Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czesia

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czesia

  1. Z tego co się orientuję oprogramowanie VCDS nie pójdzie na VAG-u z allegro za 40 zł ale niech się jeszcze ktoś wypowie.
  2. Ja wymieniam przed każdą zimą.
  3. Ja bym zakupił 2 l ori płyn, przepłukał układ i zalał świeżym.
  4. Nie wiem czy ci pomogę ale jeździłem na yokohamach A.drive i C.Drive oponki były świetne trzymały się kapiatalnie drogi w każdych warunkach,jeżeli chodzi o wady to z a.drive miałem problemy z wyważeniem kół a c.drive dosyć szybko się ścierały, myślę że jak szuksz tej klasy opony to nie możesz patrzeć na ścieralność te opony muszą trzymać co nie idzie w parze z trwałością bieżnika.
  5. Ok, panowie temat o braniu oleju już był, większość kolegów zgodziła się że siniki TDI mogą sobie trochę łyknąć oliwy ale mi chodziło raczej o spostrzeżenia czy jakoś znacząco może mieć na to wpływ niska temperatura za oknem czy ktoś zauważył taką zależność, podoba mi się argument mariuszby, że może być lewy olej -ma to sens.
  6. No i jak z twoją oliwą łyknął sobię trochę?
  7. W życiu nie słyszałem o takich letnich oponach.
  8. Ja w AVF-ie mam alternarnator 140A i aku 74AH (wyposażenie bez żadnego wypasu), sprawdź po kodach wyposażenia jaki masz aku i alternator i do 10% pojemności możesz spokojnie kupić większy aku ale to będzie już max.
  9. Obstawiam zły montaż lub wadliwy czujnik, u siebie jak wymieniałem to za słabo go przekręciłem i działo się tak samo jak u ciebie.
  10. To się trochę uspokoiłem, widocznie AVF lubi sobie trochę łyknąć oliwy jak się zrobi zimno .
  11. Czy zauważył może ktoś zwiększone zużycie oleju silnikowego podczas zimy (mrozy)? Kontrolowałem poziom oleju latem i jesienią kilkakrotnie i wszystko było ok, dzisiaj sprawdzam i poziom jest na minimum dolałem ok 1 litra. Oliwe leję specific 505.01 wyminiłem ją w czerwcu do wymiany zostało mi jeszcze 4 tyś km i właśnie tak się zstanawiam czy niskie temperatury mogą jakoś wpływać na zwiększone zużycie oliwy.
  12. Do avanta na tył 340 mm.
  13. Może być lampaka w schowku a najlepszy sposób to tak jak ci radził DAIMOS.
  14. Wyważ wszystkie koła bezpośrednio na samochodzie, sprawdź czy po prostu lodu nie masz na felgach od środka.
  15. Pamiętajmy o jednej rzeczy w tym artykule wypowiadają się managerowie firm oponiarskich a im naprawdę zależy żeby sprzedawć większe rozmiary bo są DUŻO droższe, szczególnie opony zimowe ot i cała prawda.
  16. Wg twojego opisu to turbo do czyszczenia, ale vag prawdę ci powie.
  17. :oklaski: O to właśnie chodzi nie można lansować jakiś spiskowych teorii bo komuś coś się wydaje.
  18. wg twojego toku myślenia w biedronce sprzedają najgorszy padziew cytrusy bez witaminy C, ziemniaki z zaniżoną ilością skrobi,mleko bez białka i płyn do spryskiwaczy który zamarza a najgorzszy shit to np TV SONY,PANASONIC i innych producentów też sprzedawanych w marketach Nie masz najmniejszego pojęcia jak działają takie koncerny i na jakiej zasadzie otrzymują towar, nie każdy towar sprzedawany w marketach to syf sam pewnie dużo kupujesz i nie narzekasz.Dla mnie AURA sprzedawana w bidulu jest i tyle w tym temacie.
  19. Ciekawe jak niedługo będą wyglądały Twoje uszczelki oraz lakier jak Ci to wszystko powyżera. A tu się z kolegą nie zgodzę, dla biedronki płyn AURA produkuje firma Organika uznany w różnych testach producent płynów eksploatacyjnych i jest to naprawdę bardzo dobry płyn na pewno nie zżera uszczelek ,wycieraczek czy lakieru ale jak ktoś chce lać droższy to mu oczywiście wolno.
  20. czesia odpowiedział(a) na zenonw temat w Audi A4 B6/B7
    Zerknij czy masz odpływ drożny, może woda ścieka wolno? Niestety, innym też takie rzeczy się zdarzały.
  21. czesia odpowiedział(a) na zenonw temat w Audi A4 B6/B7
    Woda w serwie jedyna rzecz co mi przychodzi do głowy
  22. czesia odpowiedział(a) na zenonw temat w Audi A4 B6/B7
    Pisałeś wcześniej, że sprawdziłeś i jest ok,vacum ok,węzyki ok więc kombinujemy dalej co może być, do tego pordzewiałe tylne tarcze, może powietrze w układzie? Wymiana płynu i porządne odpowietrzenie na pewno nie zaszkodzi, no i jednak bym pompie vacum się przyjrzał najlepiej podminić na inną.A jak pracuje gruszka na turbo może ona ma dziurę w mebranie i przez nią spada podciśnienie?
  23. czesia odpowiedział(a) na zenonw temat w Audi A4 B6/B7
    A ja bym zaczął od wymiany płynu na dobry markowy produkt np. ATE i wtedy dopiero szukał w czym problem.
  24. Wygląda to na nieszczelność w układzie, szukaj wycieków ,do sprawdzenia magiel no i ta wymieniona pompa.
  25. Zerknij w zbiorniczek jak masz zielony to na bank masz G 004 000 M2. Do układu wchodzi ok 0,6l.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.