Treść opublikowana przez sokolnh
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 1Z] Małe problemy z autem
a szczelnosc jak ? a wtryski jak ? napisz na spocikach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[ALL] spadek mocy-prośba o ocenę logów
wydaje sie ok, moze lekko przepływka nie domaga w górnych partiach obrotów moze byc tak, że teraz jak jest ciepło na zewnątrz to gorzej jezdzi no albo przyzwyczaiłeś sie do mocy
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
pod wyściółką bagażnika, bliżej foteli pasażerów[br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 22:17 _________________________________________________ na vagu to mozna zmienić tj. dostosować połozenie wskazówki do stanu faktycznego paliwa
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
na samego Fmica, spokojnie starczy
-
[B5 1Z] B5 1Z niepokojący spadek mocy
obawiam sie że od AGRa nie bedzie pasować, inna wtyczka chyba jest
-
[ALL] Kłopoty z odkręcaniem śrub do felg
nie pozwól też zeby w warsztacie dokręcali Ci koła do końca pneumatem
-
[B5] Audi 1,6 98 - wymiana sprzęgła
moze zaxa (sachs-a) ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 1Z] B5 1Z niepokojący spadek mocy
LMM (Luftmassenmesser) to własnie przepływka jak czyściłeś to spróbuj podmienić od kogos, podjedz na spota czy popros jakiegos znajomego co ma tdi
-
[B5 AFN] Proszę o poradę - problem z turbosprężarką
ochkarol81, Dave88 jeśli możecie zróbcie logi dynamiczne
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
mozna by sie doczepić o kąt wtrysk, ale w sumie moze zostac zresztą logi do powtórki
-
[ALL B5] Gdzie kupić nową turbinę ?
tak bedzie najlepiej, jak już zmieniac to na cos lepszego
-
[B5 1Z] B5 1Z niepokojący spadek mocy
poszukaj tez nieszczelności i przepływke przeczyść/ podmień bo fakt faktem, że jej wskazania są zalezne od turbiny to jak turbo osiaga juz zadane wartości to i tak LMM źle mierzy
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
teraz w tych upałach temp w dolocie miałem 54 stopnie, także FMIC by sie przydał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wymieniał ktoś moze ostatnio całe zawieszenie w b5 ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.dynosoft.pl/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aligator -> katowice
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ze wszystkimi nowszymi autami niestety tak jest
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też nie