Treść opublikowana przez maja-m
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
Ściągnij tą lotke z dupska, silniczek taki sam jak mój ale nie moge sie dopatrzeć jaka to wieś we Wrocku
-
[ALL B5] A4 White
O to chodzi? Dokładnie ale co tu Ci pisać widać że wiesz o co kaman.
-
[ALL B5] A4 White
Białe jest piękne szczególnie na cycuchach dziewczyn nie no joke. Jak będziesz malował dokładki to na d*pie zostaw tak jak u eski ten dyfuzor wtedy jest git
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Rozkręca się, i masz racje lepszy taki alu niż kołpak
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
Zmiażdżyłeś mi suty albo to komar mnie ugryzł, hulajnogi jeżdżą wyżej od ziemi tylko wrzuć jeszcze białe boczne kierunki.
-
[B5 ADP] Audi in progress ,visual look
Ładnie porobiona I zaciekawiły mnie nawet te felgi
-
[ALL B5] MOja skromna lecz wciaz nieodkryta niunia
Wstaw więcej foto bo nie można nic o nim praktycznie powiedzieć, i dlaczego miałby być nie typowy Audi jak Audi
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
O wiele lepiej, jak przyjdzie gleba to już maźnij jeszcze remke grila na czarno.
-
[ALL B5] moja druga kosztowna zona,z nowym pakietem ubran
Ładnie pozmieniana seria Kolego skąd takie boczki wyrwałeś?
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
Trzeba przyznać że ładnie nim buja
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
Lepsze 4 niż ostanie
-
A3 8l 1.9 TDi BigT "Biała perła"
Ładnie teraz usiadła, niedługo będziesz musiał zakładać jakaś lotke żebyś nie odlatywał
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
wstaw jakiś filmik jak to gra.
-
[B5 AFN]Audi, fajne rzeczy do kupienia po niej:)
Teraz do tych fotelaczy by się przydała ładna kiera od eski
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
Wal na biel, albo obczaj tu Audiczki niektóre fajne koncepcje http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_koncepcja_na_pomalowanie_audi-t94029.0.html
-
Nowy nabytek w stajni domowej :)
Pasaciak ale Audik o wiele ładniejszy Drewno do niego nie pasuje
-
[ALL B5] Grill al'a RS4 - rezanie
I jak to wszystko się zakończyło, bo chyba każdych ciekawość zżer
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Jakie widoki, ładnie ładnie szkoda ze nie ma z przodu zderzaka od S4
-
[ALL B5] Dłubanie by Dzejms w toku
Super najlepszy projekt jak dla mnie na forum, świetnie wykończone drzwi . Cały czas śledzę bo sam coś szykuje podziałać w wakacje.
-
[ALL B5] System Car Audio By Re!keB
Ładnie, ale rozumiem że w drzwiach nic nie zmieniałeś, zawsze mnie fascynują ładnie podrezane obicia dla głośnika w drzwiach
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
Uczepiliście się chłopaka że ma dupiasty silnik, może mu nie zależy na prędkości tylko na wyglądzie i bardziej oszczędniejszej jeździe w końcu ma 19 lat więc trudniej mu wszystko ogarnąć do kupy bo nie ma tyle keszu Jak dla mnie w ogóle nie pasują te felgi, ale to kwestia gustu. Baza modów
-
[B5 ALG] A4 2.8 QUATTRO AVANT
W środku jest nie przepadam za avantami ale niektóre są naprawde ładne jednym z nich jest twój, środek robi bardzo dużo.
-
Audi A4 autko już kupione
Piękny polift, ale ładniej by wyglądał na większych butach te nie są złe ale za małe. I niżej ziemi .
-
[ALL] Verte-Moje Audi
Czerwone jest piękne szkoda że jeszcze przednich szybek nie przyciemnił, i te lampy są naprawdę świetne aż dziw że wymyślił to Polak
-
[ALL] Verte-Moje Audi
Od kogo kupiłeś to autko bo u mnie po osiedlu smigało podobne, można powiedzieć że identyczne (na jakiej dzielnicy mieszkasz?) Lotki bym się pozbył psuje cały tył, kiera trój ramienna od eski do środka zmieni całe wnętrze, włóż sprężynki -40/40 mm nie jest za nisko pięknie lecz trochę czasami za twardo ale coś za coś. Czerwony piękny kolor kombinuj i do tego jeszcze z czarną felgą