Treść opublikowana przez Nowak_zg
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
zle obstawiacie .... nie zgadniecie Nie jest zle ale wg mnie karol zrobil big blad ze je sprzedal
-
[B5 AFN] Jaka folia najlepsza na szyby
nie zajmuje sie ale czesto oklejam ... bo mamy w zg taka policje ze zdarza mi sie sciagac folie 2 razy w 1 weekend pozatym mam dobrego magika ktory to robi za bdb pieniadze i bardzo dobrze bez wyjmowania szyby i rozbierania boczkow... wszystko na aucie a robi to lepiej niz ci niektorzy partacze ktorzy zdejmuja tapicerke
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
tak wiem ... zle to ujalem w poprzednim poscie
-
[ALL] Najlepsze opony letnie wg raportu ADAC
chyba najbardziej cieszace jest to ze opony firmy kumho sa bardzo tanie i w obu testach sa "godne polecenia" kumho zaczelo robic naprawde dobre gumy ... jakbym teraz mial kupowac nowe 19" to tylko kumho bo jest 2x tansza od bardziej znanych firm a rownie dobra
-
[B5 AFN] Jaka folia najlepsza na szyby
1 da sie 2 zalezy od folii ... sa folie ktore ja stosuje zawsze u siebie i one nie zostawiaja kleju ... ogolnie latwo
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Bose active suspension
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
:gwizdanie: od tego sie zaczelo[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:03_________________________________________________Nosb mam dla Ciebie nowy mod ... ostatnio przegladajac galerie swojej starej a4 doszedlem do wniosku ze jednak poszerzone nadkola sporo daja wiec rezaj:
-
S3 weekendowe
oo do tego czarne dodatki[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 18:55_________________________________________________tylko wtedy nijak sie ma do tego tapicerka ..... trzeba by bylo dac do tapicera i niebieska alcantare pozmieniac wszedzie na pomaranczowa :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
1 fotel ?
-
S3 weekendowe
piekne auto fajne mody... co do koloru to biala perle bym sobie odpuscil... wychodzi z mody... coraz wiecej aut na tym jezdzi i niedlugo przestanie sie podobac byl to paroletni szal na ten kolor wg mnie i tyle. ile KM chcesz miec docelowo ? co do modow ja jeszcze kupil bym jakis fajny gwint aha ... i nie rob lusterek w chromie ... lampy polift obowiazkowo
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
nie beda u mnie jezdzily w b5 i nie wystawaly ( http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_s4_body_rs6_felgi_rs4_grill_s4_wnetrze_a4_silnik-t12919.0.html ) tak samo u topora ... ET35 i 9j do tego guma 235/35R19 bedzie w sam raz
-
[ALL] Felgi firmy TSR opinie
raczej lipa ;]
-
[B5 AHU] Czarna strzała :)
nie mialo
-
Strefa Śmiechu
http://justpaste.it/1ua[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:59_________________________________________________http://demotywatory.pl/1051481/Gwatemalczycy[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:03_________________________________________________http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,155234,iSort,1,iTime,3[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:04_________________________________________________http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.php?t=5951&postdays=0&postorder=asc&start=0 .... myslicie ze u nas na forum sa bezsensowne tematy polecam przeczytanie tego[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:05_________________________________________________http://demotywatory.pl/982537/Gwalciciel-z-Zielonej-Gory[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:08_________________________________________________http://www.ale18.pl/ kultowy film + mega duzo przerobek [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 09:13_________________________________________________http://wyborcza.pl/1,75478,7528796,Auchan_chce_czyscic_internet_z_wlasnej_piosenki.html
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
http://www.a4-klub.pl/smf/alu_19_rs6_c5_opony_nowa_cena-t121944.0.html polecam opony igielki, felgi tez prosciutkie ... wiem bo byly wczesniej moje ja bym sie nie zastanawial ten kompelt jest wart ok 1000zl wiecej
-
RS4 B5 Dyno Day
ogolnie chyba identyczna .... poza ramkami rejestracyjnymi pozatym fajna furka.. jak kazdy rs zreszta jakies plany ?
