Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomekhxc

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomekhxc

  1. sam mialem robic taki mod u siebie bo mi sie podoba ale u nas jest taka policja ze masakra wszystkiego sie czepia ostatnio chcieli mi dowod wziasc za zolte halogeny
  2. sam lampy malowales? jak z tylnimi miski sie nie czepiaja?
  3. wrzuc do VT ktos ogarnie fote i zobaczysz jak to moze wygladac
  4. takze pierwszy twoj mod wymiana rozrzadu w tysiaku sie zmiesci
  5. przy takiej okazji to tylko robic swapa na dwa kominy
  6. tomekhxc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    A właśnie że lampy z b7 rozkleja się bardzo łątwo za pomocą piekarnika o widzisz tego nie wiedzialem myslalem ze jest masakra podobnie jak w b6:wink:
  7. tomekhxc odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    w b5 dawalo rade ale w b7 piekarnikiem raczej nic nie zdzialasz ja bralem opalarke nozyk i skrobanka ---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/all-b6-rozklejenie-lamp-przednich-malowanie-srodkow-113723/ tu masz watek ale do b6
  8. ups to moze ktoras strone opuscilem
  9. Slawek fajniutka ta twoja nie zastanawiales sie nad zmiana tych mebli w srodku? Dzieki:hi:nie nie poki co zostaja bo daja dobry efekt w srodku:wink: moze kiedys na jakies recaro ale nie teraz:decayed: hehe o dekory mi chodzilo
  10. dokladnie kolego uzupelnij watek do wstawiania samych fot jet imageshack.us
  11. jak mowie mi sie wydaje ze srednice rury masz 55 a oplotu by pasowalo 56 zeby naszlo ladnie i zeby to obspawac a dlugosc to nie wiem ale niech sie jeszcze inni wypowiedza bo nie jestem pewny na 100% zreszta jak pojedziesz do mechanika bo wnioskuje ze sam nie bedziesz wymienial to jak ci auto podniesie wszystko sie wyjasni i kupisz spokojnie taka jaka trzeba
  12. tomekhxc odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    biale
  13. Slawek fajniutka ta twoja nie zastanawiales sie nad zmiana tych mebli w srodku?
  14. chodzi ci o oplota to zlacze elastyczne ?rure powinienes miec chyba 55mm , ale nie mowie na stowe moge sie mylic
  15. swietene te biale dekory ja nie malowal bym na czerwono
  16. tomekhxc odpowiedział(a) na McGiver temat w Audi A4 B6
    ja proponuje najpierw ten bok auta poprawic i pomalwac:decayed:
  17. wrzuc grila z s4 i bedzie
  18. batman forever
  19. heh dobre:grin:
  20. fuj
  21. nice
  22. a jak spalanie w s4 wyglada?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.