Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. jedz na kanał/ podnośnik i sprawdz czy sie tam cos nie podziało
  2. Tak wiem ale chodziło mi że nie był to pakiet oświetlenie w B5 nie było czegoś takiego jak pakiet oświetlenie (chyba) tylko to było w standardzie pakiet zaczynał się dopiero od B6 no tak, wszystko to co w b6 nazywają pakietem oświetlenia w B5 po II lifcie miało w standardzie
  3. ja robiłem zdjecia, jutro wrzuce
  4. jako, że uzbierałem juz praktycznie wszystkie graty, powoli zaczynam rezac na pierwszy ogien poszło zawieszenie 1BE i wskaźniki na słupek, musze je jeszcze ładnie wykończyć i bedzie git za niedługo powinien pojawic sie zderzak od s-ki i fmic
  5. graty Grippen Chyba jeszcze nie full w b5 chyba nie było takiego pakietu następne mody to będzie podświetlanie na nogi i lampka podsufitowa z diodami każda b5 po II lifcie ma podswietlenie nóg i diody w podsufitce
  6. taki filmik jest prosto złożyc, ja bym celował w cos bardziej ambitniejszego :gwizdanie: no ale do tego pasowały by miec wiecej materiałów
  7. dla mnie jak zmieniac silnik to juz na taki, który bedzie miał spory potencjał - rzędowe 2.5 tdi zmiana na 1.9 PD skoro nic sie z twoim obecnym afnem nie dzieje mija sie z celem, to chyba tylko taka zachcianka jest, bo moce mozna podobne osiagnac
  8. pewnie na bp jechał po piwo nie, było małe rezanie u niego w garażu
  9. joł co do hamulcy to mi w piwnicy lezą zaciski z jarzmami, tarczami i klockami w bdb stanie do b6 288 mm, wszystko ori jakby ktos chciał to tanio oddam
  10. ok poradzisz sobie? spokojnie przeciez Twoje audi to praktycznie to samo co Zuk
  11. raczej tak, od poniedziałku bedziemy mieli 4 mechaników także wszystko powinno isc sprawnie jutro Ci rano zadzwonie i tak w wiadomej sprawie
  12. zeby ci sie lepij czytalo dobre
  13. Ozi dzisiaj wieczorem, gdzies tam koło zakopianki
  14. daj zdjecie silnika, albo powiedz gdzie masz umiejscowioną turbine: - czy zaraz obok kolektora ssącego, tak u góry - czy na dole, pod kolektorem ssacym ?
  15. Tytus, szukasz dziury w całym z tym kątem
  16. a ja własnie przeczytałem w ze w moim laptopie jest jednak kiepska karta graficzna chyba bede musiał sobie kupic jakis stacjonarny bo mam ochote pograc w stalkera
  17. a tak sobie łaże dzisiaj byłem pod zalewem na tym boisku zapytac o terminy, podobno jeszcze nie mają rozpisane i pod koniec pazdziernika rozkładaja balon, jutro mam dzwonic i sie dowiem co i jak
  18. mozesz zakładac spokojnie
  19. jeszcze w tych latach w których montowali do audi był porządna firmą potem sie opuscili z jakoscią, ale teraz tez juz jest ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.