Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RALF76

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RALF76

  1. Panowie, nasuwa mi się jeszcze pytanie a czy możliwe że ja słysze tzw szum turbiny???turbo ładuje mocno i stąd też dodatkowo pojawia powyż 3000obr/min) ten szum???? Pozdr
  2. W moim jest to samo czyli chyba paliwo w baku tak chlupie/puka
  3. U mnie idzie pięknie - moc jest ok natomiast powyżej tych 3000 tys jakby dodatkowo słyszę bardziej gwizd (taki dźwięk łożysk jak się toczą z dużą prędkością coś takiego)- oczywiście podjadę do jakiegoś mechanika może to normalne. Oczywiście jak radio cicho gra to tego nie słyszę - wyłączę to mam wrażenie że coś słychać głośniej dodatkowo powyżej 3k obrotów, nie jest to uciążliwe ale minimalnie słychać - pozdr
  4. Witam Mam pytanie czy słyszycie w swoich AVFach głośniejszą prace turbiny powyżej 3000 obr/min??? tzn w środku do 3000 obr/min nic nie słyszę natomiast powyżej jakby coś świszczało głośniej z prawej strony (jak się siedzi za kółkiem) i pasuje mi ten dźwięk na turbinę. Czy macie takie zjawisko u siebie? Pozdrawiam
  5. Przez minutę widać było białe tło i szare napisy i takie jakby zakłócenia (poziome paski) potem zaczął wyświetlać kolorowo. Postaram się zrobić fotkę jak się powtórzy. Pozdr[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:56_________________________________________________ Załączam fotkę z problemem - jak widać na biało wyświetla, po dotknięciu z lewej strony na dole wyświetlacza problem znika, co się dzieje??? Pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:25_________________________________________________Zauważyłem, że jak pukne w wyświetlacz też dobrze zaczyna wyświetlać - nie wiem co się dzieje. Pzodr
  6. Witam Od niedawna używam navi rnse (oryginał), i dzisiaj zauważyłem że po 2 godzinach stania na dworzu w deszczu (wilgoci) po włączeniu radia wyświetlacz przez minutę świecił na biało a nie kolorowo jak zwykle. Czy spotkał się ktoś z czymś takim i jaki może być powód? Czyżby warunki atmosferyczne? nie chce myśleć co będzie w zime? Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam
  7. Dziękuje za podpowiedź - sprawdze dokładniej pod kątem tego opisu. Pozdrawiam
  8. Witam Przepraszam z góry ale może wątek jest banalny aczkolwiek chciałem wymienić baterie w jednym kluczyku i po otwarciu trochę się zdziwiłem gdyż widzę coś na wzór małej baterii jak w telefonie komórkowym. Czy to jest taka bateria czy trzeba coś dodatkowo rozebrać/otworzyć i tam są jakieś mini "paluszki". Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedź. Przeszukałem forum ale wszędzie jest info na temat AAAA mini a ja u siebie nie widzę takich baterii Pozdrawiam
  9. Witam Wszystkich - jestem zwolennikiem marki i cieszę się że mogę należeć do forum A4 :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.