Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miszcz_kierownicy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miszcz_kierownicy

  1. Witam Który symbol z wlepki w bagażniku potwierdzi istnienie servotronica?
  2. Raczej tak , w Twoim przypadku (według profilu [AWX]) masz na pewno i powinieneś mieć tarcze 288 To w takim razie w których b6 na pewno było to za dopłatą? Że piszesz że w moim jest na pewno
  3. Podłącze się.... a czy we wszystkich b6 są klcki hamulcowe z czujnikami zużycia? Chodzi mi czy we wszystkich b6 świeci się komunikat jak się klocki konczą?
  4. Witam Podałby mi ktoś nr świecy od webasto? nr vin: WAUZZZ 83 1 3A271293 Dziękuję z góry
  5. Nosb delfina Ci mogę podesłać jutro na mejla bo akurat taki mam
  6. Przy zakupie w październiku '10 miał 193tys. - wartość o tyle pewna że zgodna z książką servw. i potwierdzone w ASO
  7. Wtrącę się ale.... czy ktoś może mi wytłumaczyć czym się różni tryb long life od zwykłego użytkowania? Oprócz tego że olej się wymienia później? I co w tym oleju jest takiego że wytrzymuje po 30 000 tys a normalnie wymiana znacznie jest szybsza? Jak ktoś ma jakąś lekturę to z chęcią poczytam Z góry dzięki
  8. Dzięki wielkie za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy dużo trzeba rozebrać żeby dostać się do wiecy?
  9. Witam Nie działa mi webasto. Przeskanowałem vag-iem i wyszedł błąd: 1 Fault Found: 01491 - Glow-Plug for Heater (Q9) - Świeca żarowa dla grzejnika Q9 30-00 - Open or Short to B+ Co dalej z tym? Pomoże ktoś?
  10. 1 litr, ale lepiej dolac 0,5 litra, wtedy 0,5 litra oleju jest mniej do rozgrzania, a wiec wczesniej uzyska temperature robocza po rozruchu zimnego silnika. A w przypadku dolewki to mam plakietke Arala z 5w30. W związku z tym dolać mogę olejem obojętnie jakiej firmy byle był 5w30? Czy to musi być Aral?
  11. Chłopaki i dziewczyny a ile ml oleju jest między min a max ? Znaczy jak zapali sie kontrolka poziomu oleju z napisem MIN ile go trzeba dolać żeby był na środku?
  12. Byłem... fajna sprawa. Na duży + że dość tanio i praktycznie cała obsługa mówi po Polsku ( jak by ktoś sie bał niemieckiego)
  13. Dodam od siebie, że jak miałem wcześniej 2,5 tdi to też zauważyłem że na vervie orlenu przejeżdzałem więcej km niż na zwykłym dieslu za tę samą kasę. Teraz jeżdze AWX-em ale tylko na vervie to nie mam porównania
  14. A dlaczego nie moge wybrać z menu wentylacji? Ogrzewanie moge jest 8 stopni i mi się ani wentylacja ani webasto nie włącza. Jak ustawiam sobie to mi w liczniku miga symbol i znika i koniec
  15. Z chęcią wam fotki zrobie.....ale nie wiem nawet które to webasto pod maską
  16. Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem B6 1,9 AWX męczy mnie kilka pytań....oto one: 1.Posiadam fabryczne webasto z obsługą w środkowym tunelu. Czy można dokupić pilot dla wygody? 2. Czy to prawda że webasto działa od 5 stopni w dół? W wyższej temp nie można go uruchomić? 3. Czym się różni ogrzewanie postojowe od wentylacji? bo mam do wyboru albo standheizung albo ventilation - nie wiem czy dobrze napisałem 4. Mój FIS nie ma takiej opcji jak chwilowe spalanie itp. Wyświetla tylko info z radia(mam audi concert), temp powietrza i ile km na baku zrobię. Czy można jakoś uaktywnić o chwilowe spalanie? Nie posiadam sterowania kompem w manetkach tylko mam w środkowym tunelu jeden przycisk z napisem MENU i te kółko. Nic więcej. To chyba na tyle dzięki za odp z góry.
  17. Użyłem zmywacza do paznokci i zdrapałem paznokciem. Pół godziny i po sprawie
  18. Witam Pytanie jak wyżej czyli: Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ? Czym to zeskrobać żeby nie porysować szyby?
  19. Jak odbiore ałto to muszę się dokładnie przyglądnąć :> dzięki za info

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.