Treść opublikowana przez JUZIU
-
Wydajność wtrysków 1.8T
Panowie jak to jest z wtryskiwaczami w wzdłużnych 1.8T? wszystkie mają taką samą wydajność przy 4 barach? oczywiście pomijamy 320cc z bexa ale jak jest z wtryskami z apu, awt itd w porównaniu z aeb
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam:wink: żebys wiedział ze w cięzkim szoku była i ja też po tym wyczynie:doh:
-
1.8T program Digitun
coś masz kolego nie tak chyba bo mało tych km:eusathink: a ile miałeś kolego w serii km?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie spalanie stukowe dochodzące do 9 to już dużo za dużo czy jeszcze można jeżdzić? oczywiście przy pełnym butowniu takie wartości
-
Jak podłączyć podgrzewane fotele?
Witam. Zamontowałem u siebie fotele z podgrzewaniem , mam również kompletną wiązke z przełącznikami do przedlifta ale nie wiem jak podlączyc ta wiązke? mam ktoś jakiś schemat?
-
Tip 1.8t aeb
ja mam do sprzedania tipa z kwasówki ale pod stożek
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pod stozek czy pod ori puszke? ja mam do sprzedania ze swojego a4 tipa z kwasiaka ze stożkiem pipercrossa:) Jak chesz to moge Ci sprzedac za 500zl.- stozek ma jakieś 10tys km jest świeżo wyprany i nasączony
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
pompa paliwa powinna dać sobie rade spokojnie wiec musisz wrzucić wtryski 440cc albo 420cc( mam takie nowe na sprzedaż) co do sprzęgła to najlepszym rozwiązaniem jest jednomas z audi 80 2.0 a docisk z audi 100 2.3 czy jakoś tak. Pisz do kolego Colo On to ogarnia i ma tak u siebie
-
Szukam pracy
Witam. Może ktoś ma jakieś informacje o o przyjęciach do pracy? Mieszkam w Izabelinie koło Nieporętu. bezproblemowo do Warszawy moge dojeżdżać. Wykształcenie średnie, prawo jezdy kat.B, Szukam ciekawej pracy a jedyny warunek to weekendy wolne:wink: jak ktoś coś wie i mógłby pomóc to niech pisze na PW
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
gtrs podejdzie Ci pod ori kolektor też ale wiadomo że na baranie albo atp wieksze kanały, chociaż Ty masz FWD wiec więicej jak 250km nie ma chyba sensu robić bo trakcja... chociaż każdy ma swoje zdanie i swoj rozum:decayed:
-
Czy można wyjąć parownik klimy bez zwalania deski
Panowie da się wyjąć parownik klimy ten co siedzi w obok dmuchawy bez zwalania deski rozdzielczej czy trzeba koniecznie deske zwalić? chciałem dostac sie od strony schowka ale jakoś nie poszło a deski nie chce zwalac bo to dużo pracy i nie wiem czy podołam temu...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wszystko zalezy kolego ile chcesz przeznaczyć i w jaką moc celujesz. Najlepiej przemysleć sobie wszystko porządnie i rezać. Masz q wiec mozesz odrazu iść w moce do 300km ale podstawowe rzeczy w każdym rezaniu to FMIC, wydech 2,75 i potem reszta. ogólenie to moce około 300km w 10-15tys zmieścisz sie
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pewnie wezme od Ciebie komplet 312mm ale jakbys miał same jarzma i tarcze 312mm i mi to sprzedał w dobrej cenie to byłby okej
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
zobaczymy z czasem jak to będzie, teraz musze ogarnąć zawieszenie i hamulca z przodu
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
teraz juz jest to co było wcześniej... Byłem ustawiony z GTO ale wyszło inaczej:kwasny:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
to jakos nie wstrzeliłem się z tymi wtryskami 320cc + K03s i przepływka 3 cale:facepalm: zalewało dziada
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
cho to że teraz nie dam rady zrobic strojenia a przy obciżeniu jest ubogo i musze spokojnie jeżdzić i chciałem wsadzić większe wtryski żeby nie było tak ubogo bo to do d*py taka jazda
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakie nr ma regulator ciśnienia paliwa i z jakiego modelu szukać bo wcześniej pisane było że aeb ma 3 barowy a ma 4 barowy. Czy bex ma 3 barowy? dzisiaj wsadziłem wtryski z bexa i nie chodziło to za bardzo i podejrzewam że bex ma 3 barowy i wtedy wydajność jest 320cc a przy 4 barowym to będzie z 360cc i to juz za dużo
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie mam pytanie. Mam 1.8t aeb po chipie, na sejyjnej k03 wypluło 193km, teraz włożyłem hybryde k03s i wg wskaźan sondy to jest teraz za ubogo. wcześniej na przepływce pokazywało max 164g/s a teraz 177. i maje pytanie czy jeżeli włoże teraz wtryski 320cc to będzie za bogato?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie na wtryskach 320cc od bex-a ile da rade najwięcej wyciągnąć? mozecie podac jakieś namiary na wtryski 380cc 420cc albo cos podobnego bo nic nie moge znaleść
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jak narazie to git jest:wink: zobaczymy co będzie po stojeniu:decayed:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bo wiesz wlożyłem tą K04 i czuje i widzę na wskoźniku boost że lepiej ciągnie ale chciałbym zrobic logi czy aby wszystko jest w normie i nie wiem które kanały wybrać do logów
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie na których kanałach mam zrobiv logi zeby wiedomo było czy mieszanka paliwowa jest uboga albo bogata?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kolego poszukaj dobrze w temacie, jest napewno info że p&p pasuje jeszcze ic od alfy ale nie pamiętam której tylko ze on jest większy i wystaje sporo patrząc od dołu
-
Jaki intercooler do AEB
ja mam 14 i zmieścił sie na styk a jak chcesz 18 to wydaje mi się ze trzeba belke podcinać, no chyba że masz zderzak od s4 to inna robota bo tam jest duzo więcej miejsca:wink: