Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować.... wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: No j z wami powarznie rozmawiam a wy se jaja robicie.... :confused4: pewnie cisnieniem powietrza, ale to mozesz sobie sam zrobić jak masz dostep do jakiegos kompresorka
  2. Szybciej zaślepiony. no to mój nie jest zaślepiony[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 11:36 _________________________________________________to coś mam z nim zrobić ? zaslepic ?
  3. i tak też wygladają ale moze to wina zdjecia
  4. Hmm nie jechalem wczoraj Dietla A lans to bedzie jak zaloze 18" :blink: moze syn Ci podkrada własnie przeczytałem ze w Wisle same 4-osobowe pokoje zostały
  5. Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować.... wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil:
  6. ale o sokołach możesz zaspiewac :th:
  7. młotek i majzel zapewno klucz nasadowy o rozmiarze 8
  8. kto wie kuwa czy zaciski z jarzmami z b6 pasują do b5 ?
  9. i zmien te 10000 K a tak to fajny
  10. mega, mozesz sobie spróbowac wacikami do uszu albo takimi wiekszymi laryngologicznymi nasączonymi benzyna ekstrakcyjną
  11. RafQ, masz racje, że nie ważne z czego radio miało by odtwarzac to i tak zaraz po właczeniu go powinno wysłac sygnał najlepiej sprawdz radio u kogos inne, jak u niego bedzie działac to bedziemy myslec :th:
  12. poza tym wtryski nie są za rewelacyjne
  13. no bez rozbierania sie nie obejdzie :gwizdanie:
  14. o widze ze nam rózowych przybywa
  15. fiu fiu, ładnie przeładowywuje
  16. orientuje sie ktoś z was jak rozszyfrowac zaciski o nr 885 275 57 ? bo w etce nic na ten temat nie moge znalesc wydaje mi sie że 57 to jest średnica tłoczka, ale chciałbym wiedziec czy one są pod tarcze 288 [br]Dopisany: 20 Luty 2008, 23:49 _________________________________________________a wie ktoś może czy b5 i b6 maja takie same zaciski i zwrotnice ?
  17. o czerwona, prawie jak moja nie za bardzo przyjemna ze wzgledu na koleiny kup te które dałes w aukcjach allegro: http://moto.allegro.pl/item313171185_17_alumy_bbs_5x112_vw_audi_mercedes.html :th:
  18. ładna, widać że zadbana :th:
  19. najlepiej podjechac do pompiarza, a najprościej grupa 013 na vagu przy okazji zrób wszystkie logi
  20. wtrysk sterujący jest to najwiekszy wtrysk z kabelkiem zakończonym kostką co do tego że zauważyłes że ta sztanga sie rusza przy wyższych obrotach to tak ma być bo wkońcu jest to zawór upustowy ciśnienia ide spac bo jutro znowu bede zdychał w pracy narazie
  21. po 70 zł /szt ale bez sterującego, jego nie sprzedaje bo ma cewke uwaloną
  22. nie, fajka mnie teraz unika ale mam wziac od niego 4 zestawy także musi sie odezwac
  23. http://www.motofakty.pl/artykul/dwumasowe_kolo_zamachowe.html :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.