Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. tomekhxc odpowiedział(a) na SzakalA4 temat w Audi A4 B6
    daj spokuj ... jak juz to wolalbym dolozyc dokladke z leona cupry niz takie cos
  2. jakis miesiac temu mialem kontrole drogowa i wlasnie policjant zacza sprawdzac mi swiatla , sam jezdze na hidach sa dobrze ustawione nie oslepiaja i ogolnie jestem z nich zadowolony poniewaz dobrze widac .... policjant mowi tak widze ze ma pan xenony a, spryskow pan nie posiada no to mowie ze nie , patrzy, poziomowania rowniez, ale nic jedynie co zwrocil mi uwage za zolte halogeny ze na takich nie wolno jezdzic, wzia dowod zrobil co swoje a ja sie pytam i co z tymi swiatlami wszystko ok ? on mowi ze tak tylko zebym te halo zmienil , sam sie pytam a spryski ? powiedzial ze teraz spryski nie sa wymagane i ze wszystko jest ok mozna jezdzic ....wiec teraz sam nie wiem jak to do konca jest temat rzeka
  3. piekarnik
  4. ogolnie watek do zamkniecia bo az straszy
  5. ale ulep
  6. srebrny ps. znaczek s-line na przedniej atrapie masz za wysoko
  7. ja bym wybieral miedzy milltekiem a magnaflow zreszta oby dwie firmy robia swietne wydechy
  8. nie wprowadzaj kolegi w blad:wink: wstawia rurke i tyle w temacie o fck sorki nie doczytalem ze tdi...
  9. Aj, masz rację! Jaki Ty pamiętliwy jesteś
  10. a dzialasz cos ?
  11. masakra
  12. chcesz sprezyny 1ba? mam takowe moge oddac w rozsadnej cenie
  13. tyle to ci powinien zrobic kazdy mechanik ktory posiada podnosnik pamietaj ze po wywaleniu kata musisz wykluczyc jedna sonde
  14. tomekhxc odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Audi A4 B6
    ale po co ci to ? w kazdym razie powinno pasowac tak mi sie wydaje
  15. ale bedzie ryk i masahuku a kolega tego chce
  16. oo to twoje pewnie juz mchem obroslo
  17. kurde no kolor fury jest mega
  18. pelen przelot i jakis mugen , apexi lub cos w tym stylu
  19. innych fot nie mam niestety ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ---------- w kazdym razie na 1ba nie odcieraly
  20. zaraz poszukam foty moze cos znajde mialem takie alusy ---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- Uploaded with ImageShack.us ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ---------- nie mam za duzo fot z tymi alu mialem na starym komp jest rowno z nadkolem , na tej focie z tylu jest opona 45 i niestety obcieraly, 40 byla ok , przod na calym skrecie obcieral
  21. tomekhxc odpowiedział(a) na niko 1.9 tdi temat w Audi A4 B6
    owiewki tzn? mozna jasniej?
  22. aaa nie gadaj raz cie nakrylem pod full marketem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.