Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez turzol

  1. Nie wiem jakim cudem, ale odbiór radia się znacząco z dnia na dzień poprawił, tak jakby navi sama się skalibrowała czy też może z opóźnieniem załapała sygnał z diversity. Nic od tego czasu nie grzebałem Błędem 00858 nadal wali, ale na razie olewam temat. Z resztą jeśli nawet dotyczy to uwalonego tunera TV to u mnie znalezienie odpowiedniego będzie o tyle trudniejsze, że potrzebuje wzmak pod sterowanie falami Webasto.
  2. TMC tuner ma nr 8E0 919 895 B Gdybyś potrzebował kupić to daj znać, mamy taki na sprzedaż.
  3. Dzisiaj w Cz-wie czarne B6 Avant SC 36***, leciałem kilka km za nim, ale kolega się chyba nie zorientował
  4. Raczej nie ja. w Lodzi jestem od 2 dni Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  5. nie jest. Przepiąłem wczoraj RNS-E to auta znajomego i odbiór radia był wzorowy
  6. Uruchamia się w ogóle płyta instalacyjna ? Na pewno masz bootowanie z napędu CD/DVD jako podstawowe w bios? Naprawienie tego problemu to kwestia przekopiowania 2 plików z płyty instalacyjnej na dysk C:\ w konsoli odzyskiwania.
  7. Piana aktywna działa tylko powierzchownie, rozpuszcza zazwyczaj osad drogowy . Samą pianą auta nie umyjesz, bo nie takie jest jej przeznaczenie. Poza tym pianownice dodawane do myjek to nieporozumienie i od razu lepiej zaopatrzyć się w pianownice z prawdziwego zdarzenie. Nic nie zastąpi ręcznego mycia , ale nie gąbką bo te rysują powierzchnie lakieru
  8. turzol odpowiedział(a) na kolunio1 temat w Audi A4 B6
    Ja kończe u siebie montować pakiet bagażnik PR-6M4 więc mogę nieco pomóc. Na kompletny pakiet składa się : - siatka bagażnika - tapicerka prawa z taśmą (obejmą) na przedmioty - tapicerka lewa z uchem - tutaj za bardzo nie wiem czemu ma służyć to dodatkowe ucho? - roleta bagażnika z haczykami do zawieszenia siatki Same haczyki rolety nie występują osobno . Roleta z haczykami pod pakiet bagażnik ma nr 8E9 863 553 A Kompletna tapicerka prawa z pasem ma nr 8E9 863 880 E, ale do tapicerki zwykłej można dokupić sam pas 8E9 861 275 A oraz części mocujące pas 8E9 861 790 A. Jednak opcja z dokupieniem pasa i części mocujących jest dość droga, dlatego lepiej poszukać kompletnej tapicerki . Ja kupiłem cały kufer pod pakiet bagażnik bez siatki i tylko jej mi brakuje do kompletu Na koniec nr siatki na bagaże 8E5 861 869 A Wszystkie numerki są do B6 Avant
  9. Dostałem adapter od domin79. Dzieki, niestety nie rozwiązuje on mojego problemu. Podłączyłem wszystko jak należy i nadal mam zakłocenia na radiu i część stacji radiowych jest wyświetlana na szaro. Dodam, że odkąd przeszedłem z RNS-D na RNS-E na VAG mam błąd: 1 Fault Found: 00858 - Connection; Radio ZF Output to Antenna Amplifier 011 - Open Circuit Myślałem, że podłąceznie diversity do adaptera, który dostałem od domin79 rozwiąże problem i po skasowaniu błąd nie wróci, ale niestety wraca. Połączenie antenowe / wtyki sprawdzone . Może przypadek i wzmak antenowy mi padł w tym samym czasie? Poratowałby ktoś sprawnym wzmacniaczem do Avanta? Podłączyłbym tylko w celu sprawdzenia
  10. U mnie były otwory fabrycznie
  11. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :naughty::naughty: ---------- Post dopisany 27-09-2012 at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:39 ---------- Panowie z jakiego silnika są dodatkowe osłony pod maskę? Ma ktoś nr części tych 2 bocznych? Zdjęcie Bart-S http://www.a4-klub.pl/manuale-www/Bart-s/storyline/enginecovers.JPG Jakie lenistwo http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-obudowa-podszybie-2-oslony-komorze-silnikowej-108054/
