Treść opublikowana przez Pucek
-
B8 TrOOOOp
Mam ten sam problem, pomyślałem że włożę 17mm i 20mm, a dlaczego tak? teraz mam 9x20 ET33 i przód jest równo z błotnikiem ale tył delikatnie schowany, więc takim pomysł na zimowe koła, niech są delikatnie schowane.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakby tu był ruch to spoty też by były! Dużo się zmieniło jak przestał działać tapatalk, a szkoda! Będzie chłodniej to spoty wrócą
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem i macałem, jest git Jak to u Mirona - badał rynek i przypadkiem kupił auto hehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeee tam, ponad 100 koła z akcyzą, chora kasa, sufit biały, zewnętrznie idealnie ale zbyt kusząco wygląda przez co nie pójdzie spać spokojnie, a jak przyjdzie do zapłaty AC to tydzień kurwowania, teraz mam inną zabawkę, na razie auto olewam Hammer, tak to miało być, niech sąsiedzi widzą że jest kasa na placu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakoś mnie wygląd nie urzeka... na dodatek gnojok dwa zero
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak by tak było to od 2 tygodni była by moja Ostatnio śledzę rynek... A co do spota, na razie odpadam bo leczę kolano i nie mogę się ruszyć z domu, a co do Mańka to i tak nie przyjedzie bo już ostatnim razem obiecywał że "już wraca na forum"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, sam mam ostatnio głupie myśli, już nawet C7 oglądałem w 2.0tdi ale po chwili stukałem się w głowę, trzeba znowu dołożyć 30k do kolejnej półki i nie ma zmiłuj, tylko te ubezpieczenie...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze rok i to łykam
-
Wymiana bramy garażowej
Od 5 lat mam, 5m szeroka, najszybsza wersja napedu i jest wszystko cacy, mało tego, jak przyjechali montować to na wszystkim były napisy made in germany, sam nie wiedziałem co brać ale jak faktycznie się czlowiek rozejrzy to 70% bram jest tej firmy. Odnośnie Wiśniewskiego to nie słyszałem za dobrych opinii.
-
Wymiana bramy garażowej
Hormann.
-
B8 TrOOOOp
Możesz spać spokojnie.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Simon 15 bodajrze, ramki wybierałem ciemny grafit a przyciski srebrne/szare
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mam SIMON od 4 lat i polecam, nic się nie dzieje.
-
B8 TrOOOOp
Nie zalega komuś skórzany czarny podłokietnik z czarną nicią? chętnie kupię
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Nie bądź baba, mam przez cały rok cieplej w robocie.- B8 TrOOOOp
Mam 245/35 na eibachu i jest cacy, przez rok jazdy przytarło może 3 razy ale żeby tak się stało to trzeba się bardzo postarać.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak kazdy przy budowie domu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba było pisać na FB - cały dzień lało i miałem luzy, jutro niestety odpada- B8 TrOOOOp
Do Sline nie pasują, tylko zwykły zderzak.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chętnie bym wpadł ale obiecałem sobie że pomaluje deski na płot - tylko 110 sztuk- Audi A4B8 dla 4os rodziny
Miałem B7 i dwójkę małych dzieci - wszędzie się spakowałem bez kłopotów, fakt, bagażnik załadowany pod dach, teraz mam B8 i jest znacznie lepiej, bagażnik raczej taki sam ale w środku więcej miejsca, nie narzekam ale do A6 C6 nie ma co porównywać, tylko po co od razu taka krowa?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cześć - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE