Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomcrack27

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomcrack27

  1. stan turbawki mozesz sprawdzic vagiem u jakiegos magika w twojej okolicy wtedy bedziesz mial pewnosc czy to konczaca sie turbina
  2. mi tez wcale nie spadlo
  3. zgadzam sie z kolega.ja to odczulem na wlasnej d*pie
  4. duzo bylo tematow odnosnie v-tech poczytaj zanim sie zdecydujesz
  5. <br /><br /> panowie a cos z tego wykresu mozecie powiedziec???
  6. No to widzę że panowie nas tam ładnie wy.....li
  7. a ile tak zajmuje mniej wiecej robienie indywidualnie chipa???
  8. wiecie co to bylo moze jakies 10 do 15 minut i bylo juz po robocie.powiedzial mi jeszcze ze do kazdego auta idywidualnie pisza program
  9. to byl zaklad V-tech w Lowiczu mowi wam ten zaklad cos.kolega mi polecil bo robil mu i jest zadowolony
  10. witam wszystkich..mam maly dylemat ale oczywiscie po kolei.bylem kilka tygodni temu w pewnej renomowanej firmie ktora chipuje auta,oczywiscie pelen profesjonalizm.posprawdzali turbawke itd no i wgrali nowa mape,po wgraniu schamowali i wyszlo 157koni i 370 niutonow.troche sie panowie zdziwili bo powiedzieli mi ze wgrali mi progaram gdzie w tych modelach po wirusie wychodzilo 170 koni i 400 niutow no ale bylem zadowolony z tego co mam.zdziwilem sie tylko troche jak wsiadlem do takiego samego auta przez nich chipowanego i mialo lepszego buta,wiec pomyslalem ze moze cos nie tak z moja turbawka.podjechalem do warsztatu znajomego zeby mi sie podlaczyl i sprawdzil stan turbiny,sprawdzil mi wszystko i zuwazyl ze zaplon mam zle ustawiony bo byl na +7 gdzie powinien byc na 0 lub minimalnie wyzej.po ustawieniu zupelnie inny samochod zapierdzielal jak szalony.a teraz do rzeczy mialem wielki zal do panow co mi chipa robili ze tego nie sprawdzili i do nich napisalem a oni mi cos takiego napisali:zaplon nie ma wplywu na doladowanie.podczas modyfikowania programu parametr zaplonu nie ma znaczenia,autooddalo serie i to jest punkt wyjscia,byly robione logi i wszystko zachowywalo sie normalnie.nie sadzimy zeby to byla przyczyna>>> natomiast moj znajomy mechanik powiedzial ze to ma znaczenie.wiec koledzy moje pytanie co wy o tym sadzicie....z gory dzieki za wszelkie podpowiedzi
  11. iphon 4s bialy kobietom pasuje,tylko cena jest dosc niezla
  12. bosch jest do d*py juz wiecej ich nie kupie bo kiedys tez je zamontowalem i musialem jezdzic ze 3 miesiace az przestana piszczec
  13. jak mi sie wylal to wymienilem dwa i raczej tak sie powinno robic
  14. dla swietego spokoju wymienilbym oba
  15. oczywiscie ze caly wahacz a jakiej firmy to juz zalezy od zasobu twego portfela,sa tez dostepne zamienniki w dobrej cenie,w sklepie ci poleca jakis dobry zamiennik
  16. niestety uszczelka pod glowica
  17. nie napisales jaka czerwona kontrolka???
  18. ja tez tak robilem a najbardziej polecanym srodkiem nawet przez mechanikow jest plak
  19. z tego co ja wiem to pierwsza wymiana po 120 tysiacach
  20. opel vectra A 2l 1993 opel omega B 2.5 1997 golf 3 2l 1994
  21. jak ja malowalem to lakiernik mi powiedzial ze 200 stowki od elementu
  22. ja to bym raczej zalozyl ori czujniki parkowania bo te troche tandeta zalatuja,ale to kwestia gustu
  23. nie polecam tej listwy bo to lipa,przykleja ja sie i klej nie trzyma
  24. wydaje mi sie ze operacja jest podobna jak w b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.