Treść opublikowana przez RALF76
-
[B6 AVF] Dzwięk turbiny powyżej 3000 obr/min
Panowie, nasuwa mi się jeszcze pytanie a czy możliwe że ja słysze tzw szum turbiny???turbo ładuje mocno i stąd też dodatkowo pojawia powyż 3000obr/min) ten szum???? Pozdr
-
[B7 BRB] Stuki w tylnym zawieszeniu
W moim jest to samo czyli chyba paliwo w baku tak chlupie/puka
-
[B6 AVF] Dzwięk turbiny powyżej 3000 obr/min
U mnie idzie pięknie - moc jest ok natomiast powyżej tych 3000 tys jakby dodatkowo słyszę bardziej gwizd (taki dźwięk łożysk jak się toczą z dużą prędkością coś takiego)- oczywiście podjadę do jakiegoś mechanika może to normalne. Oczywiście jak radio cicho gra to tego nie słyszę - wyłączę to mam wrażenie że coś słychać głośniej dodatkowo powyżej 3k obrotów, nie jest to uciążliwe ale minimalnie słychać - pozdr
-
[B6 AVF] Dzwięk turbiny powyżej 3000 obr/min
Witam Mam pytanie czy słyszycie w swoich AVFach głośniejszą prace turbiny powyżej 3000 obr/min??? tzn w środku do 3000 obr/min nic nie słyszę natomiast powyżej jakby coś świszczało głośniej z prawej strony (jak się siedzi za kółkiem) i pasuje mi ten dźwięk na turbinę. Czy macie takie zjawisko u siebie? Pozdrawiam
-
[ALL B6] NAVI RNSe problem z wyświetlaczem
Przez minutę widać było białe tło i szare napisy i takie jakby zakłócenia (poziome paski) potem zaczął wyświetlać kolorowo. Postaram się zrobić fotkę jak się powtórzy. Pozdr[br]Dopisany: 16 Maj 2010, 18:56_________________________________________________ Załączam fotkę z problemem - jak widać na biało wyświetla, po dotknięciu z lewej strony na dole wyświetlacza problem znika, co się dzieje??? Pozdrawiam[br]Dopisany: 17 Maj 2010, 14:25_________________________________________________Zauważyłem, że jak pukne w wyświetlacz też dobrze zaczyna wyświetlać - nie wiem co się dzieje. Pzodr
-
[ALL B6] NAVI RNSe problem z wyświetlaczem
Witam Od niedawna używam navi rnse (oryginał), i dzisiaj zauważyłem że po 2 godzinach stania na dworzu w deszczu (wilgoci) po włączeniu radia wyświetlacz przez minutę świecił na biało a nie kolorowo jak zwykle. Czy spotkał się ktoś z czymś takim i jaki może być powód? Czyżby warunki atmosferyczne? nie chce myśleć co będzie w zime? Z góry dzięki za podpowiedzi. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bateria do kluczyka (scyzoryk)
Dziękuje za podpowiedź - sprawdze dokładniej pod kątem tego opisu. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Bateria do kluczyka (scyzoryk)
Witam Przepraszam z góry ale może wątek jest banalny aczkolwiek chciałem wymienić baterie w jednym kluczyku i po otwarciu trochę się zdziwiłem gdyż widzę coś na wzór małej baterii jak w telefonie komórkowym. Czy to jest taka bateria czy trzeba coś dodatkowo rozebrać/otworzyć i tam są jakieś mini "paluszki". Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedź. Przeszukałem forum ale wszędzie jest info na temat AAAA mini a ja u siebie nie widzę takich baterii Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich - jestem zwolennikiem marki i cieszę się że mogę należeć do forum A4 :>