Treść opublikowana przez JUZIU
-
[ALL B5] Co sądzicie o tych felgach ?
Flegi ładnie się prezentują tylko cena
-
[ALL] Sportowe wałki rozrządu
Klubowicze chciałbym dowiedzieć sie czy sportowe "ostre" wałki rozrządu to dobry pomysł na zwiększenie mocy w aucie??? Może macie sami jakieś doświaczenia z tego typu osprzętem? Podobno takie wałki zwiększajo do 10% moc silnika??? Prosze o wszelkie informacje
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
ale lipa nie dziwie Ci się ze sie wkurwiłeś
-
Nowy fotoblog Dynosoftu !!!
Ciekawy i fajny fotoblog to BMW to musi zamiatać
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
15" miałem na balonie 50
-
Pomoc w wyborze
Only 3 :>
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
Dokłanie ta mapka kolego Polecam
-
[ALL B6] Co myślicie o tych felgach?
W poprzednim samochodzie seat ibiza 2 tez miałem nie ori felgi tylko jakieś chińskie i 36m-cy gwaracji. Przez rok prostowałem je 4 razy i nawet jak koła zmieniałem to od delikatnego uderzenia kluczem odpryski zostawały. Osobiście nie polecem nie ori i nie firmowych felg. Używaj przy pisaniu znaków interpunkcyjnych, zdania napisanego w ciągłości to się nie da czytać tym razem poprawiłem - slaweq
-
[ALL B5] Zabudowa bagażnika w Audi A4 Avant własnego pomysłu.
Fajnie zabudowałeś ten wzacniacz i kondensator a co do subuferka to każdy robi tak jak mu sie podoba i ja tez jestem tego zdania że jak chce przewieść cos wiekszego to wyrzucam suba i mam cały bagażnik
-
Nawigacja w telefonie (Nokia e71)
Witam Ja mam u siebie mapy Garmina i jestem zadowolony w 100%. Zawsze doprowadzi tam gdzie chce i jest wg mnie dokładny tak więc ja moge Ci takie mapki polecic
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Fajny avancik :> I mody na duży plusik
-
[B5 AEB] Grafitowy Avant 1.8T + kolejna mała modyfikacja [ made by . . . ;-) ]
mody na duży plusik Avancik też niczego sobie
-
[ALL B5] A4 Avant 1,8T APU małe co nie co
Fajny avancik Mody też w dobrym kierunku
-
[ALL B5] Czy silnik 1.6 daje rade na oponach 225/55 16"?
Rakiety i tak z 1.6 nie osiągniesz więć zakładaj to wygląd bedzie fajny
-
[ALL B5] Avant A4 V6 ALF, nowe kolka na zime str.3!!!
Lalunia
-
[ALL B5] Sportowy zawias
napewno duuuuużo zyskasz tym na wyglądzie i przyczepności autka ale cos za cos napewno komfort jazdy zmniejszy sie, zawieszenie tez ucierpi na tym ale jak bedziesz uważal to bedzie dobrze a i jeżeli wsadzisz jakieś dużo szersze laczki to przyspieszenie troszke znmieszy sie a spalanie podskoczy zależy wszystko od rozmiarów oponek ale i tak sie to wszystko opłaca dla tego widoku "nisko i szeroko"
-
[B5 AEB] Mocne uderzenia przy 2tys obrotow na 3 biegu..
tak jak kolega wyżej napisał tzn sprawdz cały wydech, u mnie było podobnie tylko na kazdym biegu i co sie okazało to miałem mała dziurke w wydechu i w okolicach 2tys rpm wpadał w taki rezonans i drgania ze myslialem ze skrzynie mi rozjebało
-
A4 1.8T 201,5KM i 281,6NM by EgOn Elyta SG
Piękny wykresik ale jak na chipa i Test pipe to jakos duuużo chyba coś masz jeszcze nagrzebane w tyn silniczku
-
[B5 AEB] Regeneracja turbiny 1.8T AEB po chipie
Kolega wyżej ma racje z tymi Nm ponieważ ja mam 176km i 260Nm więc przy 190km powinno być więcej chyba...
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
Piekna sztuka widac ze zadbana i też dbaj o nią :gwizdanie: Pozdro :a4fan:
-
A4 1.8 Turbo vs Passat V6 2.8 4x4
a4 z wyglądu ładnijsza a pasek ma duży plus za silnik i napedzik ( miałem taki silnik w golfie )
-
[ALL] Temat chiptuningu-czy jest możliwa taka opcja?
to jak sie rozleci to bedzie K04
-
[ALL] Temat chiptuningu-czy jest możliwa taka opcja?
niestety turbawki nie zmieniam wiec pozostaje K03 a tak wogóle to bardzo interesuje mnie kupno S4
-
[ALL] Temat chiptuningu-czy jest możliwa taka opcja?
Myślałem ze te 180 km mi wystarczy ale jednak apetyt wiekszy jest ale jak pociagne tak do 200km to dam spokój chyba...
-
Dobrzy chiptunerzy