Treść opublikowana przez sokolnh
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaki kolega? O co kaman Trzeniu?? Ty też masz gorączke Kim Ty jesteś człowieku? znamy się? ja Cie znam z naszaklasa.pl
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
KOŚĆI :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: qr.wa ale zes dopier.dolił :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a czym on jest napędzany ? power by trueogre co mu tam dodajesz do jedzenia ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to moze przypomnimy sobie alfabet ja zaczne A :kox:
-
Zmiany stylistyczne w aucie a sprzedaż auta
jak jest auto bezwypadkowe to mowisz ze zmieniłes lampy na ładniejsze bo Ci sie tak podobało, a jak chce to niech pokaze Ci ślady naprawy blacharskiej ( a takie rzeczy widac ) skoro to ma jakis spec ogladac
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
themon my sie chyba z widzenia znamy, nie ? no nie widze zebys tu cos wszesniej pisał
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bimber pędzi chyba wieloowocowy
-
[B5 1Z] 16 bitowy komputer, opłaca sie zakładac ?
żebym ja to wiedział ale lepiej sie jezdzi mozemy sie zmierzyć zobaczymy kto pierwszy odpadnie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
o w morde, druga strona już
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no to czesc wszystkim jestem CUBER i wszyscy: CZESC CUBER opowiedz nam coś o sobie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fu.ck, początkujący znowu
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
2.3 10 V fajny silnik, ale fakt troche kłopotliwy, najlepsze by było 2.3 20V no ale w b4 nie montowali, w sumie do cabrio ze wzgledu na mase raczej tylko 2.8 V6 z quattrem
-
poszukuje informacji nt audi 80 cabrio
silniki takie same jak w coupejkach b4 + 1.9 Tdi wyposażenie raczej bogate na AKP szukaj
-
[B6 AWX] Dziwne reakcje silnika po wyłączeniu i ponownym uruchomieniu
to chyba bedzie silnik zrób logi, nikt Ci z fusów nie wywróży
-
Strefa Śmiechu
i komentarz do tego : xxx: czyli drugi to elvis? to on zyje? [br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 13:46 _________________________________________________ciekawa oferta no ku*wa nie moge :polew:
-
[B5 AFN] OPONY LETNIE
i po polsku http://www.opony.com.pl/aktualnosci/aktualnosci.asp?ID=617&strona=1
-
[B5 1Z 1,9 TDI] Audi A4 - D&S Design - LAMPY FK BLACK+XENON HID 8000K-NOWE FOTY
Szuder kiedy zobaczymy nowe lampy na przodzie ?
-
Ile tracimy na dojazdy do pracy-kalkulator
tylko paliwo - 19 zł
-
[B5 ABC] jakie lampy wybrac???
kup sobie Depo zespolone, do tego kostki z ASO, piny, brzeszczota, wiertełko, cyne, koszulki termokurczliwe, żarówki, lakier i powinienes sie zmiescic w budżecie
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
jeszcze ich nie spyliłeś nice try hehe, nikt ich nie chce wszyscy kupuja 17 "
-
[B5 ADP] czas pomysles o nowym felunku
a takie ? http://allegro.pl/item296028377_ladne_felgi_azev_a_5x112_16_audi_mercedes.html
-
[B6 BDG] 2.5 V6 TDI po chipie
niezły wykresik
-
[B5 1Z] jaki kolorek szyb w zielonym audi???
załóż sobie czarne z efektem chroma czy jak to sie nazywa, one bede fajnie wygladac :th:
-
[B5 1Z] 16 bitowy komputer, opłaca sie zakładac ?
jeśli wszystko jest technicznie sprawne i egzemplarz jest dobry to tak no mam małe niedoładowanie turbiny ale to chyba kwestia regulacji zaworka upustowego w każdy razie dzięki Ali_TDI za pomoc :th:
-
[B5 1Z] 16 bitowy komputer, opłaca sie zakładac ?
nr sterownika: 0 281 001 366/367, taki sam jak u kolegi tomi_25 turbiny raczej nie bede zmieniał, no napewno w najblizszym czasie nie czyli na tym setupie, ktory mam czyli pompa afn, wtryski ahf no i komp 2.5 bara dało by rade wyciagnac 130 ps i 300 NM ?