Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. mam LG 17" L1718S od 14 miesięcy i nie moge powiedzieć ani słowa o nim... parametry mi odpowiadają, design również... a to, że jest 17 " a nie 19" już sie przyzwyczaiłem.. także go mogę szczerze polecić.
  2. a moze to poprostu uszczelka zabezpieczająca dysze sprysków :gwizdanie: :gwizdanie:
  3. talib1990 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    WR YDZYK W0 ZEK W0 NIAK W0 GT
  4. talib1990 odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    A6 nowa 3.0 tdi czarna z czarnymi szybami i TT cabrio to jest tego samego kolesia.. w Sosnowcu na orionie codziennie ją widze a może WO DZU albo WB ULLIT
  5. zobaczymy... ale specjalnie nie jadłem śniadanka :naughty: więc miejsca będzie więcej ... ale tak 5-6myśle, że bedzie ok
  6. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Sosnowiec biała Skoda Octavia I SO 13.... hatchback
  7. właśnie założyłem też temat o tym... mam nadzieje, że to nikt od nas...
  8. n73 naprawde fajny sprzęt.. i duuuużo większy wyświetlacz
  9. e65 ma wiekszy wyswietlacz troszke... ale hmm jak juz wolisz ktory wybrac.. kolega ma tomtoma w e65 i cos pieknego .. zadnej zawiechy itp wyswietlacz jest na tyle duzy ze na uchwycie przy szybie spokojnie widzisz trase .. GPS z bluetooth i szerokosci
  10. u mnie na osiedlu są 2 myjnie które mają tzw. usługe " na giełde "kosztuje to 200 zł mają nawet coś przypominające kurz.. wypicuja silnik a potem go " zakurzą " aby było to bardziej realne :)
  11. wszystko pięknie ładnie... tylko że stuknął tył jak cofał .. na lampy ori czekał 4 tygodnie ..a na tą " szybe " czeka do dzisiejszego dnia... trudno o części do nich nadwozia itp. a i jesli chodzi o jazde w zimne dni nie ma tragedii .. sam jechałem.. tylko że jadąc z założonym dachem przy " wyższych " predkosciach czuc troche ze jedzie sie cabrio.. przez swist na łączeniu dachu a przednią szybą....
  12. kolega ma cabrio z 96 roku 2.6 v6 z LPG sekwencją od jakiegoś roku i nie narzeka .. robi trasy Śląsk- Holandia .. i nie narzeka .. pali mu okolo 12-14 gazu .. szara skóra grzane fotele itp. i zero problemów .. chwali sobie
  13. już poprawione ... ps. Dawid nie ma jak wejść na forum i kazał zapytać czy to wina przepływki ?[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 10:36 _________________________________________________i jak ?
  14. a jeździ czymś kobita bo jak tak to może jakieś fajne radio
  15. sklep jeszcze musi wziąść pod uwage koszta ( wynajem lokalu, opłaty, media itp) a allegrowicz może się okazać osobą prywatną która ma do takich rzeczy dojścia i nie ponosi ww. kosztów
  16. choroba psychiczna jest chyba najtrudniejsza do wykrycia i zweryfikowania.. to takie moje skromne zdanie :kox:
  17. brat sie nikomu o niczym nie przyznał ze jakies awizo przychodziło do niego.. a tu ojciec otwiera .. pytaja o brata wstał z łóżka i tu niespodzianka
  18. mojego brata 8 lat temu wzięli po 3 miesiącach od nieodbierania wezwania.. tznraz nieodebrał a potem za drugim razem wpadła żandarmeria z wezwaniem na komisje ..za 2 miechy już był w Wędrzyńskim Syfie :decayed:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 18:50 _________________________________________________ps z załatwianiem bywa różnie.. kumpel chodził przez 1,5 roku do reumatologa ze stawami i zrobił sobie taka historie że na pierwszej komisji dostał niezdolny do służby ..a bolało go tylko kolanko
  19. V-tech Kraków :kox: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2008, 13:24 _________________________________________________dodaje za Dawida dzisiejsze logi .. bloku 000 nie dało się zrobić.. reszta jest. prosze o analize.
  20. fotki naprawde cudowne.. ciekawe rzeczy potrafisz uchwycić ... moim zdaniem amatora ... turbo quattro kox :kox:
  21. nic nie bedzie musiał ustawiać .. wystarczy kabel sieciowy i niech skonfiguruje siec domową automatycznie i tyle.. sam komputer utworzy siec ..
  22. a moze Pajero ?
  23. talib1990 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja mam KORR czyta wszystko .. mam tą wersje mini czyli 2/3 szerokości zwykłego odtwarzacza ... z TXT polskimi znakami nie ma problemu.. obsługa też banalnie prosta .. jedyna wada.. troszke głośny.. ale jak ktoś ma jakieś głośniczki to oczywiście nic nie słychac.. cena przed świętami rok temu to 125 zł ... przez rok zero problemów
  24. a masz przypisanego go np. edycja Toshiba itp czy poprostu go kupiłeś przy okazji zakupu komputera?
  25. Tomasz Bugajski Sosnowiec

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.