Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Tak na szybko : http://allegro.pl/komputer-silnika-toledo-1-9tdi-1z-90km-z-1995-rok-i1289134304.html http://allegro.pl/audi-1-9-tdi-1z-66kw-komputer-silnika-oryginal-i1308479890.html powinny się nadać
  2. kurcze rzeczywiście zapomniałem że teraz ciemno na spotach a dodatkowo zimno
  3. Ja bym spróbował najpierw wymienić filtr paliwa i zalać STP
  4. no a mi się właśnie to podoba, jest inny niż wszystkie i to jest jego zaleta oczywiście jak na mój gust bo po co upodabniać auto do reszty na ulicach
  5. Śliczna ale ja bym te felgi zostawił
  6. No tą skodę co próbowaliśmy na spocie, kolo w domu sam ustawił korzystając z forum golfa bo tam silnik w poprzek i dlatego my się zmarszczyliśmy bo było inaczej niż w opisie naszym z a4
  7. dla mnie te pierwsze się bardziej widzą
  8. Panowie w/g tego Faqa z forum ustawienie kąta wtrysku to można i na spocie na grunwaldzkiej machnąć. Raz już próbowaliśmy ale to była skoda octavia i tam inny dostęp i różniło się to od tego opisu. Tutaj mamy a4 więc nie powinno być problemu. jeszcze jak Kbibi by się pojawił to na bank już nie odjedziesz ze spota
  9. i przy takich w miarę wysokich temperaturach przy spalonej świecy miałeś problemy z odpaleniem? dziwne no ale jeżeli tak to pogratulować dziadka
  10. tylko w dziale technicznym posty liczą się do licznika
  11. Ja bym jeszcze do tego co ty wymieniłeś, kiere wymienił na trójramienna i gałke zmiany biegów na tą ala s-line
  12. Może gdzieś ci woda przez podszybie na moduł komfortu cieknie...ja bym zaczął od tego...
  13. dziadek odpowiedział(a) na matyss temat w Audi A4 B6/B7
    jak odpalisz i od razu pedał mięknie to ok a jak musisz dłużej poczekać to może być np pompa podciśnienia nieszczelna a dokładnie "węrzyk" który z niej wychodzi
  14. tak średnio te silniki się na około 150 robi jak zdrowy...
  15. Dokładnie. Co z tego że aukcja wystawiona dwa tygodnie temu , przecież można ją edytować i wpisać co się tylko chce :gwizdanie: Poza tym lesiuu dziękujesz za cenną uwagę a wzmianki o uszkodzonej pompie w ogłoszeniu jak nie było tak nie ma...jutro sprawdzę czy coś dopisałeś jak nie to ogłoszenie pojawi się w "Trefnych ogłoszeniach" :gwizdanie:
  16. fota do kalendarza to "Bieniek" na plaży a tak poza tym fajne te focie
  17. no właśnie , coś bieda ostatnio na forum :gwizdanie:
  18. dziadek odpowiedział(a) na globus temat w Audi A4 B5
    właśnie o tym zapomniałem plus zimowy płyn do spryskiwaczy
  19. dziadek odpowiedział(a) na globus temat w Audi A4 B5
    1.Filtr paliwa 2. sprawdź świeczki 3. sprawdź aku i chyba tyle
  20. kolor wymiata a nawet jakby był BLB to do pierwszych oznak jego wad jeszcze sporo latania zostało przy tym przebiegu :> ps. pełnego FIS-a sobie dołożysz mieszcząc się w 300zł
  21. tylko nie krzyczcie ale fajna reklama BMW z szyderą z audi Jump 4 Joy - Funny BMW commercial
  22. Adadur, http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=168943.0;topicseen
  23. nie wiem jak to porównać przecież to inna klasa auta, można by porównać z A6 ewentualnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.