Treść opublikowana przez tomekhxc
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
e nie taki znowu balon , chyba że zmieniłeś koło na 6 cali to faktycznie balon
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
jakie gumy teraz wrzuciles?
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
nie głupie to koło , ciekawie wygląda
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
jak to nie , mam od TK i podobną powłoke robi
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
pewnie smalec od TK bo sie tak świeci jak psu ...
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
bo on nie daje połysku jak dla mnie świetny produkt , plastiki i kokpit wygladaja naturalnie a nie lubie jak sa nablyszczone takze kto co woli a i daje fajna powloke zapobiega osiadaniu sie kurzu co mnie zawsze denerwowalo
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
cały szary spód od s-line by fajnie wyglądał
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
te tarcze to z cyrkulatki ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
emocje a tak ogólnie to koza jeszcze
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
ciekawie bez relingów , jak ich nie używasz to nawet mogło by tak zostać
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
A pamiętasz jak ci mówiłem ze ta śrubkę od razu wywal
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
po montażu i skręceniu gwintu żeby ściagnąć auto z podnośnika musiałem użyć podnośnika , takie tam zalety takiego zawieszenia
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
spokojnie , przecież wiesz ile Leszek musi zdjęć napstrykać , potem jeszcze to obrobić
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
szura już po ziemi ?
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
airbag fajna sprawa , juz rok czasu lezy i nie moge sie za to zabrac
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
obserwuja czy powietrze z kół nie zeszło
- B7 Crew
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
i mówisz ze wszystko ok? musze przetestowac to u siebie
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
o widzisz, i tak normalnie sprężyna do blachy dolega? nie masz gumy ani od dolu ani od góry?
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
wyrzuciles regulacje z tylu i na czym sprezyna lezy? gume dawales?
-
B6 DIVISION
do ledów przeciągałem tylko jeden przewód , mase przykręciłem do stelażu lusterka i bangla nie ma sensu przeciagania tylu przewodów
-
[B6] 2.0 ALT, Zwykły olejo żerny sedan
jest dobrze , fajnie to siadło , teraz uważać na ranty
-
[BFB]1.8TQ+/przelot/S-line/KW/front USA 'RS'/345 S4/19" BBS MOTORSPORT str 5
dobrze ta felga siadła
-
Galeria Spotów Rzeszowskich-Fotki i Filmiki.
02.04.2017
- B7 Crew