Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Wprowadzasz ludzi w błąd. Otóż jeśli polisa nie została opłacona w całości to nie ulega automatycznemu przedłużeniu. a może kolega miał rozłożoną płatność na raty i nie zapłacił kolejnej raty ubezpieczenia OC
  2. zmieniłem ostatnio radio w audi z alpine na takie : PIONEER DEH-4400BT AUX USB BLUETOOTH MOSFET 4 #50W (2886192377) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. BT z moją Defy chodzi idealnie... całą książke na bieżąco sobie kopiuje jak i połączenia wychodządze, nie odebranie itp. to radio to taka fajna tania alternatywa do samego modułu parrot do każdego radia...
  3. kolega przez takiego człowieka który nie patrząc zmienił pas bo też chciał wyprzedzać, wpadł przez tylną szybe do golfa ... dodam, że jechał na motocyklu... druty w miednicy itp.. ale daje jeździ na 929 :decayed: a co do tej baby .. olej sprawe po całości nic nie podpisywałeś, ciebie tak nie było i tyle.. albo nie odbieraj telefonów z jakiś +32 itp itd :naughty:
  4. błędów nie znalazł w ecu ... a poduszki w ogole sie nie da wykasowac... taki tylko bajer to jest nic wiecej... dobrze, że nie kupiłem tylko porzyczyłem od kolegi na dwa dni bo grosza bym za to nie zapłacił
  5. pozdrowienia Sati, to chyba z Tobą się mijałem w Dąbrowie na 94 od Olkusza, pogadane na CB :wink:
  6. ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy
  7. na przeciwko jakiejść uczelni kampusu lub w jakimś centrum miasta itp otworzyć bar ... ale nie kebab frytki ale np. kanapki grillowane kumpel od tego roku wkręcił się na 2 sklepiki szkolne... i jak narazie nie narzeka
  8. CB RADIO TEDDY ASC + ANTENA WILSON LITTLE WIL W-WA (2866682849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. sam używam i jestem zadowolony.
  9. porownywałem ten model z Sony i Panasonic, świecił najsłabiej przy identycnych ustawienaich. Dołożyć troszkę i jelsi 40" nie przeszkadza co bedziesz miał swietny obraz z Sony 40HX750, różnica bardzo duża. powiem tak jestem laikiem.. i ten telewizor pasuje mi jak i ceną tak i dodatkami ( tanie okulary, pilot magic do przegladania neta itp. ) nie jestem ani człowiekiem wymagającym ani zwracającym uwage na detale jeski chodzi o obraz.... wiem, że telewizory sie zmieniają co chwile jak cała elektronika... także chodzi mi o to czy na dzien dzisiejszy ten telewizor bedzie jak najbardziej ok.
  10. witka chlopaki, ja chce kupic cos w okolicach 40-42 cale... 3d fajnie zeby mial neta w sobie i matryce na ledach, bardzo sie zainteresowałem tym modelem LG LG 42LM640S + pilot Magic Remote AN-MR300 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD co sądzicie o takim komplecie ?
  11. i przy wyjeździe z zakładu zabiorą CI dowód... juz pare akcji w Jaworznie słyszałem z szybami, sam mam wszystkie czarne i omijam to miasto
  12. dam znać... będe malował felgi 17" i przedni cały grill poprawie na czarno
  13. największy problem ori PLASTI DIPa to koszty transportu... stąd taka cena... sam się skusze i zamówie tego plasti Laka
  14. czyli znów złodzieje przeglądają forum .... jak przy kradzieży mojej audi rok temu... wiem co czujesz Mirek, czekaj od c**jów na telefon.... może będą Ci chcieli ją odsprzedać... a jak nie zadzwonią przez dobe, dwie - auta już nie znajdziesz
  15. to akurat zależy od ustawienia temperatury przełączenia się PB na LPG z resztą się zgadzam Filip, min temp. Przelaczania sie na gaz to 30*c aby guma w parowniku byla juz miekka mozna ustawic i 90*c tylko po co moja b5 1.8 tq miala ustawione 32*c i po skrobaniu auta ok 5 min przy -15 odjezdzalem juz na gazie Wysłane z mojego MB525
  16. Zdecydowanie benzyna. Szybciej sie zagrzewa. Nieraz oskrobiesz szyby i juz przerzuci sie na gaz.... a pozatym jesli jezdzisz na krotkich odcinkach to masz wieksze prawdopodobieństwo zapieczenia sie lopatek w turbo w tdi. Mialem 1.8tq teraz mam 1.9 tdi i bede wracal znow do benzyny ale w nowszej budzie. Wysłane z mojego MB525
  17. ja kupiłem takiego WYPRZ HELIKOPTER R/C FALCON S. WYTRZYMALY 19cm ALU (2778674560) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wytrzymały plastik jest ... ale pare razy mi sie zębatka ssuneła i tylko jedno śmigło się obracało. a terazz nawet jak sie podładuje całą noc to nie ma siły sie wznieść :facepalm:
  18. jesteś w błędzie. Na rondzie sygnalizujemy zamiar zmiany pasa poruszania się oraz przed zjazdem z ronda sygnalizujemy to włączając kierunkowskaz prawy.
