Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. W BT będzie czekała na Ciebie flaszka ty wiesz spoko, wypijemy, nie zmarnuje sie
  2. Jest slicznie , lubie to
  3. :polew:
  4. dziadek odpowiedział(a) na Majes86 temat w 3.0TDI
    sam kpl rozrząd w tym silniku z robocizną 7-8 tys zł poza ASO - plus ewentualne uszkodzenia głowicy itp
  5. jak już stuka to tylko do wymiany
  6. U mnie grzes sprawdzal to nie bylo ani jednej podpowiedzi w zadnym sterowniku ... tak samo w esie szymona ...ja nie fachowiec ale sprawdzenie tylko 3g+ chyba malo nam powie Czy nie ?
  7. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No ja mam h8 chociaz katalogi mówia h11 - nie wiem czy jest to spowodowane tym ze to a5 czy tym ze polift
  8. OK TV TUNER ni uja nie da rady wykodować a bedziecie mieli okazje sprawdzic na jakims polifcie ?
  9. Grzes słyszałeś juz o jakims kablu co ogarnał by moje wozidło w sensie podpowiedzi - żeby cos sie dało zrobić ?
  10. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam 7500K - oczywiscie nie swieci to jak 7500K ale to i dobrze bo nie jest to niebieskie ...
  11. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A swieci to tak:
  12. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam takie GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 HB4XS 8500K JAFRA (3429111921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ze u mnie sa h8
  13. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Toc wlasnie tak bylo w b6 tez Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety
  14. dziadek odpowiedział(a) na grubcio1980 temat w Audi A4 B6
    Takie nie wiadomo co to raczej na tym forum nie sprzedasz
  15. wiedziałem że będzie konflikt małżeński
  16. Dawaj fotke będę szedł za około 1,5h do auta to pstryknę - ale chodzi ci o tą siatkę na podłogę bagażnika tak ? bo to nic szczególnego przecież ...
  17. Ja mam siatkę ori Audi ale od jakiego modelu to nie wiem
  18. oj tam dziewczyny podniecacie się furą a tam żółć w schowku i bagażniku pewnie nadal ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ---------- ps . nie byłbym sobą jakbym nie napisał
  19. Targa to oznaczenie typu nadwozia - nie cabrio , nie coupe tylko targa ( zdejmowany dach ale szyba tylna razem ze słupkami zostaje stała )
  20. oj to chyba jak swoja karte zgubil, to nowa lepsza znalazl
  21. No to dla niego chyba dobra wiadomosc A z tymi felgami naprawde moze mlodego by pomeczyc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.