Treść opublikowana przez RALF76
-
Podnosić ciśnienie w Audi A4 B9 3.0 TDI CRTC?
gdzie na zdjęciu jest wartość ciśnienia?
-
Zbyt szybkie zapełnianie się filtra DPF w Audi A4 B8 2.0TDI
nie wiem jak jest w CNHA ale z filmu i silnika DETA od 20 min wynika że Adblue wtryskiwane jest przed dpf (chyba że źle rozumiem lub pomyłka prowadzącego ) wówczas może "tłumaczyłoby" czemu po wycięciu adblue zmniejsza się intwerwał wypalania dpf
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
jak przy przebiegu 90k nie bierze to jest szansa że będzie ok ale jak widać 0w czy 5w nie bardzo ma znaczenie skoro na 0w jest OK
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
na jakim jeździsz? 0 czy 5W? z tego co piszesz u Ciebie nie ma tego problemu
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
wg info aso tak miało być ale w większości przypadków olej bierze dalej
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
oczywiście że kod ale wszystko wskazuje na to że poliftowe mają problem z oliwą.. gdzieś od około 2020 roku, nie ważne czy to audi czy skoda DTUA, DFFBA itd należące do rodziny EA288evo
-
Klepanie w zakresie 1200-1800 obr./min. w Audi A4 B9 2.0TDI
jakby odgłos wtryskiwaczy ale to taka "cecha produktu", u mnie słyszę ale przy delikatnym dodaniu gazu, mocniej nie słychać... może się ktoś wypowie kto ma chip tuning bo podobno po tym zabiegu tego nie słychać (zapewne inaczej wysterowane wtryski)
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
niestety jest coraz więcej informacji że grupa VAG ma spore pobory oleju w autach po 2020, reasumując jest to wada 2.0 tdi lub cecha produktu (jak kto woli) jak kiedyś było w 2.0TFSI ps, Ciekawe jakie silniki są w nowym A5/Q5, te same czy "poprawione"
-
Dziwne dźwięk podczas pracy silnika 2.0TDI w A4 B9
jak pisałem do weryfikacji z kanału, wszystko jest możliwe w dzisiejszych czasach gdyż różnej jakości są części ale także ważny styl jazdy, niskie obroty przyczyniają się że dwumas moze paść po 50-60tys
-
Dziwne dźwięk podczas pracy silnika 2.0TDI w A4 B9
nie ma się co bać, wejść pod auto i posłuchać okolice skrzyni/silnika - IMHO to jest odłgos padającej dwumasy ps. wrzuć temat w inne miejsce aby nie mieszać wątków
-
Dziwny dźwięk w Audi A4 B9 2.0 TFSI 190KM
jeszcze chwila zamiast naprawiać spalinówki to będą polecać kupno elektryka
-
Dziwny pisk w silniku w Audi A4 B8 2.0 TDI CGCL
podjedź do mechanika niech posłucha, ciężko z nagrania
-
Wypalanie filtra DPF w Audi A4 B9
co w instrukcji jest napisane? że filtr zapchany i żeby jechać z 15 min na wyższych obrotach...
-
Problem z kluczykiem po wymianie baterii w pilocie w Audi A4 B9
bardzo dziwne zachowanie żeby po wymianie baterii trzeba było 2 dni jeździć aby system odczytał wymianę... mam nadzieję to jednostkowy przypadek
-
Dziwny pisk w silniku w Audi A4 B8 2.0 TDI CGCL
trudno powiedzieć o jaki dźwięk chodzi albo wskaż w której s najbardziej słychać albo nagraj bardziej wyraźnie, jedynie co słychać to w tle jakby dwumasa ale nie wiem czy o to chodzi
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
co tam napisał z A6? że zmiana oleju pomogła??
-
Problem z kluczykiem po wymianie baterii w pilocie w Audi A4 B9
jeśli odpala tzn jest komunikacja z autem a pojawia się komunikat o słabej baterii to dla mnie coś jest nie tak z baterią może jakieś stare założyłeś które długo leżały..
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
masz benzynę a piszemy o dieslach, nie mieszajmy wątków - jeśli w benz bierze olej załóż nowy wątek
-
Problem z kluczykiem po wymianie baterii w pilocie w Audi A4 B9
czy "nowa" bateria jest OK? objaw jakby była słaba...
-
Dziwny pisk w silniku w Audi A4 B8 2.0 TDI CGCL
w której sekundzie słychać ten pisk?
-
Podnosić ciśnienie w Audi A4 B9 3.0 TDI CRTC?
może poprzedni właściciel podniósł ciśnienie?
-
Mild-hybrid w Audi A4 B9 2.0 TFSI
z perspektywy czasu jak wygląda temat miękkiej hybrydy? są jakieś problemy czy działa bezawaryjnie?? prądnico-rozrusznik nie sprawa kłopotu?
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
a4 b9 przedlift ma inne silniki 2.0 tdi niż polift, to samo Q5 przedift ma inne niż polift
-
Znaczne zużycie oleju w fabrycznie nowym Audi A4 B9 2.0 TDI
w 190 nie ma takich problemów to chyba ostatnie dobre 2.0 tdi, niestety w tych najnowszych 204 problem występuje i nie tylko w audi ale całej grupie, nie wyobrażam sobie dolotu,dpf,wydechu przy takim poborze oleju przy 100k przebiegu..
-
Wypalanie DPF podczas jazdy w Audi A4 B8 2.0 TDI
jakby sie wypalał to 90 na pewno złapie i to szybko