Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

komoornik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez komoornik

  1. Kodowałeś wentylację? Z tym błędem trzeba żyć, chyba że sobie dorzucisz webasto. Problem z głośnikiem masz, a MMI prawdopodobnie ma zakodowane coś czego nie ma.
  2. Normalne. Nawet w nówce Q7 II działa to tak samo. HBA jest fajne jak się ma Matrix LED, a nie gdy działa to zero-jedynkowo
  3. QQ1 dosyć często nie ma, tak samo jak np. pakietu schowek.
  4. Sam zacisk jest taki sam, to co właściwie jedynie powinno się zmienić to większa odporność cieplna.
  5. Tak, można zmienić samo jarzmo. Zimmermann/Ferodo.
  6. Można dołożyć. Masz oświetlenie schowka? Oświetlenie pod osłonami przeciwsłonecznymi? Oświetlenie na nogi? Oświetlenie w drzwiach?
  7. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z tego co widzę JKS to oznaczenie tylnego mostu. A NHN wskazuje na S-Tronic.
  8. komoornik odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    9G2 = Alternator 100-150 A 9Q8 = Multi-function display/on-board computer D43 = 6-cyl. turbo dies. eng. 3.0 L/180 kW 24VV6 TDI, common rail Base engine is TF1/TH1 0G7 to tylko kod wyposażenia wskazujący na automat. Obok kodu silnika powinien być kod skrzyni biegów.
  9. Nie raz zastanawiam się nad sensem istnienia forum, no może nie forum a członków forum po idiotycznych docinkach czy odpowiedziach. Weź stoperan, bo takim postem co najwyżej wskazujesz że nie ma sensu Twoja obecność na tym forum
  10. Jak by klapy nie działały to na 90% sypałoby błędem. Jeśli już to rzeczywiście bym obstawiał czujniki temperatury.
  11. Na pewno można po kodach wyposażenia.
  12. Nie, chyba że ktoś dołożył i nie wymienił plastiku nad pokrętłem
  13. Będzie ciężko jak nie działa zapłon? Zapewne jakieś zwarcie, odłącz to co podłączyłeś do instalacji a potem sprawdź bezpieczniki.
  14. No proszę, w dziale o A4 B8 chce o Passacie gadać
  15. komoornik odpowiedział(a) na KacperWKK temat w Audi A4 B8
    Jak to co? Zdjąć boczek drzwi, wziąć schemat i sprawdzić połączenie.
  16. Zmiany konstrukcyjne zawieszenia były już przed samym liftem.
  17. I wszystkie usterki wystąpiły jednocześnie? Trochę dziwne, jeśli już to wygląda na jakieś problemy z instalacją elektryczną. Auto nie po zalaniu?
  18. 02071 - Local Databus 004 - No Signal/Communication - MIL ON
  19. To jest praktycznie część nie do odzyskania przy demontażu, udaj się do ASO - mocowanie kosztuje grosze.
  20. Xenonami w polifcie steruje MCE, ale ja miałem ori bixenony skrętne i ten błąd pojawił się po samym wpięciu poliftowych reflektorów.
  21. komoornik odpowiedział(a) na Hexord temat w Audi A4 B8
    Na pewno nie. Manetka tak działa i jest tak już od kilku lat w każdym aucie grupy VAG. Ona daje tylko sygnał do sterownika.
  22. Generalnie raczej problem z komunikacją z samymi modułami w lampach (też mam taki błąd po zrobieniu lifta, a ori miałem skrętne reflektory).
  23. Jak widać grzech, skoro coś jest a nie działa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.