Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Świece żarowe jak nic , szkoda ze nie sprawdziłeś ich jak klapki wywalales bo znowu zwalanie kolektora cie czeka
  2. 1.3 fiatowski to całkiem inna historia bo te silniki naprawdę maja zima problemy z osiągnięciem full temp tak jak i 2.0tdi cr ale my rozmawiamy o 1.9pd ...No chyba ze ja miałem "zepsute" te swoje ze po zmianie termostatu problem znikał ... ...ludzie naprawdę nie doceniają tego urządzenia mozna powiedzieć ze zmieniam go w każdym samochodzie jaki do tej pory miałem oprócz rzecz jasna a5 tki .to samo mam teraz w bmw 3.0d , niezależnie od temp na zewnątrz mam stała temp silnika a na forach bmw tez ludzie piszą takie historie ze ten typ tak ma , ja nie posłuchałem ich i mam po problemie , termostat nie kosztuje duzo wiec nawet jak spróbujesz a nie pomoże to będziesz przynajmniej pewny ze masz to sprawne. Ja bym wymieniał ale masz tez odmienne opinie - zaleta forum ze masz rożne opinie zawsze i twoja w tym rola zeby dopasować je do swojego przypadku
  3. DEV nie zgodzę się z tobą ...miałem różne diesle i 1.9PD również i nigdy przy sprawnym termostacie nic takiego się nie działo - szczególnie przy takich małych mrozach - wiadomo że można to jakoś tłumaczyć przy np -30 ale -5? bez przesady...silnik musi osiągać swoją temp roboczą i ją utrzymywać . ...poza tym chyba nie byłoby normalnym że jedne egzemplarze 1.9PD trzymają temp a w innym na wolnych ona spada...wszyscy co piszą że przy taki niskich mrozach im spada temp mają układ chłodzenia do przejrzenia...
  4. Ja jako auto zastępcze jak czekałem na A5 miałem Vectre B 1.6 16v - zapierd..ła tak samo no dobra trochę słabiej bo nie miała "NOSA"
  5. termostat
  6. Tu sie tylko witamy , witaj
  7. dziadek odpowiedział(a) na mati310588 temat w 1.9TDI
    Mechanik zajmuje sie tuningiem ? Pisze programy? Bo w b7 nie jest tak prosto jak w b6 tak jak napisał przedmówca
  8. dziadek odpowiedział(a) na mati310588 temat w 1.9TDI
    W b6 "dpf" to dodatkowy katalizator i nijak ma sie do tych dpf z b7 gdzie jest on programowo rowniez wrzucony w sterowniku ... ...wiec w b6 ilośc oleju sie nie bedzie zwiększać bo niby jak jeżeli komputer nie ma jak zwiekszyć dawki paliwa jeżeli nawet nie wie o istnieniu czegoś dodatkowego w wydechu ... W b6 nie przejmować sie tylko jeździć U ludzi sama nazwa dpf powoduje juz ze włosy stają na plecach tak samo jak dwumasowe koło czy zawieszenie wielowahaczowe
  9. W końcu jakies męskie auto
  10. dziadek odpowiedział(a) na a4mwo temat w 1.9TDI
    A nie jest to czasem para ? jest zimno i taka fizyka...
  11. dziadek odpowiedział(a) na srb38vx temat w Inne marki
    Fajna padlina :PSilniczek pewnie fajny na miasto bo wygrzebie się z każdych obrotów i nie trzeba często sięgać po lewarek ale na trasę to pewnie już do wyprzedzania trzeba co?
  12. Jeżeli jest tylko tak jak na filmiku to tylko sie cieszyć i śmigać , ewentualnie czekać z rozwojem sytuacji na większe mrozy
  13. Jest inna.Auto sprzedane. MOżna zamknąć! Oo szybko, wyszły inne kwiatki oprócz tych znanych , świadomie wybranych ? ...kiery mogliśmy podmienić , a moze ci została ?
  14. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    A to juz kupiłeś? W poliftach mocno tez poprawili napędy bo w przedliftach w głębszej kałuży potrafił sie pogubić
  15. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    na 99% GM 5 biegowa...moja była zmieniana przy przebiegu 200tys km...Bmw nie ma swoich skrzyń jak audi ... w dieslach z tych lat były montowane GM a w benzynach ZF... od E60 w dieslach wsadzali już 6 biegowe ZF-y w dieslach też...chociaż na początku produkcji chyba były też 5 biegowe GM ale tyko na początku ej, Poszukałem trochę i widać że w poliftaach były już 6 biegowe skrzynie ZF nawet w dieslach . Zobacz sobie tu jak znasz VIN lub dokładną datę produkcji: http://www.realoem.com/ np 2003r M57N skrzynia GA6HP26Z
  16. jak myślisz nad v8 to co ja będę cię na klekoczące v6 namawiał
  17. Bierz s5 , gaz ciekły 6 generacji na oryginalnych wtryskach benzynowych wsadzasz i masz po problemie
  18. Myślisz ? To ci od veyrona sporo przepłacili projektując go Moze byc ciezko ...powyżej jakiejś tam prędkości zwiekszyć ją o 10km/h jest mega wyczyn i potrzeba do tego bardzo duzo mocy ...wydaje mi sie ze 300 +/- 10-20 to max , No ale czy 350 czy 300 to i tak liga superaut
  19. Miron , przestań ściemniać - i tak wiemy ze kręci cie wklęsłość tych felg
  20. Adadur http://a4-klub.pl/index.php?/topic/273348-bdwa6-c6-24-s-line-quattro-smerfna-by-jagus-sprzedam/?p=4158356
  21. To twoja skrzynia ogarnia taką prędkość ? Graty pozbycia sie problemu
  22. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli jeszcze cos można bedzie porezać u ciebie
  23. Słuchaj twój samochód rób jak uważasz ale do s-line jak i do rs trzeba mieć nie tylko naklejki dla mnie to to samo Ps. Duzo lepiej wyglądają drl z led niz ori ...mega duża różnica , juz sie tak nie różni mocno od ori led

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.