Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chowix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chowix

  1. "537regulacja lambda" - odpowiada za dawkowanie paliwa być może to jest problemem. Hmm może czujnik temperatury ? Ssanie włącza się gdy silnik jest zimny jak mi wiadomo..
  2. Modyfikacja super zakupony za 20zł z przesyłką na allegro i wszystko śmiga mam wersję "dużą"
  3. Normanie jak to czytam to się boje Prawdziwi konstruktorzy ! Szacun !
  4. Chowix odpowiedział(a) na Matii333 temat w Audi A4/S4 B6
    DO działu Problemy techniczne To jest wątek dla pokazywania swoich bryk i nie piszcie koledzy pouczających postów
  5. pisze w pierwszym poście w filmikach
  6. No no Lampki nie są takie złe zderzak ja pierwszy raz taki widzę i mi nie przypadł do gustu Szerokości !
  7. Jutro kupię WD-40. Dziś to polałem colą może bd chociaż smaczniejsze i dam wam znać jutro co i jak Dziękuje serdecznie za dobre rady !
  8. wybacz że wprowadziłem w błąd. tak jakby to tak łatwo szło to bym tu nie zawitał http://s2.postimage.org/4qtgso6k8/SDC10891.jpg http://s2.postimage.org/4qtxc1ni0/SDC10893.jpg http://s2.postimage.org/4qtlra81k/SDC10892.jpg nie wiem jakim sposobem to odkręcić. Jakieś porady.
  9. jeszcze mam pytanie, bo trzeba chwycic kluczem 19 tam przy maglownicy tam gdzie sie wkręca drążek i drugim kluczem próbować odkręcić ? nie można kręcić samym drążkiem ?
  10. Witam, mam problem ze zdjęciem drążków kierowniczych, tj od maglownicy, czy znacie jakieś sposoby odkręcenia ich od maglownicy ?
  11. Starczy spokojnie i jeszcze połowa zostanie bo nie nakłada się tego dużo. Dziękuje! To zamawiam
  12. Witam, mam parę pytań do Was, otóż mam instalację D.T. Gaz System, posiadam interfejs. Mam kłopot z tą instalacją, że przez ten cały rok jeździłem na PB i wszystko ok ale ceny już mnie przerastają i postanowiłem spróbować na LPG. Wszystko śmiga, lecz nie trzymie w ogóle obrotów. Po prostu gaśnie. Próbowałem korygować pokrętłem od wolnych obrotów (kiedyś to działało) teraz to sam nie wiem. Reduktor lovato. Oczywiście jak wejdzie w >2000 obrotów to autko śmiga, lecz jak zejdzie poniżej tych obrotów to auto nawet gaśnie. Otóż dostałem opinię taką (od gazownika) aby wymienić sterownik na staga (XL,50,100) można wiedzieć czym one się różnią ? Nie mam dużych funduszy i chciałbym to niskim kosztem zrobić. Czy lepiej bawić się na tej instalacji ?
  13. A jeszcze zapytam, taka tubka wystarczy w zupełności na klawiature i miskę ? i coś zostanie czy warto zainwestować z tą w spreju która ma 200ml ?
  14. Chowix odpowiedział(a) na agusia59 temat w 1.6
    co do zamienników pompki paliwa to przekonałem się na własnej skórze... Zamiennik to chwilowa pomoc.. Mi ona służyła około 2-3 miesięcy i się rozszczelniła - tryskała na wszystkie strony Zakupiony został w intercars oryginalna i służy mi już 6 miesięcy i (odpukać) śmiga jak miło
  15. Witam ! chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość zamontowania poliftowej konsoli z tunelem nie mając klimatyzacji automatycznej tylko manualny nadmuch ? Tak mi się wydaje, że gdzieś chyba! widziałem to...[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________up.
  16. w sumie jakbyś półkę zdjął (wystarczy do góry szarpnąć) to byś przy pomocy jakiegoś drutu pociągnął za otwieranie kanapy.
  17. hmm a wtyczkę widzisz ? jeżeli tak to znajdź gdzieś które piny za co odpowiadają.
  18. a nie lepiej podpiąć 12V pod odpowiedni pin w pompce żeby zaczęła sama pompować ? (jakiś aku z innego samochodu) Znajdź sobie gdzie idzie 12V podepnij masę też i sama otworzy
  19. hmm ja mam teraz 2 zlecenia do wykonania, ale jak skończę to może byłbym zainteresowany może jakieś strony Cie zainspirowały już ? jakieś propozycje wykonania kolorystyka ?
  20. A co dokładnie potrzeba
  21. Dzięki za info, nie warto naprawiać lepiej już kupie z FISem, ale dziękuje za dobre rady ! Czas jeździć na kilometry
  22. Brak vagu.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 14:12_________________________________________________poza tym chodzi o 2 zegary. Temperatura i paliwo.
  23. Witam, dziś się zorientowałem że nie działają mi dwie wskazówki (temperatury i paliwa) najpierw myślałem "kur.. zaś tankować?!" a tutaj po 30min jazdy "nie zagrzał się na zegarach" w nawiewach ciepełko leci, zatankowałem 10L tak więc powinno się dźwignąć. Od czego zacząć ? I czy można to naprawić ?
  24. tak tak zdrapie tylko mnie już ręka bolała bo chciałem to idealnie zdrapać Jak zamówię te diody to wtedy się za to wezmę dokładnie
  25. Drżenie - Poduszki, sprzęgło ? a co do oleju to może tak jak mówisz ta trasa.. ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.