Treść opublikowana przez rysiuu
-
[ALL B5] Masa (-) wzmacniacza
Możesz wziąść z mocowania pasów. Jesli masę do wzmacniacza bierzesz z nadwozia, to ori masę (aku->nadwozie) powinieneś zdublować o przewód o podobnym przekroju jak kabel wzmacniacz->nadwozie
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Siedzenie z kalkulatorem przy każdym aucie średnio mnie grzeje, dlatego wole kłaść instalacje, niż zajmować się cyferkami. Przynajmniej inni mają zajęcie i mogą się wykazać na forum. (no offence) Dobrze dobrana instalacja, przy dodatnim bilansie energetycznym zapewnia poprawne funkcjonowanie systemu i jeśli tu pojawią się jakieś uchybienia to kondensator będzie kolejnym/zbędnym elementem systemu bez względu na to, czy będzie to 1F czy 5F.
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Bo traktujesz kondensator jako panaceum na źle dobraną/wykonaną instalację. Poza tym kondensator nie zastąpi Ah akumulatora jak i jego prądu rozruchowego. Kolejną bzdurą jest pisanie o zakupie F na zapas. Kondensator (dobry) ma za zadanie dostarczyć impulsowego prądu wzmacniaczowi podczas zwiększonego zapotrzebowanie w jak najkrótszym czasie, i tyle...
-
[ALL] Kto mi poleci jakieś bardzo dobre radyjoko z USB?
KCA-620M i masz te twoje USB
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Bzdury piszesz
-
[ALL B5] prosze o pomoc
Sprawdź ciągłość przewodu głośnikowego, a w szczególności złącza i terminale. Podepnij też jakiś głośnik bezpośrednio to terminali wzmacniacza, by wykluczyć jego niesprawność.
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
Należałoby się najpierw dowiedzieć/doczytać jaki jest cel instalacji kondensatora.
-
[B7 BKE] Concert II
Sprawdź czy masz wszystkie kostki/przewody podłączone zgodnie ze schematem na radiu
-
[ALL B5] Symphony + IPOD lub MP4
Potrzebujesz jedynie coś cienkiego i sztywnego np. "szlifnietą" wsuwkę do włosów. od strony wtyku są otworki w które trzeba wprowadzić przyrząd w celu zwolnienia zatrzasku.
-
[ALL B5] Czy radio 4x50W mosfet pociągnie głośniki 16cm POWERBASS
Na "papierowe" dane w tym przypadku nie masz co patrzeć.
-
[ALL B5] Czy radio 4x50W mosfet pociągnie głośniki 16cm POWERBASS
Seria L nie nadaje sie pod radio. Mozna isc w DB jak napisał kamil, lub u-dim'y el 6 comp
-
[B5 AFN] Kondensator jaki?
1F w zupełności wystarczy
-
[ALL B5] Jakie Car Audio Audi A4 B5 SEDAN
Zapraszam do mnie 2500zł z robocizną włącznie: alpinka 9847r AS Twister F4-400 PB L-60c PB S12c Zestaw drutów do pieca 21mm2 Kable głośnikowe HW Złożenie wszystkiego do kupy z wytłumieniem i przygotowaniem drzwi pod 16tki
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
@ robert. Niestety za bardzo nie ogarniasz tematu. Transponder w bezobsługowych blokadach trzymany powinien być osobno. Zasięg to kilka metrów. Nawet jeśli ktoś odpali samochód "w twojej obecności" to po ujechaniu kilku metrów uzbroi się blokada (zerwana komunikacja nadajnik-odbiornik) btw zadając pytanie po co, komu, na co nie mnie powinieneś cytować. Mnie to ryba czy ktoś będzie rzezał takiego kejlesa. Za to mariuszzgierz błysnął wiedzą na najwyższym poziomie.
-
[ALL B5] Deinstalacja autoalarmu
Zgadza się, na zdjęciu jest syrenka z własnym zasilanie. Resztę znajdziesz szukając po przewodach idących z syrenki
-
[ALL B6] Samoczynne zamykanie samochodu
Można do tego wykorzystać blokadę zapłonu z kartą zbliżeniową (Tytan DS050, AMT KD-2006). Z wyjścia na dodatkową blokadę zrobić -(minus). Trzeba dorobić układ, który stały sygnał po aktywacji blokady zamieni na impuls np. 0,5sek. Przy odrobinie chęci, można zrobić w ten sam sposób otwieranie. Taki rzeźbiony Keyless entry
-
[ALL B5] Pomysł na fajne audio
L-60C po zdjęciu gumy ma 58mm
-
[ALL B6] Trzask w głośnikach podczas odpalania.
Opisz składowe systemu
-
[ALL B5] Pomysł na fajne audio
Z nowych klocków zaproponowałbym taki zestaw: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,258&kid=258&pid=1169 W cenie dostaniesz gratis paczkę z mdf pod PB, 4 maty GMS-04 http://allegro.pl/gms-04-mata-do-wytlumiania-100-x-50cm-i1360914516.html i wysyłkę kurierem gratis.
-
[ALL] Kabel sygnałowy
Ważniejsza jest kwota jaką chcesz przeznaczyć na sygnałówki, niż sam napis na nich.
-
[ALL B6] Montaż audio Bang&Olufsen
Jakie miałoby być wykorzystane źródło dźwięku i dlaczego?
-
[ALL B6] Trzask w głośnikach podczas odpalania.
np. słaby akumulator
-
[B6 ALT] Brakuje mocy w ORI :)
Odbicie się od serii, to "trochę" więcej niż szybka wrzuta głośników w półkę.
-
[ALL B5] Bose i dodatkowy wzmak do skrzyni
W żadnym ori radiu nie ma złącz RCA. Line out masz na kostce miniISO. Przewodami RCA wpinasz się w dowolnym miejscu miedzy radiem a wzmacniaczem.
-
[ALL B6] Zabudowa CA by toLek
Za lewym boczkiem masz punkt masowy