Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pucek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pucek

  1. Krissss jak by coś to posiadam taką zaślepke... zmieniałem cały zderzak na polifcie więc mam, ale musisz wytrwale jeździć ma spoty tak długo aż ja się pojawie bo jak nie to wal prosto do inter-carsu heheheh poprostu mam złe dni ostatnio i tak się wkur... że szok GŁUPIE BABY buhehehhe nie musicie mi tak słodzić, gdyby tak ktoś mi zapodał klime i Turbo to bym się poczuł lepiej :> :polew:
  2. no cóż takie moje zdanie, ringi to do e36 a nie do B7... tyle a będę dopiero wtedy PITERRA bo co to za lans jak tył jest na alu a przód na przerdzewiałych stalówach, będą lampy i będzie xenon, to się pokaże a zresztą i tak nikt się nawet nie upominał jak nie jeździłem więc poco te zdziwko? wkońcu jestem przyszły seatowiec
  3. nie no wiadomo, każdy zakłada to co chce do autka, ale gdybym miał B7 to nie zrobił bym tego Bo było mnie stać na takie auto, to też było by mnie stać na ori xenon, to jak już się zdecydowałeś na te ringi to dlaczego sam ich nie odłączyłeś??? mnie była by siara jeździć na ringach ale powtarzam jak kto woli
  4. oto ta moja specyfikacja... http://www.kupplung.de/DMS/DE/me_teile/5051vw.pdf klikać a otworzy się na stronce szczerze to kupowałem na ślepo, też pisało że passat i do Audi, no ale tak ludzie myślą i wypisują bo każdy twierdzi że pasek i A4 to te same auto... ps. jeździ się BOSKO :>
  5. Majki nie podejrzewałem że wpadniesz na tak beznadziejny ruch ringi do B7??? a może to tylko ściema??? moim skromnym zdaniem super wioska, nie powiem do B5 bo to już stare oklepane auto, ale do B7? to może PREZES załóż też se ringi do Bi... co do spotu to jak zawsze mnie nie będzie, pokaże się w nowym wydaniu jak będę mógł założyć 4 letnie koła, i jak reszte powymieniam czyli tak gdzieś po świętach co do zlotu ogólnopolskiego...PIJAKI bo śląsk musi zawsze pokazać klase i widze że tak też było!!! ale rozpijać młodocianych??? podobno Poziek nie był tak nabity jak brat Gureguru...
  6. N I E wierzę że to ori, i WĄTPIE że audi takie zakładało... gdyby tak było że zakładali by je ori to nie jeden z forumowiczów by je posiadał, bo jak lubią lampy angels czy też gej luki to napewno by je posiadali w swoim mega tuningowanym aucie bez obrazy :>
  7. kurde tylu NOWYCH chętnych a najważniejszej Elyty nie będzie... ale pozostała Elyta napewno dobrze ugości nowych spotowiczów :> tylko Piterra nie szalej tam co ich nie zniechęcisz
  8. auto to avant? jaki rodzaj muzyki, czy chcesz to zlecić firmie czy będziesz rezał sam? chodzi o ciągnięcie okablowania i o wygłuszenie drzwi, bo to najważniejsze pozatym poszukaj pare stron wstecz w tym dziale a napewno znajdziesz DUUUUŻO na ten temat
  9. Pucek odpowiedział(a) na mcm temat w Lifestyle i Hydepark
    to ja myślę że ten cały kryzys to pic na wodę, sposób na łatwy zarobek BO miały być podwyżki a ich nie będzie bo kryzys, obniżenie płac, to znów większy zysk dla Państwa, np. w moim przypadku pracuję na tym samym stanowisku co pół roku temu gdy nie było kryzysu, teraz tracę 600/700 zł średnio co miesiąc bo jest kryzys, a w prosperowaniu firmy nic się nie zmieniło, pracuję w JSW - producent węgla koksowego, całe wydobycie w tym momencie jest sprzedawane po wysokiej cenie E do Słowacji i Austrii, czyli nic się nie zmieniło, tylko to się zmieniło że teraz firma zarabia sporo więcej bo Euro w porównaniu z kursem sprzed 3 miesięcy stoi o 1,5 zł drożej, ale jest kryzys więc nikt się nie upomina o większy zarobek, bo każdy boi się o pracę... tak jak to mówią KRYZYS przychodzi i prędzej czy później odchodzi, i tak jak to ktoś wyżej napisał jeśli jest sprzedaż, to jest też produkcja i każdy wtedy zarabia i ma się dobrze. niestety to my ludzie musimy płacić za te ICH odgórne decyzje, dlaczego oni nie zapłacą za nas?
