Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. tłumaczenie coś na zasadzie że tak ma być
  2. Nie no chyba był na tyle mądry żeby założyć oryginalne żarówki, nie od dzisiaj wiadomo że oni sie doczepią nawet do takich pierdół. Daj spokój są gorsi niż firmy ubezpieczeniowe aby tylko nie uznać gwarancji..
  3. pewnie powiedzieli że żarówka wymieniona to po gwarancji?
  4. Bueeeehehehe, widzę, że było drapane Wysłane z telefonu przy pomocy Tapatalka Jutro rano cały będzie oklejony
  5. powiem Ci że i tak go łagodnie potraktowali - kiedyś innemu gościowi zakleili wszystkie szyby za wyjątkiem tylnej ten tutaj oprócz sfotografowanej miał też naklejki na szybie pasażera z przodu Wszystkie szyby to już hardcore
  6. Coś takiego widziałem na szybie bocznej kierowcy co uniemożliwiło jazdę bez porannego odrywania więc powyższe to delikatna wersja tego co mogło nastąpić
  7. Niezły merol na sprzedanie zwłaszcza na tym pierwszym zdjęciu z tyłu http://allegro.pl/s500-long-softclose-keyless-xe-i5638927580.html
  8. RALF76 odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Tutaj widać bardzo dobrze
  9. Mój rekord na dystansie 150 kilometrów przy spokojnej przepisowej jeździe to 4.8l według wskazań komputera (raz nawet widziałem 4.7) i prędkości od 90 do120km/h - wielokrotnie tą samą trasę jechałem w różnych warunkach (korki, wyższe prędkości przelotowe) to wyszło max 5.5-6l - generalnie uważam że a4 b8 do 120km/h to bardzo ekonomiczne auto, powyżej 120km/h spalanie rośnie ale to chyba normalne... Miasto-6.5-8 litrów - jak się stoi w korku 3km 1h to i do 10l dojdzie ale na u mnie to był 1 taki przypadek jak do tej pory - trasa jak pisałem wyżej w zależności od prędkości może być różnie. Moja średnia z ostatniego 1000km według tankowań a nie komputera to 5.6 ale chyba nawet FIS tyle samo pokazuje... więc jest bardzo dobrze ze spalaniem. Przy czym zauważyłem ze krótkie trasy do 15km to wyższe spalanie 6-6.5 litra a najmniejsze średnie spalanie uzyskujemy dopiero na większych dystansach i prędkościach do 120-130km/h
  10. RALF76 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Że w tych modelach lekko okopcone rurki to ok jest. Nie tłumaczyli czemu tak jest? skoro inni mają czyste?
  11. RALF76 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    ASO potwierdziło ze jest DPF?
  12. RALF76 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Czyli rozumiem, że mam zapchany DPF ? Podepnij kompa i sprawdź co pokazuje - sadzę że gdyby był zapchany dpf to miałbyś na FIS lampę co chwila i tryb awaryjny PS. może ktoś usunął dpf - jesteś 1 właścicielem?
  13. RALF76 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    jak nie masz DPF to normalne ze jest sadza
  14. RALF76 odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    U mnie 140k przelotu i czyste rury..
  15. IMHO z lipnej ropy. Wystarczy raz zatankować odbarwianego kwasem redbulla i można za jakiś czas mieć problem.Teraz takie czasy, że na paliwie sie nie zarabia kokosów tylko na sklepiku przy stacji. Marka stacji ma tu raczej niezbyt wielkie znaczenie, bo należy brać pod uwagę że ok 1/4 stacji w Polsce to stacje wzięte we franchising. Przykład to stacje Lotosu, Orlenu, Statoil. Jeśli więc właścicielowi stacji brakuje pare groszy do spięcia budżetu to ... sam sie domyśl. Ja przez "kwaśną" ropę z orlenu 2 razy wymieniałem wtryskiwacze w aucie żony. Wniosek taki że trzeba dolewać do paliwa środki smarujące a z tego co wiem są firmy LM
  16. Te silniki mają większe przebiegi i pracują bez problemu - z czego to się bierze?z paliwa suchego? czy kwestia modelu wadliwej pompy? Jak rozbierzesz pompę daj znać na forum jaki masz model...
  17. Przebieg masz pewny czy nie do końca wiadomo?
  18. Możliwe że aku całkiem padł (cela) -popytaj o kable i odpalaj... może jakieś taxi? Chyba czeka Cię wymiana akumulatora...
  19. Wrzosu, dzięki za info - czułem że może mieć to znaczenie.. zatankuje raz jeszcze podobną ilość paliwa i dam znać czy OK, jak tylko wyjeżdżę paliwo do tego samego poziomu co wcześniej (tym razem kluczyk w kieszeni) Kolejne tankowanie i wyjęty kluczyk ze stacyjki/slotu - tym razem po odpaleniu wskaźnik poszedł do góry momentalnie do prawidłowego poziomu więc jest OK
  20. Witam Zaobserwowałem dziwny przypadek - miałem około 1/4 lub więcej paliwa. Po zatankowaniu 30 litrów wskaźnik paliwa powinien pokazać ponad 3/4 w zbiorniku - jednak tak się nie stało pokazał trochę więcej i przez około 20km podnosił się bardzo powoli do prawidłowego poziomu czyli ponad 3/4 - co się mogło stać że "pływak" tak wolno się podnosił w zbiorniku? a może jakaś inna przyczyna?Tankował ktoś z niskiego poziomu na prawie max? Wydaje się że działa prawidłowo "w dół" bo powoli schodzi w miarę wypalania paliwa... ps. Pierwszy raz tankowałem że kluczyk był włożony do slotu a nie w mojej kieszeni - nie wiem czy to ma znaczenie ale w niektórych francuzach gdzie elektronicznie wyświetlany jest stan paliwa to podobno ma to znaczenie i jak się nie wyjmie kluczyka to głupoty pokazuje.. Pozdrawiam
  21. RALF76 odpowiedział(a) na Sroczka temat w 2.0TDI
    Nie rozumiem tylko czemu przekładać wszystkie sterowniki skoro można próbować z jednym CP ( sam sensor airbag schowany i trzeba pruć całą konsole aby się dostać i podmieniać).
  22. RALF76 odpowiedział(a) na Sroczka temat w 2.0TDI
    Chyba jest ochrona komponentu..
  23. lux wygląda i barwa jest teraz jednakowa wszystkich świateł..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.