Treść opublikowana przez kalik
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8967283,Tabletki_na_kaszel_zamiast_dopalaczy__Biora_ich_po.html Co się z tymi dzieciakami wyrabia. Gdy ja byłem w ich wieku nie myślałem o prochach i innych dopalaczach tylko biegałem z kolegami za piłką.....Ten świat zmierza do upadku chyba.....
-
Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Pamiętam jak miałem te 18 - 19 lat, jekie było moje podejście i poglądy na świat.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
I tu się mylisz.... Tusk w Dolomitach urlop spędzał....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
A nie prawda.... jednemu nie ukradli. Huragan ma usprawiedliwienie bo tyrał. Tuska nie widziałeś w okolicy?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie było gdzie auta zostawić....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Wczoraj znowu ludzi dowaliło...Jarek, Piotrek i ja....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Cześć. Troszkę się na spota spóźniłeś.... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Nie mogę wrzucić biegów
Proponuję zacząć od tego do czego jest dobry dostęp: - pompka przy pedale sprzęgła, - przewód od pompki do siłownika, - siłownik sprzęgła, - tarcza i docisk. Skoro mówisz, że mechanik zaufany nie pozostaje nic innego jak czekać na diagnozę od niego.
-
[B5 AFN] Nie mogę wrzucić biegów
Jeżeli sprzęgło nie wysprzęgla prawidłowo czyli nie rozłącza silnika ze skrzynią podczas zmiany biegów, będziesz słyszał zgrzyt ze skrzyni i terkotanie. Sprzęgło w Audi A4 jest hydrauliczne, więc ubytek płynu będzie powodował nieprawidłowe jego działanie.
-
[B5 AFN] Nie mogę wrzucić biegów
Proponuję sprawdzić siłownik sprzęgła, zobacz czy nie ma wycieków.Mógł pęknąć przewód od pompki do siłownika lub sam siłownik ulec uszkodzeniu. Jeśli wyeliminujesz te usterki trzeba zdjąć skrzynię i dobrać się do tarczy o docisku. U mnie w pierwszej skrzyni uciął się dolny wałek przekazujący, w drugiej poszło synchro 3 i 5, a trzecia na razie działa dobrze.
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To może na sobotę na 17 - 18? proszę o komentować....- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Powiedz otwarcie, że nas zlewasz..- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Jeśli z żoną lub dziewczyną problemy to zabierz ją ze sobą. Chętnie poznamy- [ALL B5] Skrzynia biegów problemy, pasuje do A4 B5 od Passata B5 ?
Chyba troszkę za mało powiedziałeś. Na wyjęcie i montaż nowej trzeba liczyć około 6h.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Przegłosowane- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
18?- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z Mokobód daleko nie masz, 15 minut...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Może być mostostal, może być topaz na warszawskiej, ale lepiej mostostal, mozna wjechac pod daszek w razie deszczu lub na taras widokowy przy ladnej pogodzie.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Właśnie, właśnie..... może w niedzielę po południu?[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 15:04_________________________________________________Niedziela wstępnie klepnięta, komu jaka godzina pasuje?- Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Skrzynia biegów problemy, pasuje do A4 B5 od Passata B5 ?
Po pierwsze , po drugie . Nie opłaca się remontować skrzyni, używkę można kupić za 500zł, skrzynia od passata pasuje, ale dobrze by było gdybyś znał jej oznaczenie kodowe. Jeżeli olej nie pochodzi z silnika to musiało coś zrobić dziurę w obudowie skrzyni i olej poszedł na sprzęgło co by wyjaśniało pojawienie się dymu i smrodu palonego oleju.- [B5 AFN] Po wymianie sprzęgła, szarpie przy ruszaniu.
To było robione podczas wymiany poduszek Trochę pojeździłem i kilka razy przypaliłem sprzęgło no i muszę powiedzieć że na moje oko sporo pomogło. Wygląda więc na to że sprzęgło się układa i pewnie z czasem wszystko wróci do normy. Pozdro Więc moja rada okazała się troszkę pomocna. Mam nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy.- Walka z dopalaczami - Wasze zdanie
Kolega z ciekawości wziął coś do palenia... 1/4 grama. Wypalili we dwóch, jeden się śmiał jak szalony, a drugi prawie zapaści dostał. Wszystko jest dla ludzi, ale temu mówię NIE.- [B5 AFN] Tuleja dolnego wahacza
Ja mam wymienione tuleje na dolnym tylnym wahaczu (banan). Robiłem to 3 lata temu, od tamtego momentu z 50 tys zrobiłem i luzów brak. Koszt 3 lata temu to 25-35zł za tuleję i 10zł za prasę. - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"