Treść opublikowana przez rtocki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
>Kerczi o właśnie o to chodzi: nie dać się zwariować: po wór mi auto w nowszej budzie, które ma 2 - krotnie (co najmniej wg statystyk serwisowych) bardziej awaryjny motor, pali z 50% więcej, obsługa w ASO jest z 50% droższa (o ew. naprawach nie wspomnę) a i tak je objeżdżam. Dla moich wymagań plusów nie widzę
-
[ALL B5] Zestaw doposażenia "komfortowe kierunkowskazy" - 3-krotne błyśnięcie
Kolego sprzedaję oficjalnie nowe części z ASO, jak sobie wyobrażasz, że dla Twojego widzimisię rozpieprzę obudowę tego sterownika żeby zrobić fotki tego co jest w środku? (utrata gwarancji!) i co zlepię go sobie czy może sprzedam komuś w takim stanie? (bo a nuż nie będzie potrzebował gwarancji). Nie napisałem ze nie zarabiam, tą część akurat sprzedaję bez rabatu (8% jest opis na dole każdego mojego postu), który forumowicze mają u mnie na inne ori części VAG. Jeśli uważasz, że sprzedaż schematu jest doskonałym biznesem, nie widzę przeszkód: zainwestuj te 190,-zł i możesz sobie go rozebrać na kawałeczki i rozpracować następnie oferując schemat lub wyroby własnej produkcji. pozdr.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jeszcze niedawno niektórzy pisali, że mam uraz na punkcie BLB - a to przecież takie udane silniki
-
[B5 AFN] Czy ta turbina będzie pasować do AFN-a
wg ETKI to jest z AJM, AFN/AVG mają literkę H na końcu lub w oznaczeniu Garreta 1 zamiast 2 na końcu. Ale kij wie czy to się one tak naprawdę czymś różnią, bo fizycznie na pewno założysz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
musiałem jeszcze kupić redbulla i fajki na drogę, a na pozycjach nieraz stoi całą noc, jeśli miałby tego nie wytrzymać oznaczałoby to że jest aku do wymiany.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dojechał, dzięki wszystkim za spota zwłaszcza Cubrowi za test możliwości 90KM parowozu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sieg heil, weźmie ktoś VAG-a dzisiaj na spota?
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
to nie jest przypadek, jeżdżę ostatnio głównie na shellowskim paliwie, najczęściej na tym gtl (już wyjaśniam dlaczego-akurat shell ma b. wygodny system kart paliwowych, nie trzeba tracić czasu na dyktowanie - w całej EU - danych do faktury itp, a przy okazji jest dodatkowy rabat) i są to paliwa najbardziej kopcące a i kultura pracy silnika pozostawia wiele do życzenia, i nie piszę tu o jednym baku tylko ok 5-6 tys. przejechanych ostatnio na Shellu (różne stacje-więc też nie można zwalić winy na konkretnego sprzedawcę)
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
Te co podałeś to wg ETKI są do A6, może i pasują ale to trza by mieć w ręckach i przymierzyć. P.S. Ja nie wiem jakie niektórzy ASO obdzwaniają (nie Ty pierwszy), skoro ja to mogę mieć z DE za 3-4 dni...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakie świecimy, jak się nie gasiło?, to tylko Pablo myślał, że zgasił, my ze starej gwardii SB czuwamy zawsze..
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
pierwsze w życiu słyszę baśń, że komputer kalibruje klocki (tylne) bez czujników. Byłeś w ASO? (jeśli tak to jakim) czy u tzw. PANÓW mechaników wszystkowiedzących (tyle że nie do końca), zapewne kolejną radą będzie przejście z full syntetyka na pół albo minerał (bo się panie motor rozszczelnia...) Sam niewiele moze pan zrobić , piękne hasło jak się chcę klienta wyrzeźbić (w temacie zmiany klocków)
-
[B5 1Z] Jakie zaciski, tarcze, klocki do mojej A4 ?
spokojnie, czujniki są z dużym wyprzedzeniem, u mnie było jeszcze ponad pół centymetra klocka jak zapaliła się kontrolka (ale to pewnie też zależy od producenta, na jakiej głebokości umieści w klocku styk czujnika, więc dobrze że sprawdziłeś organoleptycznie)
-
[ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic
jest w Sanoku, a może za miesiąc ja też wezmę to z centrali na testy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O w d*pę, to padaki 2006 quattro są droższe niż Legacy Kombi tdi póltoraroczne z gwarancją (wiosną widziałem w DE przy salonie Subaru - więc na pewno idzie wyrwać taniej, prod. luty 2008, 55 tysi, 15.500 Euro brutto)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kamil a możesz zdradzić jakiego rzędu cena to max. ma być?
-
[B5 AFN] Wymiana tylnych klocków hamulcowych
nowa 10, minimum 8mm
-
[B7 BPW] Usuniety DPF
Może trochę OT: w ostatnim numerze magazynu "Audi" już jest opis i zapowiedź na 2010 modeli z AdBlue (a przepowiadałem z pół roku temu), kolejna kaszana aby spełnić zachcianki pseudo-ekologów
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a po wór Ci b6 lift (czyli b7), mało to porządnych AVF?
-
[ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie
racja Piotrze, że nie wpomnę o skutkach zaniedbania przy Twoim motorze
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
No właśnie, auto jest znane z zawodów i nie ma co się przyp... do wykresu bo na żywo pokazywało co potrafi
-
[ALL] Liqui Moly - Jet Clean Tronic
a robiłeś może logi przed zabiegiem (nawet dawno)?
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
R5 mają potencjał, w końcu mają sobie radzić także z 5 tonowymi (plus ew. przyczepa) Crafterami. Zresztą najlepsze konstrukcje VAG-a czyli rzędowe 1.9 i 2.5 pozostały (oczywiście jakieś ich ewolucje) do dziś w dostawczakach, bo jakby tam zaczęli wkładać padaki typu 2.0 lub v6 toby ich przedsiębiorcy zjedli
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
w tym opisie z linka, wyjaśnili że te przeciągnięcia to po krótkim włączeniu nitro
-
Mocny dizel z Dynosoftu ....
Tak to właśnie ten Golf 2.5 TDI (oczywiście R5)
-
[ALL B6] Rozrząd w ASO czy nie
Aktualnie jest promocja typu "Lato 2009" czy coś w tym stylu w ASO i są w dobrych cenach zestawy naprawcze rozrządu, ulotka z cenami jest ogólnopolska ale nie mam przy sobie żeby Ci napisać ile do Twojego silnika, ale ceny roboczogodzin to ASO sobie same ustalają, jak wspomnieli koledzy warto podjechać do mniejszego miasta bo zwykle jest wiele taniej za robotę.