Treść opublikowana przez talib1990
-
Laptop do 2,5k
Mam teraz lenovo seria Z wczesniej seria G (bratanica teraz go katuje od 2 lat i bateria trzyma 2h). Nastepne tez na pewno bedzie Lenovo Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Jak już brać V to bym celował w 2,8 bo spali niewiele wiecej a już tych kilka koni masz. A pakować się w w 2,4 to mocy nie za wiele a już na utrzymaniu 6 garów i koszta rosną. Jak masz brać 2,4 to bym wolał 1,8t. Reasumując bierz każdy byle nie 2,0. Jak dobra sztuka to nie ma co się zastanawiać bo to już leciwe auta. 1. w B6 nie ma 2.8 Jest jedynie z v6 2.4 i 3.0 2. W czym utrzymanie v6 jest drozsze od 1.8 T ? Odchodzi Ci turbo, podciśnienia, DV, N75 itp itd. Jedynie co 2 swiece wiecej, 2 cewki itp. Spalanie przy dobrej nodze niedużo większe ... a kultura Vki bajka... i plus, że samochody z Vką z reguły są lepiej wyposażone ...
-
Smart TV - pomoc w wyborze
Ja posiadam od kilku miechow LG 42LM640. Jestem z niego bardzo zadowolony.. podpieta zwykla mysz radiowa i net smiga az milo . Obraz puszczony HD z UPC zadowala mnie w 100 % jak i rowniez filmy 3D puszczone z dysku Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
System operacyjny Android
Tablet odebrany i telefonik .. gadżet spoko Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Przygotowania do Matury Angielskie- Ślask ?
Ja swego czasu chodzilem do profesji w Sosnowcu .. caly kurs do przygotowania do matury. Polski matma i angielski. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek jak często śmigasz po autostradach nie myślałeś o założeniu viaboxa ? mykałbyś pasem dla tirów tylko zwolnił i dalej ogień :naughty:
-
Gaśnica-legalizacja
zgadzam się z Kalim ... gaśnica ma BYĆ ... Kolega miał na myśli pewnie opcje jeśli masz już dłuższy czas gaśnice w aucie... jak jest nowa to pierwsze sprawdzenie przechodzi po 5 latach kolejne co roku...
-
Paul Walker nie żyje ...
Gwiazdor filmów "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym
-
System operacyjny Android
Chlopaki na wymiane do fona dostaje za 1 zl tablet albo pentagram tab 7.6 albo alcatel One touch evo7 co wybrac ? Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
-
Truckerzy
jak nazwa ?? bo jest tego troche w okolicy
-
Truckerzy
nie nie nie ... Giszowiec masz okolice 86 na tychy tam są Szopienice :decayed: a gdzie tam macie rozładunek ?
-
Truckerzy
Biały Man ?? nic nie mówił :grin: ja byłem czerwonym z przyczepą w LT. tak biały.... wylot z Mysłowic 79 na wysokości Straży.... tam policja jak mnie zatrzymuje ( a są ciągle Ci sami ) to słysze tylko " to znowu Ty... spadaj " 2 km dalej mam baze
-
Muzyka w naszych autkach
miłego słuchania... kawałek kolesi od Nas :naughty:
-
Peknieta rura ( pion ) a ubezpieczenie
zasada jest prosta. Instalacja DO licznika jest własnością spółdzielni bądź wspólnoty mieszkaniowej. OD licznika do umywalki itp. jest już twoja. Taka naprawa i doprowadzenie do stanu z przed zalania jest obowiązkiem Spółdzielni lub wspólnoty i to z jej ubezpieczenia musisz domagać się naprawy bądź pieniążków. ps. pracowałem w wakacje u brata kilka lat temu przy wymianie pionów i poziomów właśnie w spółdzielniach, jak coś to wal PW
-
Kanał 49 i 51 na climatroniku
zmieniłem na Wahlera pochodził tydzień. W ASO sprzedają Behr'a. ja kupowałem na allegro za niecałe 4 dyszki i juz 2 lata śmiga spoko coś takiego TERMOSTAT BEHR AUDI SEAT SKODA VW FORD TDI (3691376378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Truckerzy
Man naczepa z Obojana widziana dzisiaj w Katowicach jak Misiaki ich trzepały :decayed::decayed:
-
Klubowa Poczta
nie leci ktoś w okolice Zielonej Góry ? potrzebuje przywieść do nas kpl. fotele + kanapa a4 b5
-
Zmieniliście już opony ?
Jak nie wiesz to ci napiszę. Już przy temp.+7 st.c zalecają jazdę na zimówkach. Letnie zaczynają twardnieć bo to troszkę inna guma. W deszczu nic gorzej a lepiej. Mówię tu oczywiście o w miarę nowych oponach,tych i tych. Każdy zmienia wtedy kiedy chce. Ja z końcem września zarzuciłem zimówki bo jechałem do rajchu i nie wiedziałem jak pogoda będzie na powrocie. Bywały lata że 1 listopada waliło śniegiem. jestem świadomy. ale w dzień zazwyczaj dalej jest ok 10-13* przynajmniej u mnie, zależy jak kto jeździ itp a o 5 rano masz w okolicy +2*C nieraz ... jak rano jade do roboty to 225/40/18 już jest tak twarda, że aż głośna się robi....
-
Szukam netbooka do 1500zł dla teściowej
moja Martyna też swego czasu szukała nowego netbooka namówiłem ją i wzięła coś troszke większego LENOVO S300 i3 13,3 4GB 500GB INT W8 Różowy +100zł (3693600915) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mega zadowolona.... lekki, szybki, cienki i do tego z aluminium bateria na lajcie ponad 3 h trzyma...
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
radio mam pod podłokietnikiem i bez problemowo je obsługuje ręką " na pamięć " RF jest wręcz zbędny.. super wycina nawet na śląsku ... także jak włącze CB to całą trase go nie dotykam .. :decayed:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
jechałem do Olsztyna po skuter ex szefa MLem w którym był zamontowany Walker.... jest różnica ale nie taka aby dopłacać 4 stówy.... prawda jest taka, że 90 % użytkowników w Polsce używa CB jako anty misiek .... potrzebuje aby do tego nie szumiało zbyt wiele... i wg mnie Teddy sie wlasnie sprawdza pod względem cena/jakość
-
Truckerzy
znajomy ma taką gruszke z wymiennym nadwoziem i jako drugą zabudowe ma kipper .... wymiana podobna do BDF'a
-
radio pioneer deh1500ub nie dziala pomoc w instalacji
na kostce dołączonej do pionka masz 2 rozłączane kable czerwony i żółty ... podepnij żółty do czerwonego i na odwrót... :wink:
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
nie wiem co niektórzy mają do Teddyego w : audi mam z Sirio Omega 27 na magnesie szef w focusie ma z Sirio omega w dziurce w scanii hakowcu mam z Lemm At 107 w scanii wywrotce mam z Lemm At 71 w każdym chodzi tak samo... w 90 % wycina elegancko szumy puszczając tylko mocne sygnały może masz z trefnego źródła radio ? ja wszystke kupuje w Mysłowicach w Euro-Sat
-
Truckerzy
jeździłem też ginafem brał tyle co wanna ale zwrotny że hoho daj spokój ... to nie skręca.. to potrafi pas zmienić ino ... mam nadzieje, że go szybko sprzeda ...