  19. najgorsi są ci którzy Cie wyprzedzą a zaraz taka k**wa wjeżdża przed Ciebie i zwalnia bo zobaczyła fotoradar ... dzisiaj już załadowaną czteroośką leciałem prawie poboczem bo bym tego debila w pandzie zmiótł.... wedle prawa kto byłby winien... oczywiście ja
  20. a kierowcy pojazdów osobowych do 26 roku życia dla ubezpieczalni to potencjalni mordercy stąd wzwyżka za wiek przy OC " kolego " sebul .. widać, że jadąc tym swoim poganiaczem puntem jesteś panem na drodze i każdy pojazd ciężarowy to dla Ciebie zamulator... dzisiaj spadło może z 3 cm śniegu i co.... osobówki pokroju twojego punto fabii lanosów to one na DK 94 jechały 60 km/h i co ty na to ? Wiem co napiszesz .... TY TAK NIE JEŹDZISZ, ty nie zamulasz.... weź chłopie dorośnij .... a te twoje " hejty " .... gdzieś ty sie nauczył takich tekstów.... chyba za dużo filmów, gier i TEDEgo :facepalm:
  21. obowiązkowe tak ale dla ŚWIRÓW...jak czytam takie mądrośći to mam mdłości ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- ps:znasz wage zestawu ciągnika+naczepa czy masz może 7 lat??? wsadzić go do dużego Mobilka na jedną trase to nabierze pokory do innych uczestników ruchu drogowego :decayed: a jak nie to zostaje guma i ciasne drzwi :naughty:
  22. jeśli chodzi o horrory to " Czarnobyl Reaktor strachu " najgorszy film jaki widziałem w swoim życiu..... kiedy coś się zaczyna dziać... film się kończy... dobrze, że do kina nie poszedlem na niego
  23. ja posiadałem kilka Lark'ów i naprawde fajne nawigacje.... lecz jakiś czas temu zakupiłem sobie navi SmartGPS SmartGPS SG 660 w Euro RTV AGD zapłaciłem żeby was nie skłamać 170 zł... wrzucam systematycznie co nowszą AutoMape i sprawdza się to idealnie.... super alternatywa do droższych nawigacji
  24. i nawet nie będe, odkąd jestem na forum śmigam na wahlerach i w tym roku taki cyrk mi sie zaczął i to mnie dziwi bo raczej 3 termostaty pod rząd nie działały by tak samo, wiec przyczyna chyba lezy gdzie indziej:eusathink:a i co ciekawe 3 wahlery a kazdy inaczej zrobiony:shock3: dopiero dzisiaj zwróciłem uwage na to:whistling: Kowi miałem to samo, kupiłem dopiero od kolegi z forum BEHR'a i mam spokój http://a4-klub.pl/sprzedam-ogloszenia-komercyjne-firm-157/nowe-czesci-audi-termostaty-behr-zimmermann-czesci-oryginalne-zamienniki-46774/ ja zmieniłem chyba 2 Wahlery - jeden w InterCarsie kupiony, drugi w Edpolu
  25. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    12letnim Roburem.Miesiąc Volvo białym 2004 420KM.Dafami,Miesiąc CFką.Kółko 300tu,530KM.Kółko Predatorem 460KM i kółko Volvo 500 2011. Byłem dzisiaj na przeglądzie przyczepy.Benalu 2lata i ciągle igła z wywrotek to tylko kempf i benalu w wakacje do nas na warsztat przyjechała Schmitz'ka ... wożą nią palety po chemii ( kleje, farby itp ) kierowca mówi, że coś stuka i troche ją nosi pełną, mechanik schodzi do kanału a sworznie od ośki już tak wyjajowane, że każda ośka skręcała jak chciała oczywiście mogła w końcu wypaść :kox: tak się czasami katuje sprzęty.... o tym jak ten sam kierowca utopił się na wysypie swoim Fh i nieumiejętny fadromista chciał go podnieść i złamał mu rame

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.