Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, a jak tam oświadczyny naszego kolegi?, ma już blizny po patelni?
-
Markowy olej z beczki i z bańki
LiquiMoly też tylko w Niemczech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jawohl, naturlich Herr Oberleutnant Ogre, acha mam już gg.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tiaa, Trzeniu, tak samo byś pewnie powiedział o mieszkańcach Hiroszimy, gdybyś pilotował Enolę Gay
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>ogrze przy sobie będę miał na pendrive 2 pierwsze odc. ostatniej serii TopGear, ale w KR mogę Ci zgrać na płytę (W KR mam 3 a we wt.-śr. powinien się już ukazać czwarty). Niedługo wyjeżdżam z RZ do KR, na spot zdążę. Proszę i przypominam o VAGinie dla mojego brylancika (choć z koloru to raczej Rubinek ) nara do spotu
-
[ALL B5] wymiana tarcz hamulcowych
słabo szukałeś, to oczywiste, nie odłączasz żadnych przew. hamulcowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No kurde cieczke akurat wtedy miała, a sama se tampona nie włoży
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mała to jest moja:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dziń dybry, kochani Panowie (muszę chyba tak zacząć, żeby klimat podtrzymać), dziś wyjeżdzam do RZ ale w niedz. powinienem zdążyć na spota ok 17.30. Mam prośbę czy ktoś mógłby mi zVAGinować brylancika?
-
[ALL B5] Ciemne lampy avant
No z tymi pirewszymi z ebaya to nie miałabyś problemu bo goście wysyłają nach Polen (czyli łącznie by wyszły ok 130 Euro)
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
No co ty? GTX to minerał, masz dobry olej, jeśli zmiana to w górę na Mobil1 full syntetyk, już tyle razy było pisane ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to nara, właśnie mi się ściągnął ostatni TopGear (Z BBC Knowledge PL, bo niestety TVN Turbo zaprzestało) obejrzę dla odprężenia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No co ty, przecież to jak z wozami-można zajeździć Poldona, a można brać nowsze modele co jakiś czas , a zboki na forum to sobie już pomagali schylić się po mydełko w męskiej łaźni (nie pamiętam kto jest tą parą kochającą inaczej, ale parę razy się tu dyskusja pojawiła )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niedługo będzie wolna, dobrze zarabia, w miarę młoda (28 lat)... tylko marudzi strasznie itd widze że gustujesz w starszych No właśnie na odwrót, jak ją brałem to jeszcze ćwiartki nie miała, czas na nowy model (B"x"), może znów z jasnym (blond) kolorem nadwozia?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niedługo będzie wolna, dobrze zarabia, w miarę młoda (28 lat)... tylko marudzi strasznie itd
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mobil ma B4 , ma także Liqui Moly: http://www.mobil.com/Germany-English/Lubes/PDS/EUXXENPVLMOMobil_Syst_S_Special_V_5W-30.asp http://www.liquimoly.de/liquimoly/produktdb.nsf/id/d_1136.html A do AFN jeśli Motula, to serii 8100 (Ester tech lub x-cess) Jest na forum przedst. Motula, więc pewnie może dokładniej się wypowiedzieć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Póki forum się jeszcze trzyma , ogłaszam wszem i wobec: CUBER JESTEŚ WIELKI!, Jeszcze raz dzięki. To nie żadna szydera, aluzja itp.
-
[All TDI] nowe paliwo na stacjach-BIOESTER
Piszcie precyzyjnie czy chodzi Wam o bio-(eko-)diesel - różne nazwy spotyka się, czy konkretnie o Bioester na stacjach Bliska, robiony bodajże przez rafinerię Trzebinia. Murzyn ma największe (chyba też pozytywne) doświadczenie w tym temacie, ja jeżdżę od kilku miesięcy, żadnych takich jak wyżej opisywane nie zauważyłem, tyle że w zimie stosowałem dodatek "zimowy" do paliwa Liqui Moly. Spalanie nawet deczko niższe niż na "zwykłym" ON (Bioester ma wyższą wartość opałową) a silnik jakby b. miękko pracuje i trochę lepiej się zbiera. Różnice są minimalne i ktoś inny może ich nie odczuwać. Frytami wali z kominów to fakt, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak to się zachowuje w nowszych (czyli PD itd), ja mam AHU i jest jak opisałem. Do tej pory zrobiłem na Bioestrze ok 5-6 tys., ogólny przebieg ponad 300k - czyli normalny w 10 letnim TDI (wiem, wiem, większość nie ma nawet 200, bo to od staruszka albo kobiety na zakupy... ). Więc mogę jedynie polecić, acha no i oprócz ceny (ostatnio 20 gr tańszy od ON z Bliskiej), plusem wydaje się także to że jest jeden konkretny producent i raczej tego nie fałszują
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A zwłaszcza na Śląsku (KWK-kopalnia węgla kamiennego)
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
marinero Ty chyba sobie jaja robisz jakiego hermetycznego? środowisko krakowskie jest otwarte na nowe znajomości i przyjaznie czego najlepszym dowodem są np. Szuder , Sławeq , Iverson , Angela i wielu innych forumowiczów. Wydaje mi się że nigdy nie daliśmy nikomu odczuć że nie życzymy sobie czyjejś nieobecności. Jeśli wychodzicie z założenia że kraków ma się ponad innymi to pragnę zakomunikować że tak nigdy nie było , nie jest i nie będzie :th: poza tym pozdro dla całej tej Waszej KWK mam nadzieję że w Zatorze się pojawicie Jest tak jak mówi Trzeniu, ja jestem najlepszym przykładem, chłopaki z KR przyjęli mnie i mojego zakurzonego brylancika po prostu... normalnie (to jest chyba najlepsze słowo)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>Cuber. Współczuję, jakby co (podjechać, przewieźć itp) mam na razie czas, możesz liczyć na mojego kondona, wprawdzie to jedynie 90PS w B5, ale jakoś się jeszcze turla (a... no i bywa czasem lekko zakurzony)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kłaniam się nisko, po samo piz...isko Grypa?, wątpię może łazili gdzieś z nieprzebadanymi Wiślankami, no i teraz seria bolesnych zastrzyków + namaszczanie pompy..., a wystarczyło używać zestawu wulkanizacyjnego, ech ta młodzież dzisiejsza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A jak, chociaż zdjęcia obejrzę, poza tym: Lepiej ciągnąć zdjęcia niż... (nie dotyczy kobiet)
-
Spociki Łódzkie
Witam Łódź Mam nadzieję że to nikt z naszych? http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,5004782.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No pewnie, nawet ze względów zdrowotnych przecież: Najlepsza na kaca jest ciężka praca