Treść opublikowana przez matig7
-
gadu gadu
Archiwum nie jest zapisywane na żadnym serwerze. Wszystkie rozmowy są zapisywane na dysku w pliku archives.dll lub archives.dat. Jak chce się pozbyć zapisanych rozmów to niech usunie te pliki. Może być i tak, że gość ma dostęp do jej komputera i może sobie wszystko "podglądać"
-
Subaru Impreza diesel
http://moto.onet.pl/1506007,2217,artykul.html Co myślicie?
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
Czyli co, myślisz tylko o programach ze zwykłej antenie siatkowej? Jak tak to zwykła karta TV za 50zł z allegro wystarczy. Ale myślę, że jednak warto założyć sobie satelitę i do tego właśnie SkyStara.
-
[ALL] Jaka karta telewizyjna na USB ?
Chodzi o TV analogową czy cyfrową? Jak cyfrowa to polecam SkyStar. Co prawda sam używam wersji na PCI ale opinie o tej na USB są równie dobre. No i masz duże możliwości "edukacyjnego" oglądania
-
Problem ze zmianą rozdzielczości - komputer się wyłącza
Używasz może jakiejś karty TV? Spróbuj na początek odinstalować i zainstalować sterowniki (o ile tego jeszcze nie robiłeś) Odznacz w ustawieniach uruchamiania i odzyskiwania opcje "Automatycznie uruchom ponownie"
-
Telefon z Symbianem ..jakie programy?
http://www.symbianos.pl/
-
Spotkania na drodze
Dziś w Krakowie koło 11 godziny nie wiem na jakiej ulicy bo nie znam Krakowa kierowca srebrnego sedana 1.8T najpierw mnie wyprzedził i mrugał kierunkami, później ładnie się uśmiechał jak patrzyłem Ramek nie było. Ktoś stąd?
-
[ALL] Prośba o pomoc w wyborze słuchawek
Również używam HD202 i mogę śmiało ten model polecić.
-
[ALL] LCD monitor
iiyama
-
[B5 ADR] Potrzebuje schemat instalacji elektrycznej
Podejrzewam, że już było ale się nudziłem i wybrałem z "Sam Naprawiam" strony dotyczące schematu http://rapidshare.com/files/136759477/instalacja.pdf.html
-
[B5 AML] Co ile wymiana oleju ?
15 tys. / 1 rok. Lepiej jednak trochę wcześniej
-
formatowanie kompa -jak to zrobic?
Płyta z systemem niekoniecznie musiała być. Zapewne masz ukrytą partycję z system, z której możesz sobie go od nowa zainstalować.
-
Cyfra + Jaki dekoder ?
Powinny dzialać
-
Cyfra + Jaki dekoder ?
DREAMBOX
-
koncert Iron Maiden w Wawie 07.08.2008 czy ktoś sie wybiera?
Dokładnie, chłopaki w super formie. Dużo lepszy koncert niż w 2005 w Chorzowie. Setlista marzenie Stadion nawet nie taki straszny jak myślałem hehe. Organizacja i nagłośnienie w miarę w porządku. Up The Irons
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kilka dni temu pytałem w HPA w Rzeszowie i za górne liczą sobie 60zł od sztuki. Dolne nie pamiętam ale chyba niewiele więcej. Dają gwarancję na 30tys. / 1 rok. Mam górne do wymiany i chyba zaryzykuję
-
koncert Iron Maiden w Wawie 07.08.2008 czy ktoś sie wybiera?
Jak by ktoś z Rzeszowa lub okolic miał ochotę się wybrać to pisać - jedziemy busem i jeszcze wolne miejsca mamy.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Zgadza się. Twoja kolej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Ten na zdjęciu niby z 1967 no ale o to chodzi
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
tak, nie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
No coś takiego np:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Nie śledziłem wcześniej tego tematu wcale, nie wiem co było już a co nie. Dawaj ty jeszcze raz
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Stutz Blackhawk
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Zdrówko
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A ja niedawno z koncerta Lombardu wróciłem. Na dniach Kamienia grali hehe. Całkiem całkiem. Prawie jak Metallica Zdrówko