Treść opublikowana przez dziadek
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
W BT będzie czekała na Ciebie flaszka ty wiesz spoko, wypijemy, nie zmarnuje sie
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
Jest slicznie , lubie to
-
BMW 525D E39 2002r czarny sedan.
:polew:
-
3.0 TDI 204 km rozrząd.
sam kpl rozrząd w tym silniku z robocizną 7-8 tys zł poza ASO - plus ewentualne uszkodzenia głowicy itp
-
Promocja "Przegląd klimatyzacji" w ASO AUDI Warszawa
jak na aso bardzo tanio
-
audi a4 b8 8k0 2.0tdi stukający przegub
jak już stuka to tylko do wymiany
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
U mnie grzes sprawdzal to nie bylo ani jednej podpowiedzi w zadnym sterowniku ... tak samo w esie szymona ...ja nie fachowiec ale sprawdzenie tylko 3g+ chyba malo nam powie Czy nie ?
-
B8 TrOOOOp
No ja mam h8 chociaz katalogi mówia h11 - nie wiem czy jest to spowodowane tym ze to a5 czy tym ze polift
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
OK TV TUNER ni uja nie da rady wykodować a bedziecie mieli okazje sprawdzic na jakims polifcie ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Grzes słyszałeś juz o jakims kablu co ogarnał by moje wozidło w sensie podpowiedzi - żeby cos sie dało zrobić ?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- B8 TrOOOOp
ja mam 7500K - oczywiscie nie swieci to jak 7500K ale to i dobrze bo nie jest to niebieskie ...- B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
ja mam takie GPT PLASMA WHITE HID XEN H11 HB4XS 8500K JAFRA (3429111921) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tyle ze u mnie sa h8- B8 TrOOOOp
Toc wlasnie tak bylo w b6 tez Ale spoko jedrex u nas jest tylko -10mm niestety- b6 / b8
Takie nie wiadomo co to raczej na tym forum nie sprzedasz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ktos chetny na spota jutro?- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
wiedziałem że będzie konflikt małżeński- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dawaj fotke będę szedł za około 1,5h do auta to pstryknę - ale chodzi ci o tą siatkę na podłogę bagażnika tak ? bo to nic szczególnego przecież ...- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ja mam siatkę ori Audi ale od jakiego modelu to nie wiem- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
oj tam dziewczyny podniecacie się furą a tam żółć w schowku i bagażniku pewnie nadal ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ---------- ps . nie byłbym sobą jakbym nie napisał- Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Targa to oznaczenie typu nadwozia - nie cabrio , nie coupe tylko targa ( zdejmowany dach ale szyba tylna razem ze słupkami zostaje stała )- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
oj to chyba jak swoja karte zgubil, to nowa lepsza znalazl- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No to dla niego chyba dobra wiadomosc A z tymi felgami naprawde moze mlodego by pomeczyc - B8 TrOOOOp