Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sokolnh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sokolnh

  1. diesel serwis, wadowicka 8i
  2. Mk-Mateusz, podjedz na spota to Ci pokaze co i jak żeby było dobrze
  3. no kraina mlekiem i miodem płynąca
  4. tu masz przykład nr sprzegła z valeo, tam masz od nr podw do nr ... , ale z tego co widze to jest jeden rodzaj sprzegła do Ciebie wg Valeo, Sachsa i Luka rózni sie tylko tym, że jedno jest bez koła dwumasowego a drugie z :th: pozdro
  5. pewnie tylne głosniki masz aktywne i moze radio nie wysterowywyje sygnału na nie jak podlaczasz jakies urządzenie pod usb ale to tylko spekulacja
  6. np. po nr nadwozia
  7. a gdzie ją sobie schowałes ?? sciagnij górna częsć filta powietrza, pod turbiną bedziesz miał miał taką rurkę na ramieniu z gwintem i nakrętkami, psikaj na nią i ruszaj
  8. a niby jak jest na fotce powyżej ? kwestia otwierania by została do przemyslenia
  9. nie sugeruj sie wskaźnikiem !! co do niedoładowania, n75 nie pomoże, miałem ten sam problem, rozruszaj zawór upustowy turbiny
  10. zapewno to teleskopy na zawiasach lub jakiś łożyskach, jesli zamykasz maske z tej pozycji w ktorej jest na zdjeciu to teleskopy sie wydłużają i zmieniają kąt na jakims zaczepie na błotniku mysle, że dałoby rade coś takiego zrobić
  11. u mnie na 400m jest napisane - demo
  12. sokolnh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładna, felgi tez fajne, ale - kierunki w biel - sciagnac znaczki eski - zmazac biały pisak z opon a tak to git :th:
  13. witam, prosiłbym o analize logów mojego paździocha, nie wiem czemu ale open office calc wtrąca mi sam jakies daty czy coś w pewnych wartościach Logi statytyczne: a) normalne w means block - 000 - 003 - 007 - 013 basic settings - 000 - 003 - 011 Logi dynamiczne: - 000 - 001 - 003 - 008 - 010 - 011 z tego co sam zauważyłem to mam niedoładowanie turbiny, ale i tak jest lepiej bo jakiś czas temu miałem za małe ciśnienie prawie o 0,2 rozruszałem sztange i jest lepiej, moze trzeba sie jeszcze ją zając lmm nie mierzy w paru momentach poprawnie ale to chyba jest zwiazane z ciśnieniem turbiny nie wiem czy kąt wtrysku na poziomie 60 moze zostac czy lekko go skorygowac pozdrawiam
  14. umie ktos z rapida sciagac bez ograniczen ?
  15. zaliczyłem matme, yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeah ale ulga
  16. adi, zrób osobny temat z listą
  17. coś duże te ceny, już sobie znalazłem komplet zaciski plus jarzma pod tarcze 288 za 300 zł/kpl ale jeszcze szukam bo moze uda sie cos taniej znalesc
  18. teoretycznie wartości od 42 do 60 jest do przyjecia, ale nie powinien sie aż tak bardzo wahać miedzy tymi dwoma wartościami, przy 90 stopniach robiłes pomiar ?
  19. napisz ile jest tam kropek i w jakich kolorach
  20. przeczytałem cały ten wątek łacznie z pdf-em w pierszym poście i szczerze to nadal mam niejasność co do doboru oleju. jeżdze teraz na shellu diesel 10w40 i uważam, że to dobry olej, ale planuje chiptuning mojego paździocha i zastanawiam sie nad zmianą na lepszy ze wzgledu na wieksze wysilenie jednostki, zastanawiam sie nad Liqiu Moly MoS2-LEICHTLAUF 10W-40, czy to bedzie dobry wybór ? pozdrawiam
  21. a jak Ty to mierzysz, na wskaźniku paliwa ? bo ja bym mu nie wierzył, jesli scieżki są wytarte to przekłamuje dosc sporo, mi dwa razy zabrakło paliwa jak miałem pół baku na wskaźniku
  22. trzeba było dzwonić to by sie załatwiło :th:
  23. ja nie chce, zalożyłem sobie dzisiaj ori -20 mm themon też chce takie i był na forum chłop co chciał sie zamienic na zwykłe ale juz sprzedał podobno

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.