Treść opublikowana przez dziadek
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
czyli design jak skoda rapid
-
B8 TrOOOOp
Jakiś czas temu (tydzień, dwa), znowu działała. potwierdzam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ech
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Ciekawe jaką żarówkę w schowku ma w tym continentalu
-
A5 8T Hatchback by Rstr
Ale wywód Cos w rodzaju ze kazdy kwadrat to prostokąt , hehe No ale zgadza sie
-
A5 8T Hatchback by Rstr
- A5 8T Hatchback by Rstr
Fajnie ze automat Ale to nie hatchback tylko liftback- B8 TrOOOOp
jaki strzał , przecież im dłużej będą pracować tym więcej im producent za daną operację zapłaci ...- B8 TrOOOOp
jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ... chyba jednak musza, do nowych sterownikow wszystko wgrywa sie bezposrednio(nie przez zlacze diagnostyczne) miales jakis update softu? tak , mialem ...czyli znowu aso pokazalo na co ich stac ...- B8 TrOOOOp
jaki program ? U mnie sie nie da zrobic programu narazie silnik cjeb (nowe 1.8) nikt nigdy tego nie ruszal tak jest od nowego ...sterownik aktualizowali w aso ale tam podejrzewam nie musza go wyjmowac ...- B8 TrOOOOp
Hehe zapomnieli założyć Ci piankę pod sterownik silnika no dobra gdzie to podłożyć lub coś w tym stylu? szukałem i d*pa nigdzie nie pasuje ...- B8 TrOOOOp
Panowie co to do cholery , co to i gdzie ma byc ? Znalazlem luzem po zdjeciu oslony podszybia- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale to inne , widzialem to jest grand tourismo Mega wrażenie robi...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja nie- Jakie macie spalanie w A4 B8 2.0TDI?
10 litrów w mieście zimą to normalne spalanie nawet w dieslu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Był ale termin tak jak mówiłeś za dwa tygodnie to ostawił CH wie gdzie ...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nic nie chwaliles sie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adadur ty się chwaliłeś że zmieniłeś spowalniacze na hamulce z przodu w aucie?- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ja z zaneta 10 -ego przyjezdzamy do vario na głaskanie auta...mozna by w koncu sie jakos spocic- Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek co robisz 10-11 pazdziernik ? Moze masz ochote sie poalkoholizowac ?- [A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan
No to teraz felgi by sie przydaly 18''- B8 TrOOOOp
w ASO jak mi ściągali boczki na drzwiach to gość zamiast takich wyjmaków i tak używał śrubokręta - zacząłem tak na niego krzyczeć że aż sprzedawcy z salonu wybiegli zobaczyć co się dzieje- B8 TrOOOOp
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja chory- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak mialem taki sam...za***iste auto i silnik... Trzeba pamietac o klapkach w kolektorze dolotowym , ja je wyrzucilem calkiem ale trzeba uszczelnic porzadnie ich mocowania bo potrafi tamtedy ciec olej z mgielki olejowej w dolocie ... Poza tym kolektor wydechowy lubi pękać bo jest z szajs metalu ...wtedy albo nowy na parędziesiat tys km lub odpowiednik z e39 ktory jest zeliwny czyli wieczny , jednak jedst to towar deficytowy... Poza tym nic sie nie powino dziac przy odpowiednim traktowaniu jak to z nowoczesnym dieslem ... Dodge caliber prosty samochod, ladny z zewnatrz , bardzo plastikowy wewnatrz ...ot co - A5 8T Hatchback by Rstr