Treść opublikowana przez tomekhxc
-
Światła do jazdy dziennej LED
no takie sa zalecenia producentow i takie sa schematy podlaczen mozna inaczej podlaczyc ale wtedy trzeba sie wpiac np w postojowki
-
Listwy boczne s-line
aha czyli tapicerke w drzwiach trzeba rozebrac tak?
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja juz nie pamietam jakie kupilem bo to 1,5 riku temu kupowalem;) ale bierz sobie zestaw 4300 k
-
Grill od S4 do zwykłej A4
poszedłem na całość sie udalo bo piekielnie to wyglada ;D
-
Światła do jazdy dziennej LED
no jak kto woli
-
System operacyjny Android
nie wymyslil jeszcze nikt aplikacji Klubowej na androida?
-
Światła do jazdy dziennej LED
eee no co ty gadasz u kolegi DarkMind fajnie to wyszlo
-
Listwy boczne s-line
Bry. ktos wie jak zdemonowac listwy boczne s-line ? jak one sa zamocowane ? ogolnie chodzi mi o to zeby je sciagnac do malowania?
-
Radio w miejsce zmieniarki
Z tego co pamietam Virus mial takie cos u siebie ale co dokladnie tam wymodzil to pytaj jego ---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-bke-pakiet-s4-brd-fmic-bq-soft-rogal-hebel-s4-345mm-144244/ patrz i poczytaj
-
Skraplająca się woda w bagazniku.
o ja :/ tez mi sie tak wydaje ze te uszczelki przepuszczaja i jak przyjdzie mroz no to zebrana tam woda zamarza i dlatemu taki efekt
-
Nie działa sterowanie fotela w dół
hmm chyba w moim przypadku nic to nie da bo jak dzisiaj sprawdzalem to sterowanie gora dol dziala a na boki nie dziala wiec cos jest pokickane ale sprobuje
-
oklejanie maski STICKERBOMB
poka fotke jak wyglada malowanie po plastdipie?
-
Anodowanie klamek i elementow z amelinium
a jak myslisz nie bedzie za ciemno pozniej? dekory ci troszke znikna w ciemnej tapicerce ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Uploaded with ImageShack.us
-
Światła do jazdy dziennej LED
B.ladnie wygladaja ja w swojej b5 mam podobny mod tylko ze z tansza opcja nie pamietam firmy w kazdym razie nie philips komplecik juz dokladnie nie pamietam cos kolo 250 zeta i troszke szerzej rozmieszczone bo nie mam halogenow
-
Klapa USA
A najlepiej tak jak mowil junior_tdi wyklepac nowa a tamta wozic w bagazniku
-
oklejanie maski STICKERBOMB
i golfach
-
Nie działa sterowanie fotela w dół
caly odlaczyc czy wystarczy tylko - ?
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja polecam radyjko uniden 510xl jest b.dobre tylko ze nie legalne
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
ja za swoj zestaw dalem 400 zeta i jestem z niego zadowolony teraz swieca eleganco a co najwazniejsze nie sieja na radiu i cb
-
Jakiś pomysł na tą fele ?
akryl sie sprawdza tylko daj sobie dobry podklad
-
stalówki oklejone stickerbomb
no mi tez sie jakos stickery nie widza.... choc przyznaje ze stare golfy ta folia troche odswieza
-
Jaki zestaw HID pasuje do A4 + jak puścić kable od tego przez lampy
nie no bez przesady to zalezy jaka barwe swiatla wybierzesz.... moje 8000k przyznaje w deszczu kiepsko bylo , jednak teraz jak juz sie troche wyjaraly maja barwe cos kolo 5000k i powiem ze w zlych warunkach duzo lepiej widac:P zreszta ten zestaw hid co dales w linku cos taki tani jest
-
Wymiar dolnej (środkowej) kratki w zderzak s-line
no to czekam bo jam mam u siebie polamana a z a6 to na pewno tansza obcja niz kupowanie z eski zkora jeszcze jest ciezko znalesc a aso ceny sa wyjeb..e w kosmos
-
Nie działa sterowanie fotela w dół
tak czy siak jutro trzeba sie troche schylic i tam luknac moze jest jakas kostka z przewodami
-
Nie działa sterowanie fotela w dół
heh mam ten sam problem:/ yyyy male pytanko gdzie sie go odlancza?