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie bedzie ;( wersje 180KM bez Q mialy inaczej uksztaltowana podloge.... i nie ma miejsca zeby wyprowadzic druga koncowke gdybym mial wersje 180KM w Q ... to bym mogl to wyrezac.... a tak nie ma szans
-
M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!
rzeznik... to sie nazywa kompleksowe podejscie do tematu gratuluje zarowno s4 jak i m3 czekam na efekt koncowy... jesli w ogole taki kiedys nadchodzi w zyciu zapalenca [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:25_________________________________________________wytlumacz mi jedno... z tego co pamietam to kupowales swoja m3 jak byla na allegro z poznania czarna m3 e46 uturbiona na 500KM +/- ( napewno wiesz o jaka mi chodzi.... ) pisales ze jest w dobrym stanie i ze chyba malo za nia chca ( jesli dobrze pamietam, moge sie mylic ) czemu nie kupiles gotowego projektu ? chyba sumujac wszystko wyszly by podobne pieniadze ( jesli sie myle to mnie popraw ) chciales samemu wszystko robic ? z tego co pamietam to tamta ( przynajmniej z opisu i fotek ) byla na maksa dopieszczona...... az jestem ciekaw co sie z nia stalo _________________________________________________ znalazlem ja .... dalej jest na allegro http://www.moto.allegro.pl/item954276398_bmw_e46_m3_power_supercharged_2003r_490km.html
-
[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
nie .... czemu ma pojsc ? nie na takich nalesnikach ludzie jezdza w a4 mialem wieksza glebe i tez 2 komplety 19" i nie narzekalem a ze trzeba troche wiecej uwazac ... trudno. cos za cos czasem sie czlowiek wkur*wia jak wpadnie w jakas wieksza dziure .... ale nie warto sie poddawac zarowno jesli chodzi o sciemnianie szyb jak i o glebe i dobre kolo [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:10_________________________________________________ na zywo duzo gorzej to wyglada.... pozatym stosunkowo duzo tt ma tak pomalowany dach a dokladnie identyczna jak ta ze zdjecia byla 25km ode mnie Tomka Makowskiego ( polecam youtube: "Tomek Makowski highlight" i google ) ... mistrza swiata muai thai takie male OT [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 00:12_________________________________________________ z zalozonymi oponami jeszcze nie brakuje mi srub do dystansow.... powinny byc w tym tygodniu musza to byc specjalne sruby o krotkiej glowce poniewaz dluga glowa by wystawala i nie dalo by sie zalozyc dystansu na felge.... ewentualnie mozna przerobic normalne sruby tzn "uciac" ok 5mm glowki... ;P ale ja wole ori rozwiazanie czyli tak jak ma byc ... pozatym w czwartek oddaje auto na dokonczenie zabudowy bagaznika i obszycie jej materialem i skora
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
na wieś się przeprowadzasz? masz cos do ciemnych szyb :bicz3: co do ciemnych szyb - tak ale lekko przy twoim kolorze co do klapy - co do gwintu ... mam nadzieje ze bedzie szybko bo czekam z niecieprliwoscia na to co do zmieny felg ... znajac model i rozmiar wiem ze robisz blad :gwizdanie:
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
srednio pasuja te felgi wg mnie avusy byly lepsze
-
[ALL B5] Szerokość / profil
zaden tak samo jak zalozyc 205 na 10j. ale tu nie chodzi o to zeby naciagac jak najbardziej opone tylko ktore opony beda ladniej wygladaly swoja droga jednemu bardziej sie podoba normalna opona w ktorej rant chroni felge a drugiemu bardziej sie podoba cult style gdy rant chroni opone
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
m5 e39 chodzi ladniej :gwizdanie:
-
[ALL B5] Szerokość / profil
duffy napsiz mi swoj numer na pw jesli jeszcze nie kupiles opon :gwizdanie:
-
Testujemy różne auta- nasze wrażenia i oceny
a ja jezdzilem zwykla s60... z tymi fotelami to fotele niby wygodne ale jakies troche male z tylu duzo mniej miejsca niz w a4. a plastiki podlokietnika i te gdzie sie trzyma reke na drzwiach ( trzymadelka ) wolaja o pomste do nieba i schodzacy lakier bezbarwny to nie tylko przypadlosc grupy vag .... bo s60 tez to ma