Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. to napisz do niego zeby podal ci swoj numer kontaktowy no i poczekaj bo innego wyjscia nie widze.ewentualnie po paru dniach mozesz mu cos tam napomknac o adwokacie
  2. moze byc sonda lub kable albo wtyka gdzies nie laczy
  3. najpierw to ja bym do niego zadzwonil zanim zaczniesz go straszyc
  4. ja tez wymienilem obie strony i bylo git
  5. ktos chyba sie pomylil w ogloszeniu.RNS-E ja zawsze 2 dinowy
  6. mozesz przelac tez mu przez visa.ja tak robilem
  7. wiesz co jak mi sie ukrecila sruba w tym badziewiu to ja przewiercilem wiertlem 10mm na wylot i uzylem dlugiej sruby zeby to skrecic.i smigalem moze z rok bez problemu
  8. czy to ten gwint masz przekrecony od gornej czesci amora tej aluminiowej???
  9. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-adr-termostatu-wymiana-adr-116501/
  10. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/demontaz-przedniego-zderzaka-a4-b6-242914/
  11. wystarczy uzyc szukajki http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/b5-adr-olej-skrzyni-automtycznej-75075/#post881793
  12. tomcrack27 odpowiedział(a) na gawey temat w Audi A4 B5
    albo czujnik albo termostat do d*py
  13. jezeli masz za niski poziom oleju to lepiej nie ryzykowac uszkodzeniem skrzyni bo jak wiadomo o automaty trzeba dbac.i kup sobie lepiej olej jaki jest zalecany do twojej skrzyni.temat olejow byl gdzies na forum
  14. to zmien olej na zalecany i filtr i skrzynia powinna pracowac jak trzeba
  15. kup sobie zalecany olej do skrzyn automatycznych razem z filtrem bo musisz to zrobic,poniwaz miales dolewany jakis tam olej.a lepiej byloby jak bys mil jednakowy.po wymianie stwierdzisz czy to wina skrzyni czy tez rozrzadu
  16. dokladnie jak tak o nia bedziesz dbal to bedzie ci dlugo sluzyc
  17. no jezeli mowisz ze twoje stare sie rozpadaja to te z allegro napewno beda lepsze
  18. ale ile bysmy kaski nie mieli i tak wydamy na gadzety do naszych audiczek
  19. niestety za dobre rzeczy trzeba bulic
  20. Najlepsza alternatywa to kupić zderzak
  21. jak jest wymieniany na zamiennikach to lepiej co 70 tys
  22. tak z tym nie powinienes miec problemu
  23. nie slyszalem o takowym zestawie.mialem u siebie podobny do twojego,wywalilem to wszystko i zapodalem rnske z blutkiem
  24. jesli nie masz kieszeni 2 din to bedziesz musial sobie takie sprawic
  25. no wlasnie bez rnsa i bez bluetka to troche bedzie ciezko sie podlaczyc samsungiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.