Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rtocki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rtocki

  1. Ten do Bilsteina coś nie chodzi, a właśnie niedługo mnie czeka wymiana tyłu
  2. Z tyłu jedyną różnicą może być przeciwmgielne, u nas jest z lewej a w GB? Jesli są po obu stronach to "no problem", a jeśli tylko z prawej to trzeba by dorezać, żeby były obydwa
  3. Ja mam o ile pamiętam 72Ah 380A, ale 60Ah 360A też wyrobi.
  4. Z miesiąc temu zmieniałem szkło w jednym z reflektorów, bo kamyk je skrzywdził, zdejmowanie tych zapinek poszło naprawdę bardzo łatwo, tylko potem radzę w miarę powoli bez szarpania odciągać szkło od reszty bo ta uszczelka może się poszarpać i będzie po złożeniu parować. Jest to opisane i narysowane w książce "Sam naprawiam...", chyba gdzieś na forum są linki do jej ściągnięcia
  5. Musisz zwrócić uwagę na: -pojemność w Ah (amperogodziny): taka jak orginał lub nieco większa - alternator da radę -prąd rozruchowy w A (ampery): j.w. , bo mimo takiej samej pojemności w dieslach jest potrzebny większy niż w benz. -wymiary obudowy, rodzaj i biegunowość styków: mogą być problemy z montażem Jeśli jesteś laikiem, to lepiej jechać do typowego sklepu z częściami i spokojnie Ci dobiorą, w żadnym wypadku jakieś markety, giełdy itp
  6. Zawsze radzą przed zatankowaniem, żeby "wlatujące" z dystrybutora paliwo spłukało dodatek z rury wlewowej i od razu wymieszało
  7. > Cuber co będę pisał sam widziałeś, a kominy ostatnio walnąłem taką pianką do czyszczenia szyb w kominkach (z castoramy firmy Starwax w sprayu) i o dziwo dużo mniej się teraz brudzą
  8. No na życzenie Cubra Opis: Całkowita seria tylko zimówki od Mercedesa. Umyty owszem będzie , a może nawet odkurzony, nie będzie obniżany - wręcz przeciwnie: jak zajeżdżę te zimówki, to na przyszłą zimę szukam 195/70 15. Powód - polskie drogi i miejsca parkingowe (krawężniki), a no i nie lubię zbyt zwalniać na progach.
  9. Dlatego na spocie nie padało
  10. Muszę zwrócić uwagę na rażące zaniedbanie, po ostatnim spocie nie znalazłem fotek mojego sterylnego auta (dr Religa już parę razy dzwonił i chciał w nim zrobić mobilne centrum przeszczepów i operacji na otwartym sercu). Proszę natychmiast dokleić i jednocześnie zgłaszam kandydaturę na okładkę kalendarza! Wkrótce dorzucę zdjęcia wnętrza - gdy tylko osiągnie odpowiedni poziom popiołu.
  11. Kto śpi to śpi, odpaliłem kompa muszę przeczytać zaległości UWAGA Dzwońcie do Trzenia - na forum pojawił się DYM:
  12. Oczywiście że do ogra ale musiałem też zacytować Twoje objaśnienie pojęcia nurkować
  13. czyli ze stosunku Pytanie techn. Ty nurkowałeś czy ktoś Tobie...?
  14. Witam, piszę jeszcze z RZ ale myślę że na 17.30 na dach galerii się doturlam, tylko fura jest lekko zakurzona, ale nie chcę tracić czasu na mycie (zaj... kolejki)
  15. LM zasadniczo już od paru lat nie rozwija technologii z dwusiarczkiem molibdenu, zalej full syntetykiem LM, Motul, Mobil1
  16. No widzę, że większość przeżyła eskimoskiego spota (żałuję że nie mogłem). Ale, ale a gdzie cuber? Coście z nim zrobili?
  17. Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa
  18. Chyba chodzi mu o to, że wywalił 17 funciaków na nową
  19. O właśnie piękne podsumowanie
  20. rtocki odpowiedział(a) na aw59 temat w 1.9TDI
    Ja bym jednak polecił paski Conti , z tą pompą w każdej chwili - nie tak bardzo bo trzeba znowu przód drzeć, lepiej zrobić za jednym zamachem i spokój. Pompa co do całości to już mała kasa, robocizna droższa
  21. rtocki odpowiedział(a) na malik temat w Audi A4 B6
    No chyba coś w tym stylu znaleźli chłopaki parę wątków wcześniej http://www.allegro.pl/item292295651_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_led_red_white_diody.html http://www.fk-automotive.de/websale7/?Ctx=%7bver%2f6%2fver%7d%7bst%2f3eb%2fst%7d%7bcmd%2f0%2fcmd%7d%7bm%2fwebsale%2fm%7d%7bs%2ffk%2dautomotive%2fs%7d%7bl%2fDeutsch%2fl%7d%7bmi%2f1%2d2846%2fmi%7d%7bpi%2f2050025%2fpi%7d%7bpo%2f1%2fpo%7d%7bsf%2f%3cs1%3ea4%20led%3c%2fs1%3e%2fsf%7d%7bsid%2f3a05f344b0dec63dac4fefc5e35026ab%2fsid%7d%7bmd5%2f05bedff2f8bc375f0c62e57f4298c8c5%2fmd5%7d
  22. rtocki odpowiedział(a) na aw59 temat w 1.9TDI
    Wszyściutko wielokrotnie opisywane na forum, poświęć godzinkę i będziesz miał jasność
  23. Z okazji Walentynek dla wszystkich par w rozłące (niezależnie od orientacji), no na laptopa nie ma wersji, chyba że dla krasnali, może wrzucić do "grupowy zakup"? http://www.onzin.nl/fufme/index.shtml.htm
  24. rtocki odpowiedział(a) na blondyn16 temat w Audi A4 B5
    Jak silnik już odpali, to świece już nie chodzą, ale takie piszczenie paska od alternatora często się zdarza zimą w wielu autach zanim pasek się trochę nie rozrusza/nagrzeje/uelastyczni. Lepiej zmień to przecież grosze
  25. Zgadza się, ale ktoś pytał to sprawdziłem, ja mam jeszcze bardziej radykalne podejście w temacie ksen.-ori całość albo wcale, lecz nie wywołujmy gorącej dyskusji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.