka RS style
Coś link nie działa Ciężko oszacować po fotkach jak bardzo ta folia przypomina kolor lusterek od s4. Wiadomo - inny kąt padania światła, photoshopy itp itd... Zawsze pozostaje II opcja:- PORSCHE 911 GT3 991.2 4.0 6-BOKSER
Obczajone już na Twoim blogu na fb... Miazga... Powiedz proszę, jak to wypada w porównaniu do r8?!- A4 B8 2.0TDi Zmiana multitronika na manuala
Widziałem w temacie Tomka, że robił SWAPA więc może będzie w stanie pomóc: W szoku jestem, że tyle dość sporo osób decyduje się na wymianę skrzyni- Jakie koło dwumasowe oraz sprzęgło do A4 B8 2.0TDI CR?
Dwumasa tylko OEM - z tego co wiem 5600 PLN Sprzęgło - do wczorajszego spotu też myślałem że tylko OEM, ale ktoś mówił że jest sprzęgło Luka bądź Sachs. Niestety dowiedziałem się o tym za późno i już do mechanika przyszło moje OEM sprzęgło wraz z osprzętem. - A4 B8 Monsoon Grey by Veiru