Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rtocki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rtocki

  1. Wg FAQ ze strony Contitecha CT 945, jest wzmocnionym paskiem przeznaczonym do cięższych aut (Sharan, Alhambra) i może być bezproblemowo stosowany zamiast 867, tylko w drugą stronę nie. No i jest trochę droższy.
  2. To chyba jakiś "zrób to sam" dodatek a nie ori, a taką jak na dolnym zdjęciu to miał mój tato z 25 lat temu do odciągania paliwa z baku (starsi pamiętają, że zanim weszły kartki na benzynę to przez jakiś czas było tak że można było zatankować tylko do baku pod korek, więc żeby zrobić jakiś zapas np na wyjazd na wczasy, trzeba było odstać kilka razy w kolejce na CPN i odciągać w garażu do kanistrów :> )
  3. Ja bym jednak polecał Contitecha CT 945 - wzmocniona wersja paska 867, a szczególnie jeżeli w grę wchodzi lub będzie w planie jakiś czips :th:
  4. A rozrząd zmieniał kompletny? (napinacz i pompa wody), czy tylko pasek?
  5. A co sądzicie o tych ledach: http://www.allegro.pl/item310120021_swiatla_dzienne_diodowe_led_biale_plaskie_chrom.html są dość płaskie (ok 2,5 cm), może by się ładnie wkomponowały w kratki pod zderzakiem? Pisze, że mają homologacje no i cena 4 razy mniejsza niż taka Hella: http://www.allegro.pl/item309929099_swiatla_dzienne_led_plaskie_hella_gratis_.html tyle że Hella oczywiście ma w komplecie przekażniki itd, choć wizualnie to nie wiem czy jest ładniejsza
  6. Może wrzucisz jakieś foty jak to wygląda na aucie (dniem i nocą), bo tak oceniając zdjęcia samej lampy, to mnie trochę razi ten okrągły odblask jak w starych rowerach
  7. Wg ETKI do RS2, pompka sprysk. reflekt. ok 150 zł, dysze po ok. 40; wężyków , trójników , itp to chyba nie ma sensu kupować w ASO
  8. Ktoś może wie, czy będzie pasować do mojego Avanta ('98 I lift), oparcie dzielonej tylnej kanapy z modelu przed liftem lub po II lifcie? Chodzi o to, że chciałbym zamontować takie z workiem na narty w podłokietniku (skisack) i czasem się trafiają na allegro, ale z innych roczników lub ludzie mają z rozbiórki i wiedzą tylko że do b5. Kolor w sumie nieważny, bo przełożyłbym tylko stelaż oparcia, pokrowiec i ramę podłokietnika, ale czy będzie pasić z innych liftów?
  9. Nie wiedziałem czy tego nie dać do działu "Uwaga trefne ogłoszenie", bo przecież za miesiąc ten avant już będzie bezwypadkowy w komisie
  10. No co ty S5 to byle prezesunio czy inny "Fryzjer", poważny prezes to R8 A zresztą mówisz i masz: http://www.matchbox.com/showcase/product.aspx?product_number=K7487&category_id=7538&section= Myślę że członkowie klubu się złożą
  11. Jak to mówi stare chińskie przysłowie: Najlepsza na kaca jest ciężka praca!
  12. rtocki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    Qrcze co auto to inaczej. Moje AHU cały czas się mieści 6-6.5, czy to w mieście czy w trasie, z tym że u mnie w trasie nie ma pierdzenia i poniżej 3 tys. obr. raczej nie schodzę a na autostradach 160-170.
  13. Bilard - niebezpieczna gra. Człowiek się nawala będąc święcie przekonanym, że uprawia sport!
  14. jak nie zdechnę do wieczora to czemu nie, narazie mam KurewskąAbrakadabręCzachy..... No to żeby Ci nie przyszło do głowy oddawać mocz lub krew, bo będą musieli przykleić do pojemnika banderolę z akcyzą
  15. Piękne autko gratuluję! Tylko tak z ciekawości , bo to już musztarda po obiedzie: jeśli nówka to dlaczego nie w salonie w DE? Kiedyś porónywałem ceny i różnice są spore. Wprawdzie nie wiem ile dałeś i jakie masz warunki w polskim salonie ale tu zrobiłem taką na oko konfigurację: http://www.wrzuta.pl/pliki/rqfbXGaHrB/ tyle że w DE są w serii 17`` i wrzuciłem jeszcze ksenony adaptive, diodowe do dziennej i parę pierdół, zresztą sobie porównasz i te 37500 Euro co wyszło na dzień dobry to myślę że do 36 jeszcze by zbił
  16. Przykro mi ale magnatec diesel 5w-40 to olej HC (hydrocrackowany) a nie full syntetyk, można sprawdzić na niemieckich stronach, na polskich zwykle tego nie rozróżniają i piszą "w pełni syntetyczny", także na opakowaniach
  17. z magnatec`iem niestety , który był zalewany wcześniej mój brał ok 0,3 litra na tysiąc, po zmianie na porządny full syntetyk jak ręką odjął-od zmiany do zmiany przez 10 tys zeszło z full do połowy bagnetu, a mam najechane ponad 300. Nie mam zamiaru "wróżyć" w ciemno jaka jest przyczyna u Ciebie, ale oleje były już wielokrotnie wałkowane : tylko full synt, auto się odwdzięczy
  18. rtocki odpowiedział(a) na podecho temat w Audi A4 B5
    Ja mam serię (280 wentyl.) Zimmermany, ok 20 tys. i nie narzekam, więc firma chyba przyzwoita
  19. no i sprawdź czy w tych nie ori nie musisz zastosować pierścienia centrującego
  20. Trzeniu tylko zapytaj czy nie mają tam jakiś elementów, które można uszkodzić (wybić dziurę)
  21. No faktycznie jak to śpiewał pewien miś "Pora na dobranoc.." Dzięki za przygodowego-piłkarskiego spota, jak to mówią: Jak się bawić to się bawić, ścianę rozbić potem wstawić. Nara
  22. Jeśli liże michę, to nie "za minutkę" lecz "za minetkę"
  23. > Cuber Ta.., szkoda że już nie u mnie w garażu, jednak trochę było żal się pozbywać ;( Mam tylko nadzieję, że jak będzie gotowa , to nie trafi w ręcę jakiegoś bogatego wieśniaka żeby poszpanować, takie auta mają duszę , tyle że niestety ludzie którzy mają serce dla fajnych fur zwykle są w niższym statusie materialnym
  24. Spoza telefonu mam na dysku w RZ, za tydzień przywiozę, a no i żeby nie było że nie to forum to za tylnim kołem stoi moja A4
  25. > Hińcio Ja zmieniałem niedawno samo szkło, wprawdzie mam Boscha ale wg Etki do Valeo też jest. Mój kosztował 52 zł (nie ORI, tylko Magneti-Marelli) zmiana ok 30 min, bezproblemowo mimo pozostawienia starej uszczelki nie parują

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.