Treść opublikowana przez talib1990
-
System operacyjny Android
Powitać Zalałem wczoraj kawą moją lumie 625..., Postanowiłem znów spróbować androida.. Wybór padł na Huawei Honor 4X .. Mam nadzieje ze się nie zawiodę Nic lepszego nie znalazłem za 600 zl netto jesli chodzi o nowy telefon Powiem krótko ... Telefon KOX od wczoraj testuje i ciągle mnie on zadziwia ... Wysłane z Huawei Honor 4X
-
Tacierzyństwo
hehhe nie z Dąbrowy
-
Tacierzyństwo
Nie to żebym głupio gadał ale tak jest zawsze ...... nasza uśnie w wózku gdzieś na spacerze a tamta chce oszaleć bo musi ją obudzić.... w domu sie bawią zabawek milion a tamta musi zabrać naszej zabawke.. i tak się non stop kończy zabawa ... do tego ma taki piskliwy i głośny ton, że jak ktoś stoi z boku to myśli, że obdzierają ją ze skóry... a ona po prostu marudzi
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
dlatego napisałem o Olkuszu.. 30 km od Katowic około tam wymieniałem w Megane II olej
-
Tacierzyństwo
a ja mam zaś taką sytuacje, że Martyny koleżanka z którą dużo spędza czasu ma też córe Maje ... starsza o 3 miechy.. Byliśmy ostatnio w Ogrodzieńcu w Parku kolejek to nasza uradowana płakała jak się ją ściągało..a tamta w ryk jak się ją sadzało... nic dziecku nie pasuje...na ręce płacz, do wózka płacz,w foteliku płacz... rodzice nie ułatwiają sytuacji bo nerwy im puszczają i jest krzyk ... najlepsze jest to, że jedziemy na wakacje do jednego domku nad morzem razem.... aż się boję... a tu nasza gwiazda dzisiaj w Chorzowie na kolejce
-
Poszukuję dobrego serwisu automatycznych skrzyni VW.
Pałka... zdzierca jakich mało .... Auto MAX Sosnowiec - przed zakupem Vectry powiedział mi 6 -7 k za remont .... po zakupie auta dzwonie i mówie, że już kupiłem auto a on do mnie " niezłą Pan mine kupił skrzynie " .. za wymiane oleju w DP0 Megane II krzyknął 450-500 zł... padłem Pojechalem do Olkusza http://www.asbolkusz.republika.pl/czas 1,5 h - koszt 250 zł z diagnostyką ... Na remont skrzyni w Vectrze się zdecydowałem w Zielonej Górze u p. Kamila .. wiele osób z całej polski jeździ do niego... koszt 4700 zł za AF33 pełny remont z nowym sterownikiem z ASO ( 2700 zl ) ... ogarnął to w 48 H więc zostałem w hotelu... ps. Pałka mi powiedział 8-9 k i 2 tyg bez auta
-
Muzyka w naszych autkach
dobrze wpada w ucho ... a każdy na pewno to zna
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
wózek taki - http://www.coletto.pl/pl/produkty/wozki-wielofunkcyjne/62 kolor fioletowy nosidełko - http://www.coletto.pl/pl/produkty/foteliki-samochodowe/98też fioolet baza -http://www.coletto.pl/pl/produkty/akcesoria/80 + wiele akcesoriów ( pokrowce do każdego nadwozia osobny ddopasowany ) parasollka, moskitiery, ocieplacze , uchwyt na butelke, termos na butelke i wiele wiele innnych ... wózek kupiony 2014 wrzesień więc jeszcze sporo gwarancji ...
