Treść opublikowana przez tomcrack27
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
to napisz do niego zeby podal ci swoj numer kontaktowy no i poczekaj bo innego wyjscia nie widze.ewentualnie po paru dniach mozesz mu cos tam napomknac o adwokacie
-
Błąd 16518
moze byc sonda lub kable albo wtyka gdzies nie laczy
-
Kupione auto na ebay.de, Niemiec się nie odzywa...
najpierw to ja bym do niego zadzwonil zanim zaczniesz go straszyc
-
Czy to łożysko?
ja tez wymienilem obie strony i bylo git
-
jak rozpoznac 1 din czy 2 din ? RNS-E plus
ktos chyba sie pomylil w ogloszeniu.RNS-E ja zawsze 2 dinowy
-
eBay zapytanie odnośnie zakupów i sprzedaży towarów
mozesz przelac tez mu przez visa.ja tak robilem
-
przekrecony gwint od mocowania tylnego amortyzatora
wiesz co jak mi sie ukrecila sruba w tym badziewiu to ja przewiercilem wiertlem 10mm na wylot i uzylem dlugiej sruby zeby to skrecic.i smigalem moze z rok bez problemu
-
przekrecony gwint od mocowania tylnego amortyzatora
czy to ten gwint masz przekrecony od gornej czesci amora tej aluminiowej???
-
Wymiana termostatu-pilne.
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-termostatu-wymiana-adr-116501/
-
demontaż przedniego zderzaka a4 b6
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/demontaz-przedniego-zderzaka-a4-b6-242914/
-
Problem ze skrzynia automat !!! za malo oleju??
wystarczy uzyc szukajki http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b5-adr-olej-skrzyni-automtycznej-75075/#post881793
-
Czy to wina Termostatu ?
albo czujnik albo termostat do d*py
-
Problem ze skrzynia automat !!! za malo oleju??
jezeli masz za niski poziom oleju to lepiej nie ryzykowac uszkodzeniem skrzyni bo jak wiadomo o automaty trzeba dbac.i kup sobie lepiej olej jaki jest zalecany do twojej skrzyni.temat olejow byl gdzies na forum
-
Problem ze skrzynia automat !!! za malo oleju??
to zmien olej na zalecany i filtr i skrzynia powinna pracowac jak trzeba
-
Problem ze skrzynia automat !!! za malo oleju??
kup sobie zalecany olej do skrzyn automatycznych razem z filtrem bo musisz to zrobic,poniwaz miales dolewany jakis tam olej.a lepiej byloby jak bys mil jednakowy.po wymianie stwierdzisz czy to wina skrzyni czy tez rozrzadu
-
[ALL B6] Jak dbać o turbinę??
dokladnie jak tak o nia bedziesz dbal to bedzie ci dlugo sluzyc
-
Pilna wymiana koncowek drązkow
no jezeli mowisz ze twoje stare sie rozpadaja to te z allegro napewno beda lepsze
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
ale ile bysmy kaski nie mieli i tak wydamy na gadzety do naszych audiczek
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
niestety za dobre rzeczy trzeba bulic
-
A4 B7 - czy grill od s4 pasuje do zwyklego zderzaka?
Najlepsza alternatywa to kupić zderzak
-
rozrząd
jak jest wymieniany na zamiennikach to lepiej co 70 tys
-
Pytanie o radio
tak z tym nie powinienes miec problemu
-
Zestaw glośnomówiący
nie slyszalem o takowym zestawie.mialem u siebie podobny do twojego,wywalilem to wszystko i zapodalem rnske z blutkiem
-
Pytanie o radio
jesli nie masz kieszeni 2 din to bedziesz musial sobie takie sprawic
-
Zestaw glośnomówiący
no wlasnie bez rnsa i bez bluetka to troche bedzie ciezko sie podlaczyc samsungiem