Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. przy krótkich odcinkach może tak wypalać, sprawdź VCDS stan filtra jeśli niepokoi
  2. jaki przebieg?
  3. 350-480 w zależności miasto czy trasa
  4. RALF76 odpowiedział(a) na RaQ1911 temat w 2.0TDI
    ta 3 jest z chyba z jakimś czujnikiem i droższa
  5. RALF76 odpowiedział(a) na RaQ1911 temat w 2.0TDI
    numer 3 jest inna świeca?
  6. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    pewnie słupek ten sam i większość podzespołów silnika ale jak widać jakieś różnice są
  7. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    nie ma co się kłócić, są tacy co mówią że audi nigdy nie kupią bo za dużą marżę mają i preferują np: renault bo nie jest smutne albo koreańce a toyota przereklamowana itd...
  8. RALF76 odpowiedział(a) na snejkusek temat w 2.0TDI
    lq2185 można lać spokojnie...
  9. RALF76 odpowiedział(a) na Martino 71 temat w 2.0TDI
    wpisz nazwę w net i się pojawi
  10. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    oczywiście, każdy musi podjąć decyzje czy chce droższy bezwypadek czy tańszy american dream
  11. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    nawet jak wyjdzie cena 140k to chyba wartość w PL z tym przebiegiem salon polska i wyposażenie alcantara,3 strefy, czarna podsufitka,VC, matrix to 170-180k
  12. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    ile wyjdzie w całości po robocie na gotowo wg Waszych szacunków? 2019 jak widzę około 50 tys km przebiegu?
  13. RALF76 odpowiedział(a) na A4B9 temat w 2.0TDI
    zgadza się i znajduje artykuły gdzie jakością przegonili marki europejskie a nawet niektóre japońskie, w moim przypadku po ponad 12 latach audi różnych modeli ciężko się przerzucić na coś innego ale jak się czyta ile czasami można dołożyć kasy przy w miarę młodym aucie używanym premium to ta gwarancja 7 letnia mimo że te auta nie bardzo mi się podobają to w dzisiejszych czasach warte jest rozważenia
  14. RALF76 odpowiedział(a) na A4B9 temat w 2.0TDI
    podobno chętniej ludzie kie nowe kupują, coraz więcej tego jeździ a Niemcy projektowali i cena niższa choć nie taka niska jak 3-4 lata temu rozpatrując nowe auto
  15. jak dla mnie to powinno być dezaktywowane po odejściu 3m od auta aby uchronić przed walizką auto, jaki problem dotknąć 2 razy klamki
  16. poza częstszym wypalaniem nic z powyższego nie zaobserowałem
  17. wg mojej obserwacji tak chyba jest, wygląda na to że po akcji więcej wyłapuje "szkodliwych substancji" przez co proces zapychania jest szybszy co powoduje częstsze wypalanie
  18. RALF76 odpowiedział(a) na Grzechu65 temat w 2.0TDI
    rozwiązaliście problem, kolegi a4 b8 taki sam kłopot, raz na jakiś czas zakręci dłuzej rano co ciekawe w -10 lepiej pali niż +5 auto 2008 brak błędów ze świec ale są one od nowości
  19. RALF76 odpowiedział(a) na Tulistworek temat w 2.0TDI
    sprawdzaj poziom, musi być dobrze po takim remoncie na dotarciu może trochę wziąć na początku
  20. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    jeśli różnica będzie 20k w zakupie to pewnie że lepiej benz przy przebiegu 12-15 rocznie - poobserwuje te modele czy taka jest różnica bo sam się nad tym zastanawiam
  21. próbuj 19 stopni ale jestem przyzwyczajony że jazda miejska przy - 5 czy -10 to z 10km muszę przejechać aby było 90 i to nie zawsze jak korek to ciężko, oczywiście na spokojnie bo mamy zimny motor
  22. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    zgadza się ale mówimy o używanych autach, ceny diesla i benzyny w dobrej opcji wyposażenia i z tym samym przebiegiem w używce są podobne lata produkcji 2018-2020- biorę pod uwagę tylko salon PL i podobne przebiegi, różnica 1800 na rok w paliwe na niekorzyść benzyny wydaje się być tańszą opcją diesla w skali 4-5 lat nawet jak padnie adblue czy damy dpf do czyszczenia, oczywiście zakładam że auta nie mają więcej jak 300k przebiegu na koniec 4-5 roku eksploatacji nie mówię że benzyna jest zła bo sam się zastanawiam nad FY w benzynie ale jakby nie liczyć taniej mając benzynie nie będzie a w skrajnych przypadkach koszty może będą podobne
  23. RALF76 odpowiedział(a) na RALF76 temat w Audi
    co masz na myśli? na co więcej pójdzie kasy? biorąc pod uwagę że benzyna też ma dwuamse i turbo,
  24. dziś na circle K między 14 a 17 obniżka o 1zł na litrze - korzystać kto ma po drodze uwaga: tylko nie wszystkie stacje
  25. dziwne trochę bo przecież nie zawsze wiadomo czy sprawne wszystkie świece i wówczas dpf się zapycha bo nie wypala, chyba że w tych autach odrazu na fis coś się pokazuje lub engine świeci informując o spalonej świecy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.