Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. zbadaj kompresje i będzie wiadomo bo sporo rzeczy wymieniłeś i brak poprawy
  2. był błąd 3 świecy?
  3. obserwuj i daj znać jeśli powróci
  4. po 2020/2021 biorą olej i może to ludzi odstrasza.. lub cena..
  5. na szybko, temp silnika 65 stopni, na wolnych 6hPa było 10-12, po przegazowaniu na full max 22hPa było 32-33
  6. tak, pojeżdżę z tydzień/dwa i wrzucę konkretne wartości
  7. kończąc mój wątek została wymieniona chłodnica spalin, zdecydowałem się na ori, jeżdżę obserwuję
  8. Tutaj pokazane jak wyłączyć
  9. coś faktycznie klepie jakby dwumasa ale chyba raczej nie to, jakby było coś luźne.. wejdź pod spód i zobacz co tam widać
  10. sprawdź rozrusznik skoro aku nowy
  11. to co wrzuciłeś to wskaźnik poziomu oleju a autor posta twierdzi że ma wskaźnik adblue od maja 2025 nie możemy doczekać się tej foty (modu)...
  12. na jakiej podstawie sądzisz, że dpf się zapycha? ile tego adblue dolewałeś? 2l?? ze co 1k był komunikat o dolewce?
  13. razem z zaworem czy zawór przekręciłeś z oryginału? da się to czyścić?
  14. na tą chwile jestem poza domem do 11.01 ale przed wyjazdem już miałem check i skasowałem zatem problem się nasila i muszę się tym zająć
  15. super, świetnie wytłumaczyłeś, a jak złapie check z tym błędem 300-500km od domu to można dojechać? dpf się wypali jeśli jest check? patrząc na schemat to z błędem auto nie ekologiczne ale chyba nic złego się nie zadzieje i można dojechać? czy jednak coś może się rozlecieć?
  16. mam przebieg 85 tys i już wskakuje sporadyczny p2002 bez check (przypadkowo zobaczyłem w VCDS u mnie ciśnienia są od 7 do 10hPa), po Świętach muszę to zdiagnozować ale raczej czeka mnie wymiana chłodnicy spalin, niestety nawet na forum są już info, że przy tych przebiegach przy tym silniku bez względu czy to trasa czy miasto chłodniczka zabija się nagarem. Widzę masz 95 tys więc może ja Święta bez check przelatam bo mam 85 tys a potem trzeba działać. (założyłem temat pod działem audi Q - możesz sobie zobaczyć - u mnie też trasa 80%) ps, Jak wciśniesz gaz do dechy na jałowym jaką masz różnice ciśnień? u mnie 30-32hPa
  17. przejechałem 300km pojawił się sporadyczny błąd (bez check), zobaczyłem jak podpiąłem VCDS - zerknijcie czy cos można odczytać, po powrocie dodatkowo parametry jak niżej na wolnych najpierw różnica była 7hPa po dodaniu gazu na max wzrosła 32-33hPa i jak obroty spadły wahało się między 8-10hPa a czemu zmierzona masa sadzy na minusie?
  18. tzn dolewałem adblue i chciałem sprawdzić czy sterownik prawidłowo odczytał poziom, z racji tego że już podłączony vcds to wszedłem w błędy silnika i ukazał mi się tylko sporadyczny błąd 19226 (bez check engine), od wczoraj testuje przyśpieszam itd i sporadyczny nie wraca, popatrzyłem na wartości dpf i tak mnie trochę zaniepokoiło że może to ma związek z chłodniczką spalin ale jak wygląda ok to nie pozostaje mi nic innego jak jeździć obserować, za chwilę mam trasę 300km w dwie strony więc dpf pewnie się wypali więc zobaczę po trasie czy coś sie zmieni
  19. przebieg 85tys, 29g/80 zawartość popiołu, zastanawiam się czy może zapchana chłodniczka powoduje podwyższone ciśnienie?
  20. 2.0 TDI filtr cząstek -czujnik różnicy ciśnień - czy wartość 12hPa na jałowym po wypalaniu 200km wstecz a wypala się co około 400 w tych temp to wartość OK?
  21. w tym przypadku może dostaniesz jeszcze rok gwarancji, jechać oglądać i kupować..
  22. pakiet czerń tylko do białego wg mojej oceny ale wiadomo kolory to kwestia gustu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.