Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. Tyle co k... poleciało przy zmianie nakrętek to masakra , nie dość że sruby w zawieszeniu zapieczone że nic nie szło odkręcić to i nakretki trzeba było rozcinac, ale juz wsio ogarniete wyczyszczone i kreci sie pięknie w rekach Dzień przed wigilia pierwsza poważna usterka od kąd mam B7 ... auto wpadlo w tryb awaryjny , spadek mocy, choinka na blacie ogólnie auto nie jedzie, szybka diagnoza i jest dpf dał o sobie znac albo raczej sam czujnik , ale decyzja padla ze usuwam ten cudowny wynalazek ekologow , wybity srodek i cala reszta zostaje tak jak ori , auto na pewno troche odzyje teraz , we wtorek umówiony juz jestem na usunięcie go programowo , najbardziej ciekawy jestem efektu jaki będzie dzwiek ponieważ mam wybebeszone puchy końcowe
  2. On zawsze na wstecznym jezdzi to i ledy muszą być mocne
  3. tiaaaaaa wróciły na b6 chociaż cal wiecej to et jednak robiło robote, z profilu jeszcze ok ale z tyłu auto wyglądało jak wóz drabiniasty
  4. Nie było żywicy jedynie kilka igieł które opadły , nie leżały bezpośrednio na dachu tylko na belkach takze luz
  5. http://hidserwis.pl/Oferta/3/pl Poza tym nie ten dział
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sama piasta, ale cena teraz jest przystepna , dawniej faktycznie nie bylo zamieników tylko Oem i kosztowały krocie
  7. Co jak co ale kolor mega
  8. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz z Meyle można dostać za 135 zł szt, sam na takich smigam juz od kilku dobrych lat i zero problemów
  9. Panowie chłodne dni przed nami może by tak znalesc jakas miejscówke na spoty w Rzesz z parkingiem gdzie mozna by sie spotkac usiąść w ciepełku pogadać napić kawki , co wy na to ?
  10. Serwis konkret teraz gleba koło i te sprawy
  11. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie łam się trzeba iść do przodu, wszystko będzie tutaj a nie na grupie fb która nie ma nic wspólnego z Divisionem a jest tylko strona "kup i sprzedaj" , prawdziwa strona fb B6D jest podana na głównej a tam nie ma takiego śmietnika
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wszystko jest podane https://a4-klub.pl/forum/162-b6-division/
  13. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ogłoszenia parafialne !!! Od dzisiaj zmieniamy zasady B6D, każdy w A4Klbub.pl posiadający model A4 B6 może należeć do grupy DIVISIONU, jak wiadomo od dawna jest to grupa miłośników tego modelu i poświęcony tylko B-szóstce Wszyscy tu zgromadzeni posiadający B6 mogą nabywać wlepki i smycze DIVISIONU, chcemy alby nasza grupa rosła w siłę i była rozpoznawalna wszędzie Jeśli ktoś uważa że jego projekt zasługuje na szczególne wyróżnienie może nadal wysłać do nas zgłoszenie i po głosowaniu znajdzie się na pierwszej stronie Amen
  14. No własnie tylko aż mi sie chce jak pomyśle o zamontowaniu takiej "pierdoły"
  15. Kolejne fanty dotarły , teraz tylko montaż
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A no może
  17. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak? a z wyglądu niczym sie nie różni od tych z b8
  18. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Si
  19. tomekhxc odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.