Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Będzie beze mnie....
  2. Eh, to odwrotnie niż u mnie..... Może dziś wieczór?
  3. Jeszcze z tydzień i takie sprzęty będą potrzebne żeby powyciągać auta z centrum, 3 Maja, Terespolska, Składowa i na pewno wiele, wiele innych.....[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 09:01_________________________________________________Żyje ktoś??? Może by pospocił w weekend??
  4. Nie wiem jak w Audi, ale w Oplu Vectra rozbierałem cały zamek, łącznie z wyjęciem wkładki i jej wyczyszczeniem. Troszkę cierpliwości i powinno się to udać w Audi.
  5. Pojemność 2.25litres oil G052911 A SAE 75W90 Bez specjalnego klucza nie odkręcisz korka i nie spuścisz oleju.
  6. Włącznik od przeciwmgielnego też będzie pasował.
  7. Póki auto kręci i odpala to po co szukać dziury...? Znam przypadki, że auto jest odpalane raz na tydzień i robi 2 km, a potem nie chce palić bo aku słaby. Alternator przez te 2 km co auto przejechało może nie zdążyć odrobić tego prądu, który zużyło na rozruch silnika. A tata jak ma obsesję to niech wyciąga akumulator z auta i zabiera do domu i trzyma go w cieple. Wtedy nie będzie miał problemu ze spadkiem napięcia.
  8. Kup sobie odmrażacz do zamków i psiknij do zamka (tam gdzie się klucz wtyka) i na około niego w te szczelinę. Po paru chwilach puści. Nie mogłem sobie też dać z tym rady, od miesiąca po takim zabiegu mam spokój.
  9. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Fotoradar i superbohater na rowerze
  10. kalik odpowiedział(a) na julus temat w Audi A4 B5
    Obejrzyj dobrze silnik, potrafi zaciekać z pod dekla zaworów lub z misy olejowej.
  11. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://deser.pl/deser/1,111857,9012616,Katapulta_strzelajaca_marihuana__Na_granicy_Meksyk_USA.html
  12. WIesz co, w polsce tez urosnie w plenerze, ale niektore odmiany, ale urosnac urosnie, ale bez odpowiedniej pielegnacji nic z tego nie bedzie Nieznam się na tych roślinach, więc dzięki za wyjaśnienie....a ja wole chodować kaktusy....
  13. Będzie, ale żeby skręcić w lewo będziesz musiał kręcić w prawo Oczywiście, że pasuje.
  14. Znajomy zjeździł całą Rosję, mówił,że w niektórych miejscach dziko rośnie....
  15. Nie zalegalizują, bo nie da się kontrolować dystrybucji, a jeśli się nie da kontrolować to nie da sie opodatkować. Tytoniu sam nie uchodujesz i nie spreparujesz odpowiednio żeby ukręcić papierosa, a zielsko urośnie na miedzy czy w krzakach i po wysuszeniu gotowe jest do spożycia.
  16. Jeżeli słyszysz zgrzyty ze skrzyni to zmian oleju nie wiele pomoże (pod warunkiem, że jest w niej olej). Może na jakiś krótki czas, ale śmiem w to wątpić. Skrzynie w Audi są dosyć delikatne, szczególnie synchronizatory, które rozlatują się na potęgę.
  17. Jeżeli chodzi o zmywarkę to tylko Bosch lub Siemens. OD 4 lat użytkuję Siemensa i zero awarii, znajomy miał Amicę i co chwile serwis siedział u niego.
  18. A jak zaślepiony dolot? Dobrałem stalowy pręt o odpowiedniej średnicy i wsadziłem go w rurę dolotu tuż przed turbiną. Te rurkę odmy łatwo się wyciąga, ona jest zakończona plastikowym króćcem z wystającym rantem na około. [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:30_________________________________________________Kolego Pastaldo Załóż Oil Catch Tanka to zobaczysz tę maź.
  19. Tę maź, która powstaje z oparów wydobywających się z odmy trudno nazwać olejem, gęste, lepkie i z wodą. Za oil catch tanka u mnie robi plastikowa butelka po chemii do Karchera zaznaczona na czerwono.
  20. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=ITv87NI0uHI&feature=player_embedded#!
  21. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.youtube.com/watch?v=PO-txPuN1qc&feature=player_embedded#!
  22. to prawda, lecz nie jest aż tak źle jak mogłoby się wydawać, jak wspomnę pamięcią, to mnie w wieku 16 lat też zdarzały się spore odchyły od normy , w bańce takie pomysły się rodziły, że jak teraz o tym pomyślę to http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,91152,8974385,Policja__Gimnazjalisci_popelniaja_coraz_wiecej_przestepstw.html
  23. Co do tempoty współczesnej młodzieży całkowicie sie z Tobą zgadzam Dawid. Wydaje im się, że wszystko im się należy, a brak szacunku dla innych jest w dobrym guście. Jesien mix
  24. Kovi te 15 lat temu sam miałem 15 lat i nie było komputerów w każdym domu, nie było internetu, w TV było 3 kanały..... jakoś było tak inaczej niż teraz. Przychodziły różne głupoty do głowy, piwko pod dyskoteką, czasem siara się zdarzyła, ale nie takie żeby się nażreć jakichś tablet od bólu gardła czy innego gówna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.