Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rtocki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rtocki

  1. 2 miesiące temu zakładałem nowe, to bym zwymiarował, poczekaj może ktoś kupi 280 i przed robotą je zwymiaruje
  2. No mi wg ETKI wychodzi że powinieneś mieć koło nr 022 903 119 B, cena ori. ok 220,- zł
  3. Telepatia czy co, też dzisiaj chciałem to zrobić, faktycznie ta żarówka jest bezsensownie przylutowana , więc odłożyłem na weekend i chyba wlutuję diodę to będzie spokój
  4. Nie chodziło mi o porządnie zrobione, tylko o nakładki, a poza tym czy tdi to powod do wstydu, żeby miało wyglądać jak w Pb?
  5. No nie staczajmy się w stronę posiadaczy Bolidu Młodego Wieśniaka (BMW), audi to auta z klasą i dla ludzi z klasą, po co psuć coś co jest przemyślane i gustowne, niestety widuje się coraz więcej audic z rynnami zamiast wydechu, folią, siateksem, diodkami w spryskiwaczach itd, nie róbmy trzody please
  6. Wydaje mi się że spedytowi chodzi o to że "szerokość-grubość" otworów went. jest większa, więc po zjechaniu tarczy do 22 już mało zostaje żeby nie zaczęła wycinać żeberek- ale tylko przypuszczam bo nie porównywałem fizycznie tych dwóch rodzajów, może różnica grubości wynika z większego rozmiaru części "trących"?
  7. bo w tdi maja byc 288/25 albo 280/22 jak u mnie, zależy od egzemplarza (VIN)
  8. Ale dlaczego nie kupiłeś od razu 280-tek ? No i czy przy 288 nie powinno być 25 mm?
  9. Pomysł krystalizował się tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,11667.0.html
  10. oczywiście, w książce "sam naprawiam.." jest tabela z wszystkimi rodzajami tarcz
  11. >adadur podałeś wymiary wentylowanych a artur ma zwykłe
  12. Bożesz ty mój, jakby powiedziała pani Stanislawa z "Klanu", gdzie wyczytaliście głupoty o tej aluminiowej masce? Aluminiowe karoserie tak jak napisane: a2 i a8, no może jakieś elementy w mocnych seriach limited czy coś w tym rodzaju w innych modelach ale nie słyszałem-nie widziałem takiej fabrycznej, a oznaczenia typu a "x" po prostu zastąpiły starsze 80, 100, itp. to taka interpretacja jakby w mercu C zastępująca 190 była z carbonu
  13. Zdejmij koło zobaczysz, chodzi o zaciski
  14. Przy niewentylowanych: hamulce Lucas nowa 13 mm, hamulce Ate Teves 15 mm
  15. Z tarczami to ETKA czasem też różnie pokazuje, najprościej i najpewniej to zdjąć koło i zobaczyć czy zasisk jest Lucasa czy Ate (Teves) i wtedy wszystko jasne, a te dużo większe 321 i 360 to niestety tylko w mocarnych wersjach
  16. Wg danych serwisowych zawsze 2-3 mm mniej niż nowa, zależy jaki typ tarczy (hamulca), ale myślę że to już b. rygorystyczny wymóg, więc raczej w praktyce ok 4mm. Zobacz jakie masz tarcze - wentyl. lub nie i średnica a znajdziesz odpowiedź
  17. Dokładnie to poszukaj o ksenonach w googlach, a w dużym uproszczeniu i skrócie: ksenon to rodzaj żarnika, czyli "żarowka" wyładowcza, zasadniczo w reflektorach pracuje z soczewką. Obiegowo mówi się ksenon na cały reflektor. Bi-ksenon to rozwiązanie gdy w reflektorze ten sam żarnik obsługuje także, dzięki ruchomej przesłonie, oprocz świateł mijania również drogowe
  18. No to chyba zależy też od wyposażenia na kraj. Ja mam Belga i kontrolka działa
  19. >yates nie pamiętam, ale chyba tylko seria Mobil 1, to fullsyntetyki, reszta to synth base lub hc itp, a z "1" nie ma zdaje się nic z 505.01, więc lej motul i miej spokój
  20. > No nie wiem co trzeba wyprawiać z roletą żeby się upier... tymi małymi kołkami
  21. Ja użyłem takiego sztyftu jak szminka, do uszczelek sonaxa i spokój, wd40 za szybko odparowuje
  22. rtocki odpowiedział(a) na krzychu temat w Audi A4 B5
    Ja z kolei chyba założę w 3-cim świetle stop bo dostęp do tych żarówek jest kijowy a ledy to raczej długowieczne i nie będę już musiał wymieniać, widziałem takie ledy dające rozproszone światło w obudowach w5w, tylko ciekawe jak z ich "światłością"? O np http://www.allegro.pl/item224083094_postojowka_led_r10_w5w_12v_czerwona_matowa.html , próbował ktoś?
  23. >malcolm, sorry może faktycznie przeoczyłem, że widziałeś naocznie auto wuja, ale i tak twierdzę że nie było tych ksenonów fabrycznie (zresztą będziesz oglądał to nam powiesz lub podasz vin i wszystko będzie jasne). Co do stronki xenony.pl to wiarygodność wątpliwa, tam raczej lansują montaż jak się da i występują stwierdzenia typu: "W praktyce reflektory soczewkowe przerobione na xenonowe zewnętrznie, niemożliwe są do odróżnienia od fabrycznych xenonów". Raczej skłaniał bym się do tej niemieckiej interpretacji podanej przez pre_pl, z tym że obawiam się że to nie dotyczy naszych aut. Chodzi po prostu o to że nigdy nie było fabrycznego modelu a4 z ksenonami ale bez sprysków i poziomu - w przeciwieństwie do opisanego tam mesia s-klasy, więc nigdy takie zestawienie nie miało homologacji a w mercedesie owszem.
  24. Czy to o takie chodzi te "z pamięcią"? http://moto.allegro.pl/item223157533_inetligentne_czujniki_parkowania_steelmate.html
  25. O właśnie, a dokładnie o ksenonach to jest jeszcze oprócz wymienionych w artykule 45 i 48, regulamin no.98 EKG/ONZ, w ITS powinni mieć tłumaczenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.