  10. no mnie nie będzie, pokaże się dopiero jak auto będzie całe gotowe :> a pozatym ma śnieg padać a z tyłu mam już alumy
  11. i po robocie... buhehehhe dobrze zauważyliście po ciężkiej dniówce trzeba odpowiednio odstresować, więc zimne żywce i wsioo...oczywiście piwko jako popitka dla vódki i tak caaaały tydzień na bani :polew: ta moja musi mnie rano z przystanku zabierać bo bywa bardzo ciężko z trafieniem do drzwi, a co dopiero z przystanku się dokulać i takie jest życie górnika :> ps. Pelex u mnie do padnięcia zostało jeszcze wspomaganie no i przekładnia kierownicza, a tak wszystko porobione, albo ma się zrobić tylko niema chęci NIE JESTEŚ SAM
  12. hheheheh taaa żarty... Miron ja nie musiałem oglądać fotek, pamiętaj że ostatnio nie chciała Ci też odpalić a ja to widziałem ale i tak sobie tak myśle, za młody na takie autko chyba jestem :gwizdanie: może czas zacząć patrzeć po sedanie? bo avant rodzinką zalatuje której niemam/nie zanosi się albo wstąpie do klubu seatowca...heheh ps padł mi dzisiaj czujnik ciśnienia oleju, zaś 49 zł w ASO zachwile będe tam stałym klientem, tylko gdyby tam pracowali mądrzejsi ludzie:/ to lece na busa bo do roboty czas spadać! to bajo
  13. buuu ale obciach Prezes... nie dość że taki brudny to jeszcze pchać Cie musieli wstyd! niech te foty obczają Krakusy to nie masz już życia
  14. ale macie fantazje najlepiej to se kupie fiata pande 4x4 prosto z salonu, a przynajmniej Piterra nie straci roboty :>
  15. buhehheheh noo Prezes serio jakoś nawet straciłem ochote na to B6 fotek jakoś nikt nie wkleja, czyli musi być grubsza sprawa
  16. więc wychodzi na to że lepiej mieć aż 125 kuni i nie mieć problemów z odpalaniem Prezes żebyś dojechał do tej bukowiny, Vice Prezes zabierz lepiej line holowniczą :> nie no żarty żartami ale wiadomo że Audi się nie psuje one tylko lubi być złośliwe
  17. Bogumił akurat ja tam książek nie potrzebuje bo jestem samoukiem i zawsze to co rozbiore to poskładam, pytam tylko czy napewno do każdego wahacza dodali tam śruby, tak tylko żeby zaoszczędzić czas i nie męczyć się w odkręcanie, tylko bym poucinał i nie ma kłopotu bo i tak te nowe mam zamiar założyć... najwyżej dzisiaj sam przymierze śruby do wahaczów i wyjdzie mi samo czy wszystko okej czy też będę musiał się pomęczyć z jakąś śrubą żeby ją wykręcić bez szkód ps. odrazu będe montował gwint na przód więc tak czy siak to muszę rozebrać dzięki za info
  18. oj Prezes coś ostatnio często Ci te auto świruje prędzej jak za rok i tak bym nie kupił, pewnie i tak nie będzie tej B6, więc nie pozostanie mi nic innego jak kupić wyjebistego ARLa 4x4 2004 rok i będe śmigał gdzie te fotki??? chce się pośmiać :> a tak wogule Pany, założyłem gwint na tył, i odrazu alu ale tylko tył bo przód jest tak łysy że druciki widać :polew: no i jest MIAZGA a mam dopiero na połowie regulacji!!! no i zderzak też już jeździ na aucie, coprawda pujdzie do malowania ale już dłużej nie mogłem patrzeć na te druty :> ps. jak przyjade na spota, obstawiam że dopiero 3.03.2009 to nie poznacie tego padła
  19. chłopak pyta poważnie a Wy go wyśmiewacie
  20. a to może używane zobacz przejedz się na jakiś szrot, albo szukaj po allegro tam napewno znajdziesz, obstawiam że w 300 zł się wymieścisz, a instalacje w drzwiach powinieneś posiadaćm, tak mi się tylko wydaje
  21. wahacze zakupione leżą już u mnie od czwartku, dzisiaj patrzyłem po nich i zdecydowałem że wymienie je sobie sam, mam już odpowiednie klucze i wszystko, tylko nurtuje mnie jedno, i miałbym do Was pytanie, dostałem śruby, niby komplet ALE WOLE SIĘ UPEWNIĆ DLATEGO PYTAM... obstawiam że śruby będą zapieczone, więc nie srał bym się z nimi tylko poprostu szlifierka kątowa i odcinam, wybijam stare wahacze i zakładam wszystko na nowych śrubach, NAPEWNO TAM SĄ WSZYTSKIE??? nie chcę się zdziwić że poodcinam wahacze a tu cyk, nie ma któreś ze śrub:/
  22. to ja chyba mam inne auto bo założyłem dzisiaj gwint supersporta z paska B5, założyłem cały tył i wszystko pasuje, przodu nie zdążyłem, a wiem to stąd że posiadam z paska bo TUV dostałem, i na necie identyczny gwint o takich numerach jest właśnie do paska
  23. ja sam też żałuje że nie jade:/ no ale cała lewa kasa idzie w auto, a nie mogę ruszać oszczędności na B6 koszulka JEST MEGA z tymi zamówieniami dobry pomysł :gwizdanie: ps. już sobie obiecałem że na letni jade na bank! ten śnieg mnie dołuje już, znów pada a niektórzy jeżdzą już na letnich
  24. bardzo niedobrze się dzieje, jak nie będzie Piterry to mnie też nie bo wkońcu jak nie ma jednego z pijaków to drugiego też nie może być... buhehhehe a tak serio to za tydzień mam nocki więc nie ma szans żeby wpaść, w takim razie zobacze jak to będzie
  25. taaa ja niemam czasu gwintu skręcić a będe jeszcze Wam auto myć i szukać malutkiego plastiku... weź tam z czegoś dopasuj np. z MAGGI (przyprawa do zup) rusz palicą Vice :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.