Treść opublikowana przez rtocki
-
Program do wyszukiwania części samochodowych..zawieszenie ,amortyzatory
Ten do Bilsteina coś nie chodzi, a właśnie niedługo mnie czeka wymiana tyłu
-
[B5 ABC] Dzielone lampy fk opinie na ich tamat
Z tyłu jedyną różnicą może być przeciwmgielne, u nas jest z lewej a w GB? Jesli są po obu stronach to "no problem", a jeśli tylko z prawej to trzeba by dorezać, żeby były obydwa
-
[B5 AFN] Akumulator - jaki kupić!!!
Ja mam o ile pamiętam 72Ah 380A, ale 60Ah 360A też wyrobi.
-
Jak wyczyścić klosz od lampy przód??
Z miesiąc temu zmieniałem szkło w jednym z reflektorów, bo kamyk je skrzywdził, zdejmowanie tych zapinek poszło naprawdę bardzo łatwo, tylko potem radzę w miarę powoli bez szarpania odciągać szkło od reszty bo ta uszczelka może się poszarpać i będzie po złożeniu parować. Jest to opisane i narysowane w książce "Sam naprawiam...", chyba gdzieś na forum są linki do jej ściągnięcia
-
[B5 AFN] Akumulator - jaki kupić!!!
Musisz zwrócić uwagę na: -pojemność w Ah (amperogodziny): taka jak orginał lub nieco większa - alternator da radę -prąd rozruchowy w A (ampery): j.w. , bo mimo takiej samej pojemności w dieslach jest potrzebny większy niż w benz. -wymiary obudowy, rodzaj i biegunowość styków: mogą być problemy z montażem Jeśli jesteś laikiem, to lepiej jechać do typowego sklepu z częściami i spokojnie Ci dobiorą, w żadnym wypadku jakieś markety, giełdy itp
-
[B5 AFN] Czy lać specyfiki czyszczące wtryskiwacze i usuwające osady w silniku?
Zawsze radzą przed zatankowaniem, żeby "wlatujące" z dystrybutora paliwo spłukało dodatek z rury wlewowej i od razu wymieszało
-
[B5 AHU] Brylancik - jak to ktoś powiedział ostatnio na spocie
> Cuber co będę pisał sam widziałeś, a kominy ostatnio walnąłem taką pianką do czyszczenia szyb w kominkach (z castoramy firmy Starwax w sprayu) i o dziwo dużo mniej się teraz brudzą
-
[B5 AHU] Brylancik - jak to ktoś powiedział ostatnio na spocie
No na życzenie Cubra Opis: Całkowita seria tylko zimówki od Mercedesa. Umyty owszem będzie , a może nawet odkurzony, nie będzie obniżany - wręcz przeciwnie: jak zajeżdżę te zimówki, to na przyszłą zimę szukam 195/70 15. Powód - polskie drogi i miejsca parkingowe (krawężniki), a no i nie lubię zbyt zwalniać na progach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dlatego na spocie nie padało
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Muszę zwrócić uwagę na rażące zaniedbanie, po ostatnim spocie nie znalazłem fotek mojego sterylnego auta (dr Religa już parę razy dzwonił i chciał w nim zrobić mobilne centrum przeszczepów i operacji na otwartym sercu). Proszę natychmiast dokleić i jednocześnie zgłaszam kandydaturę na okładkę kalendarza! Wkrótce dorzucę zdjęcia wnętrza - gdy tylko osiągnie odpowiedni poziom popiołu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto śpi to śpi, odpaliłem kompa muszę przeczytać zaległości UWAGA Dzwońcie do Trzenia - na forum pojawił się DYM:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Oczywiście że do ogra ale musiałem też zacytować Twoje objaśnienie pojęcia nurkować
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli ze stosunku Pytanie techn. Ty nurkowałeś czy ktoś Tobie...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam, piszę jeszcze z RZ ale myślę że na 17.30 na dach galerii się doturlam, tylko fura jest lekko zakurzona, ale nie chcę tracić czasu na mycie (zaj... kolejki)
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
LM zasadniczo już od paru lat nie rozwija technologii z dwusiarczkiem molibdenu, zalej full syntetykiem LM, Motul, Mobil1
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No widzę, że większość przeżyła eskimoskiego spota (żałuję że nie mogłem). Ale, ale a gdzie cuber? Coście z nim zrobili?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa
-
[B5 AHU] Zgasł podczas jazdy i nie odpala.Czy to rozrząd?
Chyba chodzi mu o to, że wywalił 17 funciaków na nową
-
2 urodzinki naszego klubu :)
O właśnie piękne podsumowanie
-
[B5 AFN] rozrząd
Ja bym jednak polecił paski Conti , z tą pompą w każdej chwili - nie tak bardzo bo trzeba znowu przód drzeć, lepiej zrobić za jednym zamachem i spokój. Pompa co do całości to już mała kasa, robocizna droższa
-
[B6 Avant] Tylne lampy LED
No chyba coś w tym stylu znaleźli chłopaki parę wątków wcześniej http://www.allegro.pl/item292295651_lampy_tylne_nowe_audi_a4_avant_led_red_white_diody.html http://www.fk-automotive.de/websale7/?Ctx=%7bver%2f6%2fver%7d%7bst%2f3eb%2fst%7d%7bcmd%2f0%2fcmd%7d%7bm%2fwebsale%2fm%7d%7bs%2ffk%2dautomotive%2fs%7d%7bl%2fDeutsch%2fl%7d%7bmi%2f1%2d2846%2fmi%7d%7bpi%2f2050025%2fpi%7d%7bpo%2f1%2fpo%7d%7bsf%2f%3cs1%3ea4%20led%3c%2fs1%3e%2fsf%7d%7bsid%2f3a05f344b0dec63dac4fefc5e35026ab%2fsid%7d%7bmd5%2f05bedff2f8bc375f0c62e57f4298c8c5%2fmd5%7d
-
[B5 AFN] rozrząd
Wszyściutko wielokrotnie opisywane na forum, poświęć godzinkę i będziesz miał jasność
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z okazji Walentynek dla wszystkich par w rozłące (niezależnie od orientacji), no na laptopa nie ma wersji, chyba że dla krasnali, może wrzucić do "grupowy zakup"? http://www.onzin.nl/fufme/index.shtml.htm
-
[B5 1Z] Co to piszczy?
Jak silnik już odpali, to świece już nie chodzą, ale takie piszczenie paska od alternatora często się zdarza zimą w wielu autach zanim pasek się trochę nie rozrusza/nagrzeje/uelastyczni. Lepiej zmień to przecież grosze
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
Zgadza się, ale ktoś pytał to sprawdziłem, ja mam jeszcze bardziej radykalne podejście w temacie ksen.-ori całość albo wcale, lecz nie wywołujmy gorącej dyskusji