Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. skoro takie same jak na aukcji a na aukcji sa w b6 wiec chyba wejda .... tak na logike ....
  2. chwilowo
  3. :angry: a mi jeszcze silniczki nie doszly .... ;( ja zawsze uwazalem ze 6000k wyglada lepiej niz 8000 ;] Iverson ile ci zajela cala robota ?
  4. B5 - od 1995r do 2001r B6 - od 2001r do 2005r B7 - od 2005r do ....... wrzuc fotki bo na tym polega ten dzial, zeby pokazac swoje auto i je opisac
  5. adadur niedlugo zdam info - jak idzie sprawa
  6. nie ... jestem dopiero umowiony na grupowe chipowanie na wiosne u Rogala w Warszawie
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na freon temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no wlasnie SONARY a nie wszystkie ZESPOLONE ! w przypadku innych firm nie bywa roznie ! przynajmniej jesli chodzi o lampy do a4 a o takie chodzi w tym watku ! to firmy FK/Valeo/Depo nie mialy zadnych wpadek z lampaki zespolonymi Problemy ze spasowaniem mozesz miec kazdej lampy .... nie musi to byc zespolona ? to co to wina np lamp zespolonych ze nie mozesz ich wpasowac bo auto bylo walone tak ? sory za OT ... _________________________________________________ te fele co sa na obrazku ktory zapodal ykk to podobno ich audi wyprodukowalo tylko 1000 kompletow kolega takie ma w a4 po polerce ... i prezentuje sie zdecydowanie lepiej _________________________________________________ freon .. jesli chcesz wymieniac na zespolone to pamietaj: FK/Valeo/Depo - TAK Sonar - NIE
  8. Nowak_zg odpowiedział(a) na freon temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie bywaja wiec nie wprowadzaj tutaj takich opinii ... jesli kupisz ori Valeo lub FK/Depo jedyne zespolone ktore stwarzaja problemy to Sonary
  9. bielutka w ogole ladnie sie prezentuje i wyglada na zadbana masz radio symphony 2 din wiec ja bym tam wsadzil RNS-E lub Navi + fajne rejestracje masz .... placiles cos ekstra za takie cos czy tak ci sie udalo trafic ? ode mnie duzy + dla tej AUDI
  10. ja bym teraz bral -45/-50 mm przod i ok -35/-40mm tyl tylko zalezy co kto lubi [br]Dopisany: 10 Luty 2008, 00:20 _________________________________________________odswiezylem troche pierwsza strone i dorzucilem pare fotek teraz wszystko jest przejzysciej i klarowniej ( jest podsumowanie: jak bylo/co zrobilem/co zrobie ) _________________________________________________ mysle ze po weekendzie bedzie zalozony juz HID 6000K w soczewkach Valeo ( czekam juz tylko na silniczki - podobno wyslane )
  11. pokaz wnetrze .... po temacie domyslam sie ze nie bedziesz nic w niej zmienial ? pozatym to ladny seryjny avancik
  12. ja mam pioneera deh-p7500mp ( ma 2 kolory podswietlenia zielony i czerwony ) i ten czerwony ladnie sie komponuje z czerwienia audi ( w dodatku to dobre radio )
  13. a zeby jeszcze komp nie mulil to w start\uruchom wpisujemy msconfig i odznaczamy sobie niepotrzebne rzeczy w autostarcie
  14. mozesz wylaczyc, wywalajac internet explorera calkowicie z komputera ( kiedys widzialem program ktory do tego sluzyl ale nie pamietam jak sie nazywal bo tak normalnie to sie go nie da usunac )
  15. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    lampki fajne ale powiedz mi skoro chciales czarne to czemu nie FK tylko te IN PRO ( nie mowie ze zly wybor czy cos ... ale pytam z ciekawosci ) ? czemu nie zespolone ? czemu zastanawiasz sie nad xenonem ? jesli bedziesz bral to jaki ( ile xxxx K ? ) ?
  16. e46 w coupecie w dieselku to jest to ze zdjecia z e60 widac ze to nie m5 chociazby po lusterkach b6 sprzedana ?
  17. licytacja trwa ... i za ta cene wole b6 lub b5 s4 ;P
  18. moim zdaniem tez najbardziej pasuje ten pierwszy .... a nie widzialem zadnego chyba na zywo ale wnioskuje tak po obrazkach ze jest najsubtelniejszy i najbardziej zgrany z linia b7 sedan
  19. a moze umiescisz wjakims dziale ceny opon ktore masz dostepne i rozmiary ( lub w dziale sprzedam )... iwecej ludzi to przeczyta i bedzie reklama dla ciebie, jesli masz tanio to kazdy bedzie zadowolony bo ty zarobisz a my kupimy taniej.
  20. u mnie jest tak samo ... tylko ze mieszkam w centrum miasta i ogolnie ludzie stawiaja na parkingu ktory jest maly i jest przeznaczony dla mieszkancow bloku. i z tego co wiem to moga parkowac na tym parkingu auta tylko ludzi zameldowanych w bloku do ktorego przynalezy parking.
  21. nie mowie ze jvc sa dobre .... ale jesli ma kolega kupic te takie typowo chinskie produkty to juz lepiej miec cos firmowe co i tak jak wiadomo nei jest najwyzszych lotow ja za ta cene kupilbym uzywane radio i jeszcze by mi zostalo albo nowego clariona lub alpine`a ale jesli ktos chce koniecznie kolorowy ekran to to bedzie najlepszy wybor
  22. Iverson ... kto pierwszy ten ....... pierwszy ja tez czekam na silniczki bo jednak jeszcze ich nie mam, a myslalem ze mam w paczce / wg mnie 6000k wygladaja znacznie lepiej niz 8000k ( jak dla mnie sa za niebieskie ) wiec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo .... :gwizdanie: ps. do Wisly nie jade :| ale moze w lecie sie spotkamy na jakims duzym spocie bo z lubuskimi spotami (a raczej ich brakiem) juz mnie szlak trafia
  23. kurde ... to teraz w dodatku mamy ten sam HID
  24. ooo fotele racaro ;p nie dosc ze zadko spotykana w b5 ( oprocz rs4 ) to jeszcze bez skory hehe rarytasik ....siedzialem pare razy i musze przyznac ze fajniutkie ;P ale wg mnie mniej trzymaja niz takie co byly w s4 .... ps. z tylu brakuje ci srodkowego zaglowka pozatym ladna seria

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.