Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rtocki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rtocki

  1. Witam, a jak tam oświadczyny naszego kolegi?, ma już blizny po patelni?
  2. LiquiMoly też tylko w Niemczech
  3. Jawohl, naturlich Herr Oberleutnant Ogre, acha mam już gg.
  4. Tiaa, Trzeniu, tak samo byś pewnie powiedział o mieszkańcach Hiroszimy, gdybyś pilotował Enolę Gay
  5. >ogrze przy sobie będę miał na pendrive 2 pierwsze odc. ostatniej serii TopGear, ale w KR mogę Ci zgrać na płytę (W KR mam 3 a we wt.-śr. powinien się już ukazać czwarty). Niedługo wyjeżdżam z RZ do KR, na spot zdążę. Proszę i przypominam o VAGinie dla mojego brylancika (choć z koloru to raczej Rubinek ) nara do spotu
  6. słabo szukałeś, to oczywiste, nie odłączasz żadnych przew. hamulcowych
  7. No kurde cieczke akurat wtedy miała, a sama se tampona nie włoży
  8. Mała to jest moja:
  9. Dziń dybry, kochani Panowie (muszę chyba tak zacząć, żeby klimat podtrzymać), dziś wyjeżdzam do RZ ale w niedz. powinienem zdążyć na spota ok 17.30. Mam prośbę czy ktoś mógłby mi zVAGinować brylancika?
  10. No z tymi pirewszymi z ebaya to nie miałabyś problemu bo goście wysyłają nach Polen (czyli łącznie by wyszły ok 130 Euro)
  11. No co ty? GTX to minerał, masz dobry olej, jeśli zmiana to w górę na Mobil1 full syntetyk, już tyle razy było pisane ...
  12. No to nara, właśnie mi się ściągnął ostatni TopGear (Z BBC Knowledge PL, bo niestety TVN Turbo zaprzestało) obejrzę dla odprężenia
  13. No co ty, przecież to jak z wozami-można zajeździć Poldona, a można brać nowsze modele co jakiś czas , a zboki na forum to sobie już pomagali schylić się po mydełko w męskiej łaźni (nie pamiętam kto jest tą parą kochającą inaczej, ale parę razy się tu dyskusja pojawiła )
  14. Niedługo będzie wolna, dobrze zarabia, w miarę młoda (28 lat)... tylko marudzi strasznie itd widze że gustujesz w starszych No właśnie na odwrót, jak ją brałem to jeszcze ćwiartki nie miała, czas na nowy model (B"x"), może znów z jasnym (blond) kolorem nadwozia?
  15. Niedługo będzie wolna, dobrze zarabia, w miarę młoda (28 lat)... tylko marudzi strasznie itd
  16. Mobil ma B4 , ma także Liqui Moly: http://www.mobil.com/Germany-English/Lubes/PDS/EUXXENPVLMOMobil_Syst_S_Special_V_5W-30.asp http://www.liquimoly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1136.html A do AFN jeśli Motula, to serii 8100 (Ester tech lub x-cess) Jest na forum przedst. Motula, więc pewnie może dokładniej się wypowiedzieć
  17. Póki forum się jeszcze trzyma , ogłaszam wszem i wobec: CUBER JESTEŚ WIELKI!, Jeszcze raz dzięki. To nie żadna szydera, aluzja itp.
  18. Piszcie precyzyjnie czy chodzi Wam o bio-(eko-)diesel - różne nazwy spotyka się, czy konkretnie o Bioester na stacjach Bliska, robiony bodajże przez rafinerię Trzebinia. Murzyn ma największe (chyba też pozytywne) doświadczenie w tym temacie, ja jeżdżę od kilku miesięcy, żadnych takich jak wyżej opisywane nie zauważyłem, tyle że w zimie stosowałem dodatek "zimowy" do paliwa Liqui Moly. Spalanie nawet deczko niższe niż na "zwykłym" ON (Bioester ma wyższą wartość opałową) a silnik jakby b. miękko pracuje i trochę lepiej się zbiera. Różnice są minimalne i ktoś inny może ich nie odczuwać. Frytami wali z kominów to fakt, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak to się zachowuje w nowszych (czyli PD itd), ja mam AHU i jest jak opisałem. Do tej pory zrobiłem na Bioestrze ok 5-6 tys., ogólny przebieg ponad 300k - czyli normalny w 10 letnim TDI (wiem, wiem, większość nie ma nawet 200, bo to od staruszka albo kobiety na zakupy... ). Więc mogę jedynie polecić, acha no i oprócz ceny (ostatnio 20 gr tańszy od ON z Bliskiej), plusem wydaje się także to że jest jeden konkretny producent i raczej tego nie fałszują
  19. A zwłaszcza na Śląsku (KWK-kopalnia węgla kamiennego)
  20. marinero Ty chyba sobie jaja robisz jakiego hermetycznego? środowisko krakowskie jest otwarte na nowe znajomości i przyjaznie czego najlepszym dowodem są np. Szuder , Sławeq , Iverson , Angela i wielu innych forumowiczów. Wydaje mi się że nigdy nie daliśmy nikomu odczuć że nie życzymy sobie czyjejś nieobecności. Jeśli wychodzicie z założenia że kraków ma się ponad innymi to pragnę zakomunikować że tak nigdy nie było , nie jest i nie będzie :th: poza tym pozdro dla całej tej Waszej KWK mam nadzieję że w Zatorze się pojawicie Jest tak jak mówi Trzeniu, ja jestem najlepszym przykładem, chłopaki z KR przyjęli mnie i mojego zakurzonego brylancika po prostu... normalnie (to jest chyba najlepsze słowo)
  21. >Cuber. Współczuję, jakby co (podjechać, przewieźć itp) mam na razie czas, możesz liczyć na mojego kondona, wprawdzie to jedynie 90PS w B5, ale jakoś się jeszcze turla (a... no i bywa czasem lekko zakurzony)
  22. Kłaniam się nisko, po samo piz...isko Grypa?, wątpię może łazili gdzieś z nieprzebadanymi Wiślankami, no i teraz seria bolesnych zastrzyków + namaszczanie pompy..., a wystarczyło używać zestawu wulkanizacyjnego, ech ta młodzież dzisiejsza
  23. A jak, chociaż zdjęcia obejrzę, poza tym: Lepiej ciągnąć zdjęcia niż... (nie dotyczy kobiet)
  24. rtocki odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam Łódź Mam nadzieję że to nikt z naszych? http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5004782.html
  25. No pewnie, nawet ze względów zdrowotnych przecież: Najlepsza na kaca jest ciężka praca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.