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
A wczesniej wkleiłeś nosidełko 0-13 ... jak szukasz 0-13 to będę teraz sprzedawał wózek 4w1 z nosidełkiem i bazą isofix/pasy zakupiony wrzesień 2014 więc jak nowy na gwarancji;) dzisiaj mam zamiar fotki zrobić
-
Tacierzyństwo
my jeszcze nawet nie myślimy o tym... byliśmy swego czasu na weselu moja mama została z małą wszystko idealnie a tu zonk... Martyna mnie za fraki naj*banego o 21 i jeb do domu hehehe nie wytrzymała.... Teraz tak serio ale Maja dostała się do żłobka i aż się boje jak to przeżyjemy ją zostawić na te kilka godzin ....
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Nie prawda. Teraz zabierają i odsylaja do ambasady. Mandat platny gotówką. Jedynie co różni to ze masz pokwitowanie na 72h a polacy maja 24h .. Mówili rano w rmf o tym wlasnie
-
Truckerzy
nie w Renault a pozatym potrzebuje rozwiązania mobilnego... raz w tym a raz w innym aucie.. a masz Ucho taki transmiter który bangla na 24v ?
-
Audi A8 D3 2003 4.2 335HP było jest MB C200 AMG MY 2015
otóż to wszystko jest dla ludzi .. lpg też... ja mam silnik 3.2 lpg... spala mniej niż 1.6 bez instalacji.. a jedzie 3 razy lepiej
-
Truckerzy
Chlopaki uzywa ktos transmitera fm ? Kupilem juz 2 rzekomo na 24 i zaden nie hula..
-
[B5 AFN] Avant by tfk
Malowalem zaciski zestawem motipa mial byc niebieski a na zywo wpada lekko w fiolet
-
[B5 AFN] Avant by tfk
chodzi mi o kolor... grafit z czerwonym byłby ok ale ten srebrny ni jak pasuje...
-
[B5 AFN] Avant by tfk
czy masz jakiś problem? bo widzę, że tak... to napisz to w twarz a nie sadzisz smutami bo ktoś coś ci powiedział ..... jakbyś chciał wiedzieć, soft był robiony za czasów Olafa więc twoje wieśniackie dygresje wsadź sobie w buty będziesz wyższy co do auta felgi ni jak pasują jak i te lampy dzienne... ale najważniejsze, że tobie się podobają teraz doczytałem, że ledów brak super !
-
Tacierzyństwo
my wózek teraz mamy 4w1 coletto giovanni... i sprawuje się super... ale teraz potrzebna będzie spacerówka tylko więc po co cały zestaw trzymać... pewnie wyczyszcze i w weekend wystawie
-
Tacierzyństwo
no to ten mieli od ręki my zamówiliśmy i jutro ma przyjść joie litetrax 3 czarny ....zobaczymy ile to jest warte to jest najlepsze w nim https://youtu.be/0VE79wmRTg4?t=1m40s
-
Tacierzyństwo
na miejscu mówili, że jest biała rama z różem ale że są w stanie zamówić każdy kolor ze wzorników w tej cenie
-
Tacierzyństwo
musialbys zadzwonic ale mowil facet ze ma kilka kolorowLap linka. http://www.taniewozki.net/product_info.php?products_id=750#!prettyPhoto Pytalem jest mozliwosc zamowienia tego koloru 959zl
-
Tacierzyństwo
Byliśmy oglądaliśmy i jednak zmiana decyzji... Znaleźliśmy wózek dla nad idealny tj. joie litetrax .. Jest to britax na rynek angielski... Jakość bdb ... Co do recaro w dąbrowie górniczej maja go na promocji 959 bodajze
-
Tacierzyństwo
Dzisiaj jedziemy obejrzeć tego Espiro .. Zobaczymy na zywo jakie wrażenie zrobi
-
Tacierzyństwo
Martyna tez go bierze pod uwagę... Jakie są różnice na plus ?
-
Tacierzyństwo
u nas było na 1 pistolet ale sprawnie... kolczyki bez żadnej osłonki z stali chirurgicznej ... nasza ma niecałe 8 miesięcy.... spotkałem się z opiniami, ze krzywdzimy dziecko itp ale to kwestia podejścia wg. nas .... zawsze je możesz wyciągnąć i śladu nie ma