  12. zobacz w moim temacie, są zdjęcia z montażu
  13. Tego nalotu nie usuniesz zadnym dostępnym na rynku preparatem/pastą. Listwy chromowane Audi/VW są po prostu wadliwe po tym względem i nic tutaj poza wymianą na nowe nie pomoże. Tylko pytanie czy będziesz w stanie utrzymać nowe listwy w idealnym stanie , w to wątpie. Ja uznałem, że nie będę jeździł z takimi listwami i wymieniam na czarne plastikowe. Z resztą chromy na aucie są już dawno passé
  14. Coś czuje, że te z nowym multi nie zagadają z B6/B7 ... Gdyby ktoś miał grzaną kierę z multi i moduł obsługujący grzanie to chętnie łyknę bo zbroje graty coby do zimy przygotowanym wyjechać
  15. http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/all-b6-ktos-posiada-rysunek-silnikow-klap-157853/#msg2130897
  16. Teraz kiedy wyszedl WP8 to bedzie wysyp softu i gier. Jestem tego wiecej niz pewny Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  17. Czy montował już ktoś 3-ramienną grzaną kierkę tego typu w B6/B7? AUDI A8 4H0 KIEROWNICA PODGRZEWANA MULTI SKÓRA (2645502860) - motoAllegro
  18. Lumia 920. Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
  19. Czarne B6 w Sedanie SK **** dzisiaj ok 16 w Tychach na rondzie przy Miszteli.
  20. Wahacze trzeba było brać Lemfroder , idą na 1szy montaż. TRW to zamiennik , ale nie jest tak trwały jak Lem
  21. turzol odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    To że na lampach masz wybite 2004r to nie świadczy o końcówce produkcji samych lamp tylko generalnie modelu A4 B6. Same lampy są produkowane być może nawetdo dzisiaj, bo bez problemu można kupić nówki sztuki. Nr fabryczne lamp bixenonowych podczas produkcji A4 B6 również się zmieniły także można sądzić, że coś zostało poprawione. Moje obecne bixy mają datę produkcji 06.2008r i nie parują w ogóle, natomiast poprzednie parowały , ale też były starsze i miały inne numery fabryczne.
  22. Łukasz ogarnij sie i czytaj co ludzie piszą bo czytasz po łebkach:) Navi z A3 pasuje do A4 (patrz wrcalaguna, adamoo) , po zmianie panelu przedniego.
  23. tutaj masz rozpiske dla B6/B7 8E0 035 192 C Audi A4 Europe, MY 2004, 8E B6 8E0 035 192 D Audi A4 Europe, MY 2005, 8E B7 8E0 035 192 E Audi A4 North America, MY 2005.5, 8E B6 8E0 035 192 F Audi A4 North America, MY 2006, 8E B7 8E0 035 192 G Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 H Audi A4 Europe, MY 2006, 8E B7, with SDS 8E0 035 192 J Audi A4 North America, MY 2006, 8E B7 8E0 035 192 K Audi A4 Europe, MY 2007, 8E B7, sw 0500 8E0 035 192 M Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 N Audi A4 Europe, MY 2007, 8E B7, with SDS 8E0 035 192 P Audi A4 North America, MY 2007, 8E B7 8E0 035 192 Q Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7 8E0 035 192 R Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7, with SDS, sw 0650 8E0 035 192 S Audi A4 BNS 5.0 8E0 035 192 T Audi A4 Europe, MY 2008, 8E B7, sw 0650
  24. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz ramiona pod piora Aero? Bo jesli nie to nie podejdą
  25. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ulep? Audi A4 S4 Quattro S-line Jak Nowy 2003 Opole ? Tablica.